Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MightandMagic

MightandMagic

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48976
  • Znaleziska 996
  • Mikroblog 47980
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 37
Kasahara
Kasahara
03.02.2026, 06:04:09
  • 27
Dobrze, że nie wiedziałem że nie mam genetyki bo bym nie poszedł na siłownie i nie pociągnął czy nie usiadł 300 kg+ :(
(To testy genetyczne moje - kategoria predyspozycje sportowe)

@BratEustachy: @HADESP2K

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #zdrowie
Kasahara - Dobrze, że nie wiedziałem że nie mam genetyki bo bym nie poszedł na siłown...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-3 o 07.00.30

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 03.02.2026, 09:02:25 via Wypiek
  • 0
@Kasahara „nieco niższa siła” XD przynajmniej mamy naukowe potwierdzenie, że sterydiany osłabiają.
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 03.02.2026, 10:57:55 via Wykop
  • 1
@BratEustachy: to miał być żart, także udajmy że po prostu nic nie napisałem.
  • Odpowiedz
mejsieq
mejsieq
03.02.2026, 05:37:09
  • 176
Czaicie, że laska się sprula za to, że kosmetyk ma napis „man approved” xd

Klik

#pieklomezczyzn
mejsieq - Czaicie, że laska się sprula za to, że kosmetyk ma napis „man approved” xd
...

źródło: 1000018642

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 03.02.2026, 08:56:31 via Wypiek
  • 7
@mejsieq ależ tam muszą być styki przepalone, a ta pindra jeszcze z frustracji pisze o tym pod swoim imieniem i nazwiskiem. Telefon alarmowy do Choroszczy
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
02.02.2026, 18:41:08
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 02.02.2026, 22:03:14 via Wypiek
  • 1
@Markowowski warto zaznaczyć że Jeffowi bardzo zaimponowało jak Seba imituje sranie podczas rozmowy z nim.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
01.02.2026, 19:02:47
  • 423
#mecz #ekstraklasa #legia
Co tu się o--------a xD
Piotrek7231 - #mecz #ekstraklasa #legia 
Co tu się o--------a xD
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 01.02.2026, 23:26:31 via Wypiek
  • 18
@Piotrek7231 Sam w sobie ten sport lubię, tak nie mogę przejść obok tego, że 80% chodzących na mecze to właśnie tego typu bezkręgowce, na samą myśl pójścia na stadion u siebie w mieście mam odruch wymiotny, sam fakt, że mógłbym przejść obok takiej rodzinki jest odrażający.
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 01.02.2026, 15:03:45
  • 4
#mecz co ten bambo o------ł XDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen
01.02.2026, 15:04:27 via Wykop
  • 3
@MightandMagic: no mozg odjelo na chwile
  • Odpowiedz
Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95
01.02.2026, 15:04:48 via Wykop
  • 0
@GrochenMochen: czyli norma u nich
  • Odpowiedz
Ludfordzik
Ludfordzik
Ludfordzik
01.02.2026, 11:47:28
  • 0
#tenis daj ktoś link bo strumyk się pierdo**
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 01.02.2026, 11:47:46 via Wykop
  • 1
@Ludfordzik: https://streamed.pk/watch/australian-open-mens-final-melbourne-park-game-183262/echo/1
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 01.02.2026, 11:40:28
  • 0
#tenis ale teraz Djoko zrobił mu dziecko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 01.02.2026, 11:09:43
  • 1
No ten gem to były arabskie gogle

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F....._
F....._
konto usunięte 31.01.2026, 07:30:25
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 31.01.2026, 10:13:42 via Wykop
  • 10
@FrizPL_: jesteśmy dosłownie 2-3 pokolenia od ludzi, którzy przez 16h dziennie zbierali buraki, a użyteczność żony sprowadzała się do orania nią pola i rodzenia (pole ważniejsze), moim zdaniem nie ma sensu oczekiwać za dużo od nas w tej kwestii, i tak dobrze że nie jesteśmy pod zaborami albo w gettach.
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
28.01.2026, 22:24:30
  • 6
Łącznie w 18 meczach Multiligi padło 61 bramek.


Najwięcej bramek (6):

> Benfica – Real Madryt 4:2

> Liverpool – Karabach Agdam 6:0

Najmniej bramek (0):
Marcinnx - >Łącznie w 18 meczach Multiligi padło 61 bramek.
 
    Najwięcej bramek (6...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 28.01.2026, 22:25:15 via Wykop
  • 12
@Marcinnx: Tych 3 kibiców Juve co oglądało cały mecz (*) XD
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
28.01.2026, 22:11:36
  • 61
#mecz wszyscy piszą o Benfice, Realu itd, ale awans Bodo, to jakiś hit. Musieli ograć City i Atletico i zrobili to. Brawa też dał Qarabachu, mimo porażki 6:0. Zaczynam wierzyć, że polski klub wykręci top 24
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 28.01.2026, 22:13:39 via Wykop
  • 27
@MrFryteczka: Bodo top, wiedziałem że u siebie są mocni, ale że Atleti na wyjeździe porobią to szok
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla
28.01.2026, 22:07:57
  • 4
Kto za Arbeloe? xDD #realmadryt #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 28.01.2026, 22:09:59 via Wykop
  • 3
@Secla: Xabi ale tym razem się uda
  • Odpowiedz
red7000
red7000
28.01.2026, 22:05:39
  • 5
Bramkarz Trubin uratował turniej Benfice w 96. minucie. Niesamowite.

Napoli - wg mnie największy upadek. xD

#mecz

największe przegrywy LM 25/26

  • Napoli 31.5% (34)
  • Athletic Club de Bilbao 0.9% (1)
  • Marsylia 12.0% (13)
  • Villareal 5.6% (6)
  • PSV 0% (0)
  • Real (za wypadnięcie z top 8 w ostatnich minutach) 50.0% (54)

Oddanych głosów: 108

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 28.01.2026, 22:08:40 via Wykop
  • 0
@red7000: Real i tu nie powinno się mieć cienia wątpliwości, Napoli od początku sezonu kontuzje + słaba ława.
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic 28.01.2026, 22:06:51
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolenson1888
Lolenson1888
28.01.2026, 05:51:37
  • 558
#lekarz100k #heheszki #konowalposting
Lolenson1888 - #lekarz100k #heheszki #konowalposting

źródło: CFF985A2-81D7-4B4B-AD83-AD0D2D682953

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 28.01.2026, 08:57:28 via Wypiek
  • 8
@Notes piękne poranne zesranie, ktoś w rodzinie jest lekarzem? Mam nadzieję, że proktolog to Ci pomoże przy rozerwaniu kichy.
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
28.01.2026, 04:15:57
  • 179
PremeditatioMalorum

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-28 051536

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 28.01.2026, 08:52:40 via Wypiek
  • 5
@SHOGOKI nieźle, to dla mnie buła był 10x śmieszniejszy niż graczykowie. Daleko od noszy zawsze dowoziło, ale za to jak po latach widziałem 13 posterunek to miałem odruch wymiotny.
  • Odpowiedz
YolonezFSO
YolonezFSO
27.01.2026, 06:31:53
  • 1625
Na wykopie widać wpisy, jakoby ICE zatrzymywało TYLKO przestępców, wobec których mają pewność o ich nielegalnym pobycie. W minionym roku ICE zatrzymało 3800 dzieci. Wśród nich jest 5 letni Liam Ramos. Chłopiec został zatrzymany w drodze ze szkoły do domu i wywieziony do ośrodka detencyjnego. Liam wraz z ojcem, bratem oraz ciotką przebywają w USA legalnie. Prawa strona nie widzi w zatrzymaniu nic złego, bo przecież "jeśli jest legalnie to go wypuszczą".
YolonezFSO - Na wykopie widać wpisy, jakoby ICE zatrzymywało TYLKO przestępców, wobec...

źródło: 15848

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 27.01.2026, 08:58:59 via Wypiek
  • 4
@YolonezFSO taguj te amerykańskie wysrywy
  • Odpowiedz
Menel-san
Menel-san
25.01.2026, 11:04:03
  • 243
ja p------e i znów psychiatryk w gorących bo ktoś pierdnął na obcym kontynencie kilka tysięcy kilometrów stąd
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 25.01.2026, 13:29:02 via Wykop
  • 5
@Menel-san: Bez zablokowanych tagów prawa i lewa nie da się przeglądać mirko - jakakolwiek afera w usa jest automatycznie przenoszona tutaj jakby to się stało zaraz obok nas. Mało tego, panuje taka psychoza, że jeśli tam się coś wydarzyło to u nas jutro też tak może być - rozumiem krytykę danego tematu/sytuacji w danym kraju, ale to już jest choroba.
  • Odpowiedz
dam115
dam115
24.01.2026, 22:05:48
  • 94
Walka w balonach

#primemma
dam115 - Walka w balonach 

#primemma

źródło: 1000016246

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 25.01.2026, 00:01:00 via Wypiek
  • 0
@dam115 za każdym razem gdzie to zdjęcie gdzieś miga mam wrażenie, że to przeróbka. Nie da się moim zdaniem niespecjalnie zrobić tego tak źle, mem pisze się sam.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.01.2026, 21:10:47
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MightandMagic
MightandMagic 23.01.2026, 17:15:57 via Wykop
  • 0
Nawet do kacapów nie czuję takiego obrzydzenia jak do Amerykanów.


@czerwonykomuch: No to ładnie jesteś p----------y
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 21
  • Strona 6 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking