Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mathas

Mathas

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29635
  • Znaleziska 13181
  • Mikroblog 16454
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 166
  • Dodane (601)
  • Komentowane (11873)
  • Plusowane (3980)
NiezlyJestes
NiezlyJestes
21.05.2026, 23:44:58
  • 11
Gdzie w gorących że do Polski leci 5k żołnierzy USA?
Gdzie info że to dzięki Nawrockiemu?
HAHAHA ALE WAS PIECZE WIELKI KAROL BRAJNROT WYKOPKÓW
Cichutko...

#usa #polityka #wojna #przegryw #polska
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
22.05.2026, 00:01:22 via Wykop
  • 4
@NiezlyJestes: czekają z informacja bo żeby się nie okazało że jeszcze dziś trump ogłosi że zwiększył ich ilość w Polsce dwókrotnie. Ale rudy i lewacy WYJOOOO hehehe
  • Odpowiedz
Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
22.05.2026, 00:36:45 via Android
  • 5
@NiezlyJestes: Brawo Pan Prezydent. Wypad z tagu przegryw btw.
  • Odpowiedz
Mariusz_z_Brighton
Mariusz_z_Brighton
22.05.2026, 05:33:13
  • 4
Na x jak i na wykopie kanał zero powoduje ból d--y silniczków.
#polityka #kanalzero
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
makrofag74
makrofag74
19.05.2026, 12:43:06
  • 30
#referendum #krakow
Kraków Referendum 2026

Głosowanie odbędzie się w niedzielę, 24 maja 2026 r. Głosujemy w godzinach 7.00 - 21.00.
https://www.bip.krakow.pl/?bip_id=1&mmi=35275
Gdzie głosować MAPA:
https://msip.um.krakow.pl/kompozycje/?config=config_wybory.json
makrofag74 - #Referendum #krakow 
Kraków Referendum 2026

Głosowanie odbędzie się w n...

źródło: ref

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mathas
Mathas 19.05.2026, 15:05:08 via Wykop
  • 6
@makrofag74: Kibicuję
  • Odpowiedz
maresun
maresun
maresun
19.05.2026, 16:51:22 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

nowszyja
nowszyja
nowszyja
16.05.2026, 14:37:35
  • 179
Here we go! Robert Lewandowski w Bruk-bet Termalica Nieciecza! Napastnik ma pomóc słonikom powrócić do elity. W Niecieczy Robert będzie zarabiał 50 tys. PLN miesięcznie, oraz może liczyć na bonusy takie jak rabat na kostkę brukową, czy pustaka ceramicznego.
#mecz #ekstraklasa #heheszki
nowszyja - Here we go! Robert Lewandowski w Bruk-bet Termalica Nieciecza! Napastnik m...

źródło: lewandowski

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnnnnn
johnnnnn
16.05.2026, 14:51:41 via Wykop
  • 32
@nowszyja: to jakiś fejk, widziałem już klepnięty do Radomiaka i były fotki
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss
16.05.2026, 16:34:48 via Wykop
  • 30
@nowszyja: pustaka to on już jedno ma i to bez rabatu
  • Odpowiedz
Dezodorant93
Dezodorant93
13.05.2026, 21:46:17
  • 4
#pracbaza #przemyslenia
Jutro mam 4 spotkania z potencjalnymi pracownikami, przeczytałem jeszcze raz ich CV, 3 klientki jeden chłopak, 2 miejsca są. Będę musiał być tym ułożonym spokojnym szefem, oni się będą stresować, a prawda o której nigdy się nie dowiedzą jest taka, że jestem p------y po całości. Sam z siebie mam bekę jak stoje przed lustrem w koszuli z wyrazem twarzy jak bym wrócił z kościoła, i będę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dezodorant93
Dezodorant93
Autor
15.05.2026, 04:34:14 via Android
  • 1
@Cozwykopem: jak widzisz nie śpię do 12 bo mogę tylko codziennie wstaje między 4 a 5 rano, 7 dni w tygodniu :) bo to nie etat
  • Odpowiedz
koniecswiatajestbliski
koniecswiatajestbliski
15.05.2026, 08:24:36 via Wykop
  • 1
@Dezodorant93: nie ucz ojca dzieci robić. W dupie byłeś g---o widziałeś
  • Odpowiedz
kamil-talaga-18
kamil-talaga-18
03.05.2026, 18:45:37
  • 17
#f1 spokojnie fani Ferrari następny rok będzie wasz. 2027 WDC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kamil-talaga-18 - #f1 spokojnie fani Ferrari następny rok będzie wasz. 2027 WDC ( ͡° ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-03 204454

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
03.05.2026, 18:54:39
  • 17
#f1 Ferrari zaczęło jako druga siła stawki, przywiozło 100 poprawek i skończyli jako trzecia siła, być może czwarta. Przecież jak Ollie tam kiedyś wyląduje to ja umrę ze stresu w wieku 24 lat
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamil-talaga-18
kamil-talaga-18
03.05.2026, 19:05:33
  • 20
#f1 jak nie lubię Gekona to trzeba przyznać, że Toto to wyrachowany gość i nie dopuści go do walki o mistrza bo jego pupilek Antonelli ma szansę na WDC najmłodszego w historii, a zrobi to tylko po to by pokazać Hornerowi, że on też młode talenty potrafi znaleźć.
Jestem ciekawy ile tam mocy ma jeszcze Mercedes nie ujawnionej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RETOVSKEJ
RETOVSKEJ
03.05.2026, 19:10:28
  • 3
#f1
Ja tam wolalem jojo zamiast ogladac jak norris 30 kolek jedzie 2s za antonellim
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna
03.05.2026, 19:51:13
  • 8
Pamiętam jak Russell w jakimś wywiadzie albo DTS powiedział, że chce być wzorem dla Kimiego żeby ten szybciej się odnalazł w #f1 Być kimś na wzór brata xD

Dobrze się to zestarzało, braciszek regularnie spuszcza manto.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawilny_prawak
prawilny_prawak
03.05.2026, 00:42:46
  • 3
Żeby zaczęło n---------ć gradem wcześniej niż prognoza przedstawia XD ten sezon to mem i zarządzający F1 też jest mem.

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
03.05.2026, 06:21:21
  • 8
#f1 oby ta burza się zaczęła o 18 naszego czasu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrRedz
MrRedz
02.05.2026, 17:25:40
  • 16
Lando Norris : *istnieje*
Tag #f1 :
MrRedz - Lando Norris : *istnieje*
Tag #f1 :

źródło: 17777425918815755085735563714119

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
02.05.2026, 17:45:09 via Wykop
  • 7
@MrRedz: Prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mariusz95gd
mariusz95gd
30.04.2026, 10:35:48
  • 454
Stało się mireczki, miarka się przebrała i zgłosiłem się sam na leczenie uzależnień. Rodzina ma mnie gdzieś, ale jakoś dam radę. Nie chcę już nikogo ranić swoim pijaństwem, może będzie lepiej jak zobaczą, że chcę wygrać z nałogiem. Pozdrawiam wszystkich ze słynnego Srebrzyska. Mogę zdawać relacje, jeśli ktoś będzie chciał to czytać. Nie jest lekko.
#alkoholizm #gdansk #szpitalpsychiatryczny #szpital #f1
mariusz95gd - Stało się mireczki, miarka się przebrała i zgłosiłem się sam na leczeni...

źródło: temp_file2908420173581766068

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
30.04.2026, 10:41:49 via Wykop
  • 117
@mariusz95gd: trzymam kciuki miras!
  • Odpowiedz
rayman_s
rayman_s
30.04.2026, 10:48:34 via Wykop
  • 241
@mariusz95gd: Szacunek za ten krok. Serio - niewielu ma odwagę powiedzieć "dość" i coś z tym zrobić. Trzymam kciuki, żebyś wytrwał i wyszedł z tego silniejszy. Dawaj znać, jak Ci idzie - pewnie więcej osób będzie to czytać niż myślisz
Powodzenia!
  • Odpowiedz
sznioo
sznioo
23.04.2026, 14:40:27
  • 439
Ze wszystkich posłów akurat Litewka zginął w taki sposób. Jedyny poseł który był szanowany praktycznie przez wszystkich, ponad podziałami :(
R.I.P [*]
#polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuliuszSlowacki
JuliuszSlowacki
23.04.2026, 15:01:59 via Wykop
  • 70
@sznioo: poczytaj jeszcze trochę wykop to się dowiesz że nie brakuje szurów którzy już go szkalują
  • Odpowiedz
variat
variat
23.04.2026, 15:17:40 via Wykop
  • 198
@sznioo: To taka ujowa chwila kiedy człowiek się zaczyna zastanawiać. Spośród całej bandy nierobów i [...] zginąć musiał młody życzliwy człowiek, który będąc przy korycie nie zapomniał o słabszych.
  • Odpowiedz
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
23.04.2026, 14:41:45
  • 14
Mimo tego, że do lewicy było mi bardzo daleko to jednak było czuć od tego chłopa dobro. Jeden z nielicznych z tej chołoty, który robił coś dla ludzi.. Wielka, wielka strata :(
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

12lat25cm
12lat25cm
22.04.2026, 13:44:56
  • 156
o k---a mirki co teraz odpisać?
#przegryw #neet #heheszki #pracbaza #januszex
12lat25cm - o k---a mirki co teraz odpisać?
#przegryw #neet #heheszki #pracbaza #janu...

źródło: 69e842f65cebafb2566d8338d83935a4b4ecf203cdd283a54932310fe1d8d72d

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

12lat25cm
12lat25cm
Autor
22.04.2026, 13:45:11 via Wykop
  • 297
Dzień dobry,
Tak, CV jest poprawne.

Pozdrawiam
12lat25cm - Dzień dobry,
Tak, CV jest poprawne.

Pozdrawiam

źródło: e32ab3874b01dd51fc0f34669a3c91bb38ed613d672d2e3f775c0bcf006968d9

Pobierz
  • Odpowiedz
milionerro
milionerro
22.04.2026, 14:47:49 via Wykop
  • 52
@12lat25cm: "Gdybym napisał, musiałbym cie zabić"
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
22.04.2026, 17:45:03
  • 10
Nie wiem jak Wy, ale ja trzymam kciuki za spadek Tottenhamu. To jeden z największych absurdów futbolu w ostatniej dekadzie, że klub bez żadnych osiągnięć wytworzył wokół siebie nieuzasadniony wizerunek klubu dużego, prestiżowego i topowego. Ba, nawet był pierwotnie wśród 12 klubów-założycieli Superligi.

#premierleague #mecz #pilkanozna
EkspertEverything - Nie wiem jak Wy, ale ja trzymam kciuki za spadek Tottenhamu. To j...

źródło: 2816

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcelus
marcelus
22.04.2026, 17:59:25 via Wypiek
  • 2
@EkspertEverything przecież Spurs są na szóstym miejscu pod względem liczby tytułów w Anglii, na Villą, Newcastle czy Evertonem
  • Odpowiedz
vinmcqueen
vinmcqueen
23.04.2026, 06:20:37 via Wypiek
  • 1
@macjaos to nie jest kwestia tylko tego sezonu bo przypomnę że w zeszłym roku skończyli na 17 miejscu, tyle że wygrywając LE zaliczyli LM w tym sezonie. Generalnie ta kadra szału nie robi, rotacja trenerów nie pomogła ale jednak kontuzje kilku kluczowych zawodników w tym sezonie miały też duży wpływ. Trochę splot różnych czynników.
  • Odpowiedz
tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
14.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 660
@tomaszmiller: syn Leszka czy Marcina?
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
14.04.2026, 07:44:34 via iOS
  • 1712
@tomaszmiller:

jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.


Gratulacje, ale moja corka jest magistrem prawa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 199
  • Strona 2 z 199
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.07.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking