Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Matuuusuuu

Matuuusuuu

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1575
  • Znaleziska 112
  • Mikroblog 1463
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
Matuuusuuu
Matuuusuuu 27.04.2026, 06:28:01
  • 191
Jest jedna grupa w społeczeństwie, która jest jego (nomen omen) rakiem i dla własnej korzyści jest w stanie zohydzić nawet najpiękniejsze i najbardziej szczytne akcje - celebryci, wszelkiej maści medialne prostytutki, które dzięki kręgosłupowi z gumy zrobią i powiedzą najobrzydliwsze rzeczy, żeby tylko zaistnieć.

#latwogang #cancerfighters
Matuuusuuu - Jest jedna grupa w społeczeństwie, która jest jego (nomen omen) rakiem i...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
27.04.2026, 06:30:51 via Wykop
  • 158
@Matuuusuuu: Takiej głupiej cipie to bym przymusowo dał dawkę chemioterapii, a potem zaprowadził na radioterapię
  • Odpowiedz
raseri
raseri
raseri
27.04.2026, 06:42:43 via Wykop
  • 96
@Matuuusuuu: warto a w sumie należy zaczynać od tego że mówiła o kobietach i dzieciach. Tak jakby faceci albo nie chorowali na raka albo byli/chcieliby być łysi.
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu 26.04.2026, 07:02:10
  • 16
„De facto” to najtrudniejsze ze słów w wokabularzu przeciętnego Wiesława budowlańca z powiatowego, więc PiSowcy doskonale wiedzą, że wystarczy go użyć przed nawet największą bzdurą i już dla połowy społeczeństwa prawda objawiona.

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - „De facto” to najtrudniejsze ze słów w wokabularzu przeciętnego Wiesława...

źródło: IMG_3714

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
26.04.2026, 07:11:51 via Wykop
  • 26
@Matuuusuuu: Oczywiście, że tak. To, że ludzie są debilami to jest wina Tuska xD Bo wiadomo, zły Donald Tusk przyszedł i zmuszał ich wszystkich do wpłacania pieniędzy na coś co od początku pachniało wałkiem. Nikomu nie zaświeciła się w głowie żadna ostrzegawcza lampka nawet po tym jak prezes tej zondy zniknął w dziwnych okolicznościach, k#w@ kino absolutne dosłownie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
26.04.2026, 07:16:38 via Android
  • 19
@Cztero0404: będzie jak z Amber Gold czy GetBackiem, mocno naiwni, mocno pazerni (lub dwoje na raz) analfabeci ekonomiczni będą przedstawiani jako prości zwykli ludzie ofiary systemu, a Tusk jako złodziej który zaj**ał im oszczędności życia i taki będzie spin w kampanii.
  • Odpowiedz
JuliuszSlowacki
JuliuszSlowacki
23.04.2026, 13:02:14
  • 44
#bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
Widzieliście ten konfederuski AI slop który zachęca pisowców do wstępowania w ich szeregi? xD

Stolik już się tyle razy w---------ł że wrócił docelowo na swoje miejsce
JuliuszSlowacki - #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polity...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 23.04.2026, 13:25:29 via Wykop
  • 14
@JuliuszSlowacki: Ja to nawet trochę liczę, żeby w 2027 wjechała na pełnej koalicja PiS, Konfy i Brauniaków. Nic tak nie leczy motłochu z prawicowych poglądów, jak rządy prawicy.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
23.04.2026, 11:50:12
  • 187
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Ale im się musi palić pod dupą jak teraz wyjeżdżają z aneksem do raportu z likwidacji WSI xDDDDddDDD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 23.04.2026, 11:57:51 via Wykop
  • 58
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Ciekawe czy będą odtajniać z zaczernionymi fragmentami, które nie pasują pod tezę, tak jak administracja pomarańczowego przy aferze Epsteina.
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu 23.04.2026, 11:50:25
  • 26
PLOT TWIST - pypeć doskonale wie, że ujawnienie informacji niejawnych objętych klauzulą "ściśle tajne" grozi odpowiedzialnością karną, ale może pokrzyczeć o odtajnieniu, żeby Mariusze od Stanowskiego wykminili, że tylko PiS dąży do prawdy. Prawica ma niebywałe szczęście, że ich wyborcy są tak głupi. ¯\(ツ)/¯

