Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu

ModeracjazKlanu

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1007
  • Znaleziska 118
  • Mikroblog 889
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
ratty
ratty
05.05.2026, 14:31:27
  • 0
#gielda #sive opłaca się jeszcze kupić SIVE, czy czekać na spadek po ostatnim rajdzie? Chce wydać na coś kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 05.05.2026, 14:41:06 via Android
  • 0
@kreeker: no zaraz będzie 10% ale na plusie xD
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 05.05.2026, 10:17:07
  • 2
Ktoś tam zrealizował na sive i już znowu na plusik, można było dokupić #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
05.05.2026, 10:33:07 via Wykop
  • 0
nie denerwuj ludzi
  • Odpowiedz
Supernowa
Supernowa
Supernowa
03.05.2026, 04:44:43
  • 2
badanie społeczne
#ankieta #kiciochpyta

Co sądzisz o dostępie do broni w Polsce?

  • teraz jest ok 59.9% (2230)
  • jestem za powsz. dostępem / liberalizacją prawa 28.0% (1044)
  • jestem za zaostrzeniem prawa 12.1% (450)

Oddanych głosów: 3724

  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 03.05.2026, 07:43:16 via Android
  • 1
@Supernowa: teraz łatwiej zrobić pozwolenie na b--ń niż prawo jazdy, więc jak ktoś chce to nie ma problemu
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 27.04.2026, 13:26:02
  • 8
Etfy szukaj #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JihadJoe
JihadJoe
JihadJoe
27.04.2026, 13:28:43 via Wykop
  • 1
@ModeracjazKlanu: Znaleziono 10 000 wyników wyszukiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabrzmialy
nabrzmialy
22.04.2026, 12:15:19
  • 26
Z takich przegrywów tegorocznych to kupowałem miednice po 44pln i sprzedawałem po 38 xD
#gielda #medinice
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 22.04.2026, 12:16:48 via Android
  • 1
@nabrzmialy: kupiłem po 23, a sprzedałem po 42
  • Odpowiedz
BloodDeath94
BloodDeath94
20.04.2026, 10:56:38
  • 15
Dzień dobry

Nasłuchałem się o tym całym inwestowaniu to przyszedłem stracić pieniądze.

Pozdrawiam

#gielda #meczennicyxtb
BloodDeath94 - Dzień dobry 

Nasłuchałem się o tym całym inwestowaniu to przyszedłem ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 20.04.2026, 11:08:41 via Android
  • 2
@BloodDeath94: witam Pana grubego
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
15.04.2026, 08:22:03
  • 5
Poyebany papier
#gielda
Gilgamesz69 - Poyebany papier 
#gielda

źródło: 1000015987

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 15.04.2026, 09:06:49 via Android
  • 2
@Gilgamesz69: wczoraj klikłem for fun
ModeracjazKlanu - @Gilgamesz69:  wczoraj klikłem for fun

źródło: 1000035700

Pobierz
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 15.04.2026, 09:10:44 via Android
  • 1
@Sudo_exit: witam Pana grubego
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
13.04.2026, 16:39:05
  • 1
#gielda sandisk p------y papier xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 13.04.2026, 17:37:58 via Android
  • 2
@siodemkaxx: za 300 nie chciałem kupić, bo myślałem że już peak xD
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 31.03.2026, 15:47:34
  • 1
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
31.03.2026, 16:09:22 via Wykop
  • 1
@ModeracjazKlanu: Mam tak samo
  • Odpowiedz
Zorganizowany_chaos
Zorganizowany_chaos
25.03.2026, 19:56:21
  • 2
#gielda

Dzisiejsze zakupy. Mam nadzieje, że Amerykanie lubią kefir, a w razie uczulenia - cyk, snus epinefryny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zorganizowany_chaos - #gielda 

Dzisiejsze zakupy. Mam nadzieje, że Amerykanie lubią ...

