Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
McKeyPL

McKeyPL

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11005
  • Znaleziska 3868
  • Mikroblog 7137
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 172
  • Dodane (52)
  • Komentowane (1812)
  • Plusowane (5273)
McKeyPL
McKeyPL 22.04.2020, 19:44:23
  • 13
No nie wieże. Vikop.ru to przewidział. Elon Musk ma konto na wykopie. #starlink #spacex #heheszki #janpawel2 #2137
McKeyPL - No nie wieże. Vikop.ru to przewidział. Elon Musk ma konto na wykopie. #star...

źródło: comment_1587584606Q6h4BUr3ex2DEwYTduUHF1.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....i
H.....i
konto usunięte 22.04.2020, 19:50:08
  • 2
@McKeyPL: Żeby nie było podejrzeń dzień później odpali rakietę żeby nie było że szkaluje papaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miało być wczoraj ale opóźniony start był ( tak tak xD ) i dzisiaj odpalili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 31.03.2020, 09:12:54
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McKeyPL
McKeyPL 19.11.2019, 15:33:20
  • 1
Drwal w #zielonagora już jest gdzieś? #drwal #mcdonalds #kulinaria #jedzenie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dorszcz
dorszcz
19.11.2019, 15:36:38
  • 7
@McKeyPL: @BajerOp: nie ma żadnego drwala. Drwala wymysleliscie Wy, Mirkoblogerzy
dorszcz - @McKeyPL: @BajerOp: nie ma żadnego drwala. Drwala wymysleliscie Wy, Mirkobl...

źródło: comment_6kPhWwXt5pdoqcYaUJgFe2AACscz9xX9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
tomek_27
tomek_27
19.11.2019, 23:29:46 via Android
  • 0
@Spake są pilotażowe tzn sprawdza się czy wszystko w systemie działa poprawnie i ewentualnie wprowadza jakieś poprawki
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 18.11.2019, 20:20:24
  • 22
Ale go wypok przypiekł w dupe xD. Ciekawe ile zapłacili za takie reklamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kieleckiulaniec
#mocnyklan
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McKeyPL
McKeyPL 13.09.2019, 14:01:18
  • 1
#tft Rito thx :D Jak raz się udało.
McKeyPL - #tft Rito thx :D Jak raz się udało.

źródło: comment_DBSdxo9jhiGxHE0DoyBBB5MmXleGyYso.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vito_CorIeone
Vito_CorIeone
21.09.2019, 14:18:09 via Android
  • 0
@McKeyPL haha ale przyfarciles
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 14.07.2019, 09:03:34
  • 3
No fajna ta Samia s2. Taka zawirusowana....
#metin2
McKeyPL - No fajna ta Samia s2. Taka zawirusowana.... 
#metin2

źródło: comment_N1phRWuY8bLypI0gtboNATStq6HBE9ui.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepejewishfrog
pepejewishfrog
28.01.2023, 21:28:47 via Wykop
  • 0
Po 4 latach - PUA:Presenoker xD
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 11.07.2019, 22:04:00
  • 5
Weszło srogo i dobrze to #chwalesie. Wszystko tak porobione że na koniec gry dalej 100HP

#teamfighttactics #tft #leagueoflegends
McKeyPL - Weszło srogo i dobrze to #chwalesie. Wszystko tak porobione że na koniec gr...

źródło: comment_p1whwepSiRNZsnT2ZBoqMlHSl0TW90yw.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MysGG
MysGG
12.07.2019, 08:08:35 via iOS
  • 0
@McKeyPL: Rzadko kiedy widze żeby ktoś maksował Blitzcranka
  • Odpowiedz
m.....g
m.....g
konto usunięte 14.07.2019, 17:28:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

McKeyPL
McKeyPL 30.06.2019, 20:13:52
  • 0
Mireczki i Mirabelki kolega ma problem z oredź gdyż przeprowadził się z jednego miasta wojewódzkiego do innego miasta wojewódzkiego a dokładniej do jego centrum. Zabrał urządzenia Orange i chciał dogadać przeniesienie usług. Tyle że pani z infolinii twierdzi że się nie da i proponuje zerwanie umowy i zawarcie nowej. Mam wrażenie że chcą go dymnąć na srogie kary a do tego pani chce se wyrobić kolejnego jelenia do premii. Podpowiedzcie co ewentualnie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prezes_internetu
prezes_internetu
30.06.2019, 21:03:41 via Android
  • 1
@McKeyPL niech złoży wniosek o przeniesienie i zobaczymy co będzie dalej - niech się monterzy wypowiedzą w temacie - najlepiej niech to zrobi w salonie
  • Odpowiedz
prezes_internetu
prezes_internetu
30.06.2019, 21:09:10 via Android
  • 1
@McKeyPL dokładnie tak
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 28.06.2019, 20:41:34
  • 0
Wygryw czy Przegryw? Bo wszystkie chary mam i czasami gram.
#leagueoflegends
McKeyPL - Wygryw czy Przegryw? Bo wszystkie chary mam i czasami gram.
#leagueoflegen...

źródło: comment_HJ5tmJe6oDuXDM0OWOaRgloR3JaxO13x.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mudzin3K
Mudzin3K
28.06.2019, 21:10:02
  • 0
@McKeyPL: Ahri fajna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 24.06.2019, 20:35:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#mcdonalds macie do ankiet czy co wy tam chcecie. Znalezione przy stoliku więc nie wiem czy nie wykorzystane.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McKeyPL
McKeyPL
Autor
24.06.2019, 20:36:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
​​​​​
McKeyPL - ​​​​​

źródło: comment_6euQhS02ZtxnWjwOL9s2wNnUGLzhfKyZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 29.05.2019, 11:08:49
  • 32
Idioci znowu atakują #zielonagora #lgbt #afera
McKeyPL - Idioci znowu atakują #zielonagora #lgbt #afera

źródło: comment_kJ3ZFv1SZE3pPTX6fRenMkst2ecrIUtf.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....l
s.....l
konto usunięte 29.05.2019, 11:31:29
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JaszczurReptylCzipke
JaszczurReptylCzipke
29.05.2019, 13:15:19
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 28.05.2019, 08:43:41
  • 0
@Ewidentne_Multikonto usuń konto. Tu masz wyjaśnienie http://bfy.tw/Nqve
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McKeyPL
McKeyPL 27.05.2019, 12:40:36
  • 0
Poszukuję płyty głównej do laptopa MSI o oznaczeniu MS-16Jc1 #it #informatyka #serwispc

Oferta z FV bardzo by mi pasowała.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McKeyPL
McKeyPL 15.04.2019, 10:44:19
  • 2
Pany #google padło na łączach z #orange i nie działa #it #informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC
15.04.2019, 10:45:05
  • 0
@McKeyPL: już działa
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL
Autor
15.04.2019, 10:45:47
  • 1
@FLAC: u mnie nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 08.01.2019, 16:06:32
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smoczewski
smoczewski
08.01.2019, 16:12:26
  • 1
@McKeyPL: na piastowskim zarówki też mrygają XD
  • Odpowiedz
ogrod87
ogrod87
08.01.2019, 20:43:34
  • 0
@McKeyPL: Fabryczna - około 11 to samo. Światło padało na chwile i tak kilka razy.
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 04.01.2019, 09:23:35
  • 3
Mam do oddania za niewielkie pieniądze taki pakiet:
SunFire v490 + StorEdge 3120 + Sun Tape 611 + stos dysków, ramów i kabli
w linku wszystkie fotki. Z wysyłką będzie problem (o ile małe pierdoły to kurier mnie nie zje to cały serwer i macierz może być problemem) więc raczej odbiór osobisty. Jeśli potrzeba jakieś większe informacje to śmiało można pytać. Z grubsza wszystko sprawne.
Tape nie mam jak testować bo nie mam czyszczącej
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....r
d.....r
konto usunięte 04.01.2019, 09:24:57
  • 2
@McKeyPL: ściana tekstu a zapomniałeś podać cenę.
  • Odpowiedz
mccloud
mccloud
mccloud
04.01.2019, 09:25:29
  • 1
więc raczej odbiór osobisty


@McKeyPL: A jakie miasto?
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 20.12.2018, 08:30:26
  • 0
Ja rozumiem kosmiczne czarne dziury ale to chyba nie w tej wersji ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tak czy inaczej zajrzyjcie na support @MirkOgame bo otwarłem wam ticketa (pic Related). Jak chcecie więcej info to PW (raczej) otwarte
#mirkogame #grajzwykopem #ogame
McKeyPL - Ja rozumiem kosmiczne czarne dziury ale to chyba nie w tej wersji ( ͡° ʖ̯ ͡...

źródło: comment_30AKsGrcwKOZtmFodBFWGtaecgvcSZ3s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McKeyPL
McKeyPL 11.12.2018, 13:32:03
  • 0
Konfiguruje to śmieszne ONT Combo od naszych zachodnich sąsiadów co na pewno nie podsłuchują co tam śle ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyż #netia podłączyła mi łaskawie światło i wodę do domu i mam problem... Jak zrobić kopie konfiguracji do pliku? Instrukcja mówi że w zakładce tutaj powinna być opcja "download" a no... Nie mam jej... Wolałbym zrobić sobie kopie tego bo jednak #backup na
McKeyPL - Konfiguruje to śmieszne ONT Combo od naszych zachodnich sąsiadów co na pewn...

źródło: comment_Ke2v6cQa4pmEAbLEOc2YA3F8qS7w5HEj.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McKeyPL
McKeyPL
Autor
05.12.2020, 18:47:23
  • 0
@Silku: masz wpisane na screenie :P
  • Odpowiedz
S.....u
S.....u
konto usunięte 05.12.2020, 18:58:07
  • 0
@McKeyPL: Dzięki za pomoc.
Gadałem z babką z obsługi technicznej i mówiła że nie może się do mojego routera zalogować i musi się zająć tym jakiś technik ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 15.10.2018, 20:04:21
  • 3
Pytanie do w sumie i #kodiwpigulce jak i #iptv. Od dziś jest ten nowy Polsat Games. Wiadomo gdzie to da rade oglądać czy jak narazie cisza?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

knopiczka
knopiczka
knopiczka
16.10.2018, 05:13:20
  • 0
@McKeyPL: na dziś co wiem to 1x22 i NowaTV posiada ten kanał a poza IPTV to można https://www.twitch.tv/polsatgames https://www.youtube.com/watch?v=I-Ato8PowDM
  • Odpowiedz
poczes
poczes
16.10.2018, 10:39:43
  • 0
Od dziś Polsat Rodzina dostępne u Moniki (NowaTv).
Nic tylko brać!! :P)

#iptv #kodi #monika #nowatv #rodzina
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL 25.03.2018, 07:51:06
  • 1
Czy tylko u mnie DSL w #netia spadł z rowerka w #zielonagora? Bo w ogóle synca mi routery nie łapią. #siecikomputerowe #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
25.03.2018, 08:20:26
  • 0
@McKeyPL: na wyszyńskiego i mickiewicza działa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Dawid Stuchlak

  • Hej McKeyPL, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu?
  • Zgora
  • wykop@stuchlak.eu
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 30.07.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.07.2017

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking