Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Neto

Neto

Dołączył 14 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19690
  • Znaleziska 9299
  • Mikroblog 10391
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 15
  • Dodane (2172)
  • Komentowane (2179)
  • Plusowane (6040)
JuzefCynamon
JuzefCynamon
2 godz. i 55 min temu
  • 6
#f1

Jeździłem w ten sposób przez całą karierę, ale z jakichś powodów z tym samochodem to nie działa

Formula nam sie wywrocila i mlodzi oraz ci co maja zreczne palce bo lubili np grac w gry czy ine instrumenty są teraz szybcy. Patrz Mrowa, Lulu i inni. A taki Ocon czy Russell ogurzą bo to inna formula. Beka, że sie cieszyl na te regulacje, a teraz placz bo nie wygrywa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helvetica
helvetica
2 godz. i 38 min temu via Android
  • 3
@JuzefCynamon przytemperują bateryjki jeszcze bardziej to może się poprawi. Taki Max czy Oponeo już się nauczyli jeździć ale on już ich nie dogoni, chyba że w przyszłym roku ale wątpię

  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
Autor
2 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 2
@helvetica: zobaczymy co bedzie Monako jest specyficzne i kto jak wylosuje w kwalach tak dojedzie. Russell musi sie modlic o karambol na starcie ktory go ominie, a uderzy w mrowe i ze odrobi kilka pkt albo i nascie
  • Odpowiedz
levzor
levzor
2 godz. i 42 min temu
  • 5
ciężkie zadanie przed eklerkiem jutro
pół-czarny przed nim, dwóch terrorystów za nim

#f1
levzor - ciężkie zadanie przed eklerkiem jutro
pół-czarny przed nim, dwóch terrorystó...

źródło: d056b903e56abdeccb1dd1aa20b0c766c80886bebc78eebcfac3dd4917f1abaa

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
2 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@levzor: musi zaryzykowac bo lepiej byc na podium niz nie.
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
4 godz. i 46 min temu
  • 12
Już kilka lat nie oglądam F1, czasem sobie zerkam tylko na highlighty. Nie wiem kto to ten Kimi, ale jestem fanem, złomuje Gekona Zeropunktowego równo xDDD karma za Williamsa k-------u, W KOŃCU BOLIDY SĄ RUWNE
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rydzo
rydzo
rydzo
9 godz. i 9 min temu
  • 60
#f1
#kubica
#klatwajednorekiego
rydzo - #f1 
#Kubica
#klatwajednorekiego

źródło: 1000061150

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
9 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 6
@rydzo: spłakanego daj, nie ten wyraz twarzy totalnie
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
9 godz. i 5 min temu
  • 27
#f1 roba kręci klątwą nawet podczas przygotowań do LeMans
0caffe - #f1 roba kręci klątwą nawet podczas przygotowań do LeMans

źródło: temp_file9121201977565013371

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jimbim0972
jimbim0972
6 godz. i 4 min temu
  • 15
Klątwa

#f1
jimbim0972 - Klątwa 

#f1

źródło: 7927

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neto
Neto 5 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 3
@jimbim0972: raczej przeklątwa, zwykła nie powoduje zdezorientowania
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
4 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@jimbim0972: nihil novi
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
6 godz. i 36 min temu
  • 14
#f1 nie spodziewałeś się Kullibicy w tym wątku #f1spam #f1sram
JanTadeusz - #f1 nie spodziewałeś się Kullibicy w tym wątku #f1spam #f1sram

źródło: 1000043873

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
4 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@JanTadeusz: szkoda że nie poszli na całość

  • Odpowiedz
jan_sebastian_dzban
jan_sebastian_dzban
3 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: PROTEZA
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo
8 godz. i 17 min temu
  • 14
już wiem czego mi dziś brakowało w transmisji: reklam garnków zepter #f1
Incel_Core2Duo - już wiem czego mi dziś brakowało w transmisji: reklam garnków zepter...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EtaCarinae
EtaCarinae
9 godz. i 1 min temu
  • 57
#f1 dd
EtaCarinae - #f1 dd

źródło: r

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atr3ju
atr3ju
8 godz. i 55 min temu via Wypiek
  • 5
@EtaCarinae hahahahahaa
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
8 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 15
@EtaCarinae: Bottass lepszy
  • Odpowiedz
JestemStudentemPrawa
JestemStudentemPrawa
9 godz. i 14 min temu
  • 22
Mr saturday ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
JestemStudentemPrawa - Mr saturday ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #konkursnanajbardziejgownianymemzn...

źródło: IMG_0538

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monter_wolter
monter_wolter
9 godz. i 27 min temu
  • 11
Wszyscy tu już wiedzą, ale powtórzę.
Wniosek po kwalifikacjach jest jeden.



#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
11 godz. i 5 min temu
  • 8
Wczoraj Aldona w worku po ziemniakach, dzisiaj nogi do szyi. Za kobieta nie nadążysz
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
10 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Logistyk_z_Cadillaca: z postępem weekendu idzie wyżej, jutro do pępka
  • Odpowiedz
NITRODOLSKI91
NITRODOLSKI91
10 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@Logistyk_z_Cadillaca: kusi bźdźiągwa
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
11 godz. i 26 min temu
  • 12
#f1 Roman dziś jest Polakiem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
11 godz. i 33 min temu
  • 20
Aż mi się przypomniało ehh
#f2 #f1
Miguelos - Aż mi się przypomniało ehh
#f2 #f1

źródło: image_picker_B652FBC3-2837-49F9-89EA-0DE5901EE229-22880-000002C68A07B85A

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pan-audytor
pan-audytor
11 godz. i 20 min temu
  • 4
dzisiaj #multiliga: #tenis i #f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Migfirefox
Migfirefox
11 godz. i 3 min temu
  • 8
6km z taczką zrobione. Teraz dawać te bardziej kolorowe taczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1 #astonmartin
Migfirefox - 6km z taczką zrobione. Teraz dawać te bardziej kolorowe taczki ( ͡º ͜ʖ͡º...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo
10 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 5
@Migfirefox: O, kolega astonem martinem śmiga, nice
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
Autor
10 godz. i 52 min temu via Wypiek
  • 1
@gollmo rzeczywiście, dodałem stosowny tag xD
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
11 godz. i 4 min temu
  • 3
Mało kto wie ale nasz Papież Polak też grał w tenisa. O mało nie wygrał Rolanda Garrosa ale sutanna mu przeszkadzała
#tenis
Tommy__ - Mało kto wie ale nasz Papież Polak też grał w tenisa. O mało nie wygrał Rol...

źródło: german-tennis-star-boris-becker-presents-pope-john-paul-ii-with-a-tennis-racket-during-his-meeting-with-the-pontiff-in-the-vatican-dec-19-1986-beckers-fiancee-benedicta-courtin-accompanies-him-ap-photoarturo-mari-2NG34XG

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
11 godz. i 3 min temu via Android
  • 0
@Tommy__: a co tam robi młody Major Suchodolski?
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
przedwczoraj, 20:58:26
  • 6
Rap i hip-hop to patologiczna muzyka. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
#opole #muzyka
Miguelos - Rap i hip-hop to patologiczna muzyka. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma ...

źródło: image_picker_4CCA0F68-C4C7-4417-8ED5-023900DCF406-21643-0000028A11E035DB

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
przedwczoraj, 20:59:27 via Wykop
  • 3
Nie odpisujecie w ogóle
  • Odpowiedz
HipL
HipL
23 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
zwora
zwora
przedwczoraj, 08:06:13
  • 3
Czy ja jestem ślepy czy Iga Świątek nie pogratulowała Mai sukcesu w #rolandgarros na swoich sojalach? #polska #sport #tenis #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
przedwczoraj, 08:15:11 via Wykop
  • 21
@zwora: A musi wstawiać story na Instagrama żeby jej pogratulować?
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
przedwczoraj, 08:35:09 via Wykop
  • 15
@zwora: mogła po prostu zadzwonić, kiedyś ludzie tak robili
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
przedwczoraj, 08:18:38
  • 12
Jeśli liczba obserwujących tag wyniesie 21.37k Kubica wruci


#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
przedwczoraj, 08:22:46 via Wykop
  • 8
@Gieekaa: w tym tempie to za jakieś 2 tygodnie bedzie powrut
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
przedwczoraj, 08:34:38 via Wykop
  • 3
Kubica wruci


@Gieekaa: Kojot też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 302
  • Strona 1 z 302
  • >
  • Czy wiesz, że możesz uatrakcyjnić profil i zmienić tło?

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 25.12.2024

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 21.03.2019

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.05.2019

    Złotousty
  • Farciarz
    od 04.12.2022

    Farciarz
  • Rocznica
    od 09.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.04.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking