Gdzie w gorących że do Polski leci 5k żołnierzy USA? Gdzie info że to dzięki Nawrockiemu? HAHAHA ALE WAS PIECZE WIELKI KAROL BRAJNROT WYKOPKÓW Cichutko...
@NiezlyJestes: czekają z informacja bo żeby się nie okazało że jeszcze dziś trump ogłosi że zwiększył ich ilość w Polsce dwókrotnie. Ale rudy i lewacy WYJOOOO hehehe
Here we go! Robert Lewandowski w Bruk-bet Termalica Nieciecza! Napastnik ma pomóc słonikom powrócić do elity. W