#anonimowemirkowyznania Znowu mnie dopadło to uczucie #feels. Idę ulicą, wszędzie szczęśliwe pary, wysoki chłopak z wysoką dziewczyną, wysoki chłopak z niską dziewczyną. I pośród nich tacy faceci jak ja, niscy i bez dziewczyn. Wymieniamy się tylko smutnymi spojrzeniami. Szukam dziewczyny wśród niższych ode mnie, <160 żeby mogła czasem szpilki ubrać przy mnie. Sęk w tym że niskie dziewczyny też wolą wysokich facetów bo czują się przy nich
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba nie chodzi o cm, u mnir w technikum jest chlopak co na oko ma z 160cm a jego dziewczyna 165cm nie więcej smiesznie to wyglada ale widocznir sie kochaja, ja bynajmniej nie mam tego problemu bo mam 173cm a moj chlopak 183cm takze szpilki jakies moge ubrac xD
@GdzieJestBanan: lel, wspolczuje,ja zdalam 16 miesiecy temu, noga mi sie tak telepala na sprzegle ze myslalam ze nie dam rady jezdzic, no ale jak ruszylam to jiz wszystko bylo git i zdalam za 1, ale dziewczyny w mojej klasie potrafiły zdawac nawet 8 razy, i nigdy sie nie przyznawaly co poszlo nie tak xD
@Tostu: no ja docenialam tylko moja babcie, zmarla 4 lata temu bo miala wylew, mieszkała ze mna i duzo wlozyla w wychowanie mnie, zaluje tylko ze nigdy nie powiedzialam ze ja kocham, byla mi blizsza niz mama bo wszystko jej mowilam, reszta dziadkow umarla przed moim urodzeniem( mieli kolo 45 lat, po prostu takie przypadki losowe, nie byla to śmierć naturalna) wiem tylko jakim cudownym czlowiekiem byla moja babcia i
"W morzu mała ręka. Wynurza się i znika w falach. Jakieś 3 m od falochronu. 25 m od Kaliszewskiego. Tyle, żadnego krzyku. Nie zdjął ubrania. O nic nie pytał, nic nie powiedział. Po prostu rzucił się w stronę tej rączki."
Tez kiedys uratowalam dziewczynkę w Ustce, ratownik tylko gwizdal sobie gwizdkiem a dziecko porwala fala prosto na falochrony, wycisgnelam ją powiedziala " dziekuje Pani " (mialam wtedy 15 lat ( ͡°ʖ̯͡°))az mi serce zmieklo, dalam ja na brzeg. Zadnego poklasku nie bylo, jej rodzice tez nie widzieli
Mieliście kiedyś tak, że w nocy podczas snu, ręka wam tak mocno ścierpła, że się obudziliście i ta wasza ręka była taka jakaś bezwładna? I rzucaliście nię po łóżku na lewo i prawo? Dziwne uczucie... #kiciochpyta
#gry #polska
źródło: comment_hsIVjenQ1t6x35j9BeOBSY4u9s19AkBq.jpg
Pobierz