Jeździłem w ten sposób przez całą karierę, ale z jakichś powodów z tym samochodem to nie działa
Formula nam sie wywrocila i mlodzi oraz ci co maja zreczne palce bo lubili np grac w gry czy ine instrumenty są teraz szybcy. Patrz Mrowa, Lulu i inni. A taki Ocon czy Russell ogurzą bo to inna formula. Beka, że sie cieszyl na te regulacje, a teraz placz bo nie wygrywa
@JuzefCynamon przytemperują bateryjki jeszcze bardziej to może się poprawi. Taki Max czy Oponeo już się nauczyli jeździć ale on już ich nie dogoni, chyba że w przyszłym roku ale wątpię
@helvetica: zobaczymy co bedzie Monako jest specyficzne i kto jak wylosuje w kwalach tak dojedzie. Russell musi sie modlic o karambol na starcie ktory go ominie, a uderzy w mrowe i ze odrobi kilka pkt albo i nascie
Już kilka lat nie oglądam F1, czasem sobie zerkam tylko na highlighty. Nie wiem kto to ten Kimi, ale jestem fanem, złomuje Gekona Zeropunktowego równo xDDD karma za Williamsa k-------u, W KOŃCU BOLIDY SĄ RUWNE #f1
Formula nam sie wywrocila i mlodzi oraz ci co maja zreczne palce bo lubili np grac w gry czy ine instrumenty są teraz szybcy. Patrz Mrowa, Lulu i inni. A taki Ocon czy Russell ogurzą bo to inna formula. Beka, że sie cieszyl na te regulacje, a teraz placz bo nie wygrywa