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - PLOT TWIST - pypeć doskonale wie, że ujawnienie informacji niejawnych ob...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
Hubbabubbastyle
23.04.2026, 13:07:30 via Wykop
  • 3
@Matuuusuuu: to nie jest szczęście to lata dbania o to by społeczeństwo było głupie, to odrzucenie specjalistów bo nie chcieli realizować idiotycznych pomysłów ludzi którzy pojęcia nie mają o tym co chcieli zmieniać, to lata wyśmiewania nauki kosztem wiary w gusła, to zaplanowane działanie podobne do ogłupiania narodu alkoholem za czasów PRL,
  • Odpowiedz
ej_mordo
ej_mordo
23.04.2026, 13:20:58 via Wykop
  • 5
Prawica ma niebywałe szczęście, że ich wyborcy są tak głupi.


@Matuuusuuu: jakby nie byli glupi to by na nich nie glosowali
  • Odpowiedz
alverini
alverini
23.04.2026, 11:21:13
  • 870
Chciałem głosować na PiS w wyborach, bo to partia dla prostego chopa jak ja, ale widzę, że wystawili PROFESORA, do tego ma okularki intelektualista haha ale beka, w takim razie tylko Tusk
#polityka #bekazpisu
alverini - Chciałem głosować na PiS w wyborach, bo to partia dla prostego chopa jak j...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 23.04.2026, 11:24:50 via Wykop
  • 275
@alverini: Czyli zmienił robotę u Batyra, gdzie ze względu na brak poświadczeń bezpieczeństwa g#wno mógł na robotę u Czarnka, z którym będzie mógł jeszcze mniej? PiSowskie kadry i ich "awanse". xD
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
22.04.2026, 10:36:35
  • 195
Jakby nie patrzeć my utrzymujemy Dareczka.
Tak więc niech nie pyskuje.
Zwłaszcza, że te muzułmanki to pewnie przez PiS sprowadzał lub ich odpowiednicy w UE.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Turin89 - Jakby nie patrzeć my utrzymujemy Dareczka. 
Tak więc niech nie pyskuje. 
Zw...

źródło: 1000004095

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 22.04.2026, 10:43:05 via Wykop
  • 111
@Turin89: A Polki nie rodzą dzieci, bo boją się zamordystycznego prawa wprowadzonego przez PiSowców i podejścia prawicy interesującej się dzieckiem wyłącznie do chwili porodu, a ty babo zamknij mordę i zostań męczennikiem do końca życia z niepełnosprawnym dzieciakiem, żeby prawaczek mógł uroić sobie miejsce w niebie.
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu 23.04.2026, 07:03:57 via Wykop
  • 0
@demagog:

i połączenia przyjemnego z pożytecznym - zwiedzanie Bratysławy i skrobankę.


Ty tak na serio?
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu 23.04.2026, 07:04:34 via Wykop
  • 1
@PajeetGoran: ITT: chłopom, którzy nawet nie trzymali za rękę wydaje się co powinny uważać kobiety. Paradne. xD
  • Odpowiedz

281

Nuklearne manewry Polski i Francji? Kreml domaga się szczegółów.

Nuklearne manewry Polski i Francji? Kreml domaga się szczegółów.

Rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow odniósł się do doniesień o możliwych ćwiczeniach nuklearnych z udziałem Francji i Polski. Jak podaje propagandowa rosyjska agencja RIA, Moskwa oczekuje wyjaśnień dotyczących rodzaju planowanego uzbrojenia.

Kulfonix
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.04.2026, 11:30:24
  • 73
  • #
    polska
  • #
    francja
  • #
    europa
  • #
    rosja
Matuuusuuu
Matuuusuuu 22.04.2026, 10:40:42 via Wykop
  • 5
Udzielimy stosownych informacji, jak tylko otrzymamy brief z Mokswy, że Putin potknął się ze wszystkimi swoimi sobowtórami i wypadł z 13 piętra, a Pieskow z Ławrowem wyskoczyli ich szukać.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 21.04.2026, 16:32:58
  • 692
Ten chłopiec pięknie gra na grzebieniu, ale prezydent Francji mu nie pogratulował, bo jest ze wsi.

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - Ten chłopiec pięknie gra na grzebieniu, ale prezydent Francji mu nie pog...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FuriousViking
FuriousViking
21.04.2026, 18:34:23 via Wykop
  • 32
@Matuuusuuu: to orzecież Mariano Italiano co grał na grzebieniu xd
  • Odpowiedz
Zawadson
Zawadson
21.04.2026, 20:36:30 via Wykop
  • 18
@Matuuusuuu: @FuriousViking Mariano Italiano to ten co śpiewał.
Zawadson - @Matuuusuuu: @FuriousViking Mariano Italiano to ten co śpiewał.
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
21.04.2026, 14:20:00
  • 53
Napisał Jacek Ozdoba, były wiceminister klimatu i środowiska, któremu Lasy Państwowe podlegały i którego środowisko, czyli Suwerenna Polska, te Lasy okradały np. wg audytu 26 mln zł wydały na reklamy wyborcze tych polityków w mediach.
Miliony poszły na organizację imprez, festynów, pikników wyborczych np. 2,8 mln LP wydały tylko w 3 m-cach przedwyborczych na działania wyborcze Józefa Kubicy, Nadleśnictwo Rybnik 1 mln zł na kampanię Michała Wosia. Prawie 100 mln wydano na
JAn2 - Napisał Jacek Ozdoba, były wiceminister klimatu i środowiska, któremu Lasy Pań...

źródło: 0055748373832123

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 21.04.2026, 15:12:45 via Wykop
  • 25
@JAn2: No chyba się po PiSowskim ministrze środowiska nie spodziewasz, że on będzie wiedział co to jest gospodarka leśna...
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
21.04.2026, 08:37:50
  • 23
A temu co?
Nie daje oznak życia od miesiąca

#bekazprawakow #bekazpisu #polityka #neuropa #szuryzglownej
d4wid - A temu co?
Nie daje oznak życia od miesiąca 

#bekazprawakow #bekazpisu #poli...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 21.04.2026, 08:52:21 via Wykop
  • 1
@d4wid: Ostatnio żebrali o hajs, więc pewnie pieniądze dla trollowni szmateckiego przestały płynąć i eduardo musi żreć gruz.
Matuuusuuu - @d4wid: Ostatnio żebrali o hajs, więc pewnie pieniądze dla trollowni szm...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ExtractVitae
ExtractVitae
ExtractVitae
16.04.2026, 11:18:54
  • 210
Ale tlusta swinie Sakiewicza musi piec d--a, ze teraz caly pis sie dolaczyl do wyciagania lapy po pieniadze jego widzow XD

#bekazpisu #polityka
ExtractVitae - Ale tlusta swinie Sakiewicza musi piec d--a, ze teraz caly pis sie dol...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 16.04.2026, 11:21:07 via Wykop
  • 169
@ExtractVitae: I ten kod qr żeby stare dziady myślały, że wpłacają na PiS a tak naprawdę kasa idzie na republikę. xD
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
16.04.2026, 06:01:59
  • 5
byleJaki zapytany o potępienie zbrodni izraela #izrael #bekazpisu #polityka #wojna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 16.04.2026, 07:14:04 via Wykop
  • 0
@bastek66: To są ci studenci? XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 5 z 5
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking