Wpis z mikrobloga

  • 352
Mieliście kiedyś tak, że w nocy podczas snu, ręka wam tak mocno ścierpła, że się obudziliście i ta wasza ręka była taka jakaś bezwładna? I rzucaliście nię po łóżku na lewo i prawo? Dziwne uczucie...
#kiciochpyta
  • 27
  • Odpowiedz
  • 378
@mariob86 jak masz głowę przez całą noc na ręce to tak jest, najlepsze jest to że chciałbyś gdzieś ta rękę przełożyć i nie możesz, tylko musisz brać drugą i przekładać xDDD
  • Odpowiedz
@Lucius: Gorzej jak jeszcze to się stanie np. po alkoholu. Możesz się nie obudzić bo ból będzie zbyt mały i doznasz uszkodzenia m.in nerwów. Słyszałem o takim przypadku ;)
  • Odpowiedz
@mariob86: Zdarzyło mi się kiedyś tak długo spać w nocy, że aż straciłem zupełnie w ręce czucie. Budzę się. Patrzę - ręka. Dotykam. O cholera nie moja! Milion pytań i wątpliwości... Zastanawiam się czyja ta ręka. #!$%@? współlokator wpakował mi się do łóżka? Ja się wpakowałem współlokatorowi do łóżka? (Lunatykowałem wtedy dosyć ostro)

Dopiero po chwili zacząłem trzeźwo myśleć: jedna ręka jest? Gdzie jest druga? Aaaaa... I wszystko jasne.
  • Odpowiedz
@mariob86: jak pierwszy raz to miałem to byłem osrany konkret :D teraz jak się zdarzy to po prostu czekam tę chwilkę żeby poczuć że wraca ''czucie" i wracam do snu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mariob86 Straszne uczucie gdy traci się władzę nad ręką. Przynajmniej można poczuć jak czują się osoby sparaliżowane, czaicie obudzić się i nie móc ruszyć żadną kończyną? .__.
  • Odpowiedz
@xrdj6c:

Gorzej jak jeszcze to się stanie np. po alkoholu. Możesz się nie obudzić bo ból będzie zbyt mały i doznasz uszkodzenia m.in nerwów. Słyszałem o takim przypadku ;)


Porażenie sobotniej nocy ;)
  • Odpowiedz