źródło: zakupyy

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 25.03.2026, 20:22:39 via Android
  • 0
Nie ma loga, lipa trochę
  • Odpowiedz
blazko
blazko
25.03.2026, 15:26:57
  • 8
W taki dzień jak dziś się zastanawiam, czy nie pogonić takiego ARM czy AMD gdzie kupiłem po 115 i 150 i po prostu odkupić taniej, jak pomarańczowy coś odwali. Ale jakoś nigdy tego nie robię i później żałuję

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 25.03.2026, 15:33:06 via Android
  • 1
@blazko: witam w klubie
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 25.03.2026, 14:37:52
  • 3
Ja jebeee miałem medinice 100 akcji za 23 zeta i sprzedałem po 40 jak zaczęło spadać, c--j mi w dupe #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
Autor
25.03.2026, 14:40:14 via Android
  • 0
@gonzo91: czasami lepiej nie wyciągać przed finałem
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
Autor
25.03.2026, 14:41:04 via Android
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: bo miałem inne spółki na minus i dopadła mnie depresja i chciałem sobie wyrównać xD klasycznie przegrałem z czerwonym kolorem
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
Autor
25.03.2026, 15:01:12 via Android
  • 0
@StitchandLilo: kupiłem za 36 i sprzedałem za 43 xD
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 25.03.2026, 14:09:08
  • 8
Co się dzieje w tym kosmosie, maupa ujawnia jakieś tajne akta o ufoldkach ze strefy 51? #gielda
ModeracjazKlanu - Co się dzieje w tym kosmosie, maupa ujawnia jakieś tajne akta o ufo...

źródło: 1000031705

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
Autor
25.03.2026, 14:35:36 via Android
  • 0
@msr99: tylko rklb mam
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
Autor
25.03.2026, 14:36:09 via Android
  • 0
@Czahor92: no ta po, prostu mam zakładkę na spółki kosmiczne
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 09.03.2026, 19:44:25
  • 6
Komuś chyba urwało rączki xD szczur po samenkulen #gielda
ModeracjazKlanu - Komuś chyba urwało rączki xD szczur po samenkulen #gielda

źródło: 1000031356

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
09.03.2026, 19:46:40 via Wykop
  • 3
@ModeracjazKlanu: rączki? Chlopie tu już u-----e są całe ręce z ramionami xDD pokaz potęgi grubasów i głupoty grających.
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 06.02.2026, 21:07:07
  • 8
Jakiś czas temu włożyłem kilka stówek, ale leżało i spadało sobie i wyjąłem, żeby dać w irenke i stracić xD #gielda
ModeracjazKlanu - Jakiś czas temu włożyłem kilka stówek, ale leżało i spadało sobie i...

źródło: 1000030569

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
Autor
06.02.2026, 21:32:50 via Android
  • 0
@krzykrzy1995: nie wiem, jakiś śmieć z Reddita wzięty xD wczoraj 0.4$ dzisiaj start od 10$
  • Odpowiedz
card_man
card_man
card_man
28.01.2026, 14:48:47
  • 5
Wciąż mało się o tym mówi

#gielda
card_man - Wciąż mało się o tym mówi

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 28.01.2026, 15:25:12 via Android
  • 1
@card_man: ja tam włożyłem 3k z tydzień temu i jest legancko ponad 5k, jak USA przejdzie to jeszcze chyba wystrzeli, także czekam na delikatny spadek i dokładam
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
23.01.2026, 17:38:50
  • 12
#gielda Ale mnie dupxo piecze jak widzę to odjeżdżające srebro.
omicronns - #gielda Ale mnie dupxo piecze jak widzę to odjeżdżające srebro.

źródło: emotional-damage

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 23.01.2026, 19:50:43 via Android
  • 4
@Dervorin: no pamiętam przed nowym rokiem, sreberko skoczyło po 24:00 mi do 3k+ zysku, no i mówię, dobra idę spać, przecież nie spadnie jakiś dużo w razie czego, a zapomniałem stop lossa ustawić xD przebudziłem się około 3 w nocy i było -1.5k i zlepionymi oczami zamknąłem w p---u, żeby półtora dnia później wróciło znowu na te 3k+ xD cfd jest super
  • Odpowiedz
lukiernaponczku
lukiernaponczku
23.01.2026, 19:20:45
  • 2
TMC.US, mówi to Panu coś? Warto obserwować, bo wiele się dzieje w tym temacie.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 23.01.2026, 19:46:16 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
23.01.2026, 09:17:47
  • 1
#gielda

co ten widłowy? Miednica wisi od 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu 23.01.2026, 10:08:04 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • Strona 2 z 14
  • >

Twój Stary

  • Niestety moderacja nie jest w stanie odzyskać mojego starego konta, bo nie potrafi

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 02.08.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 03.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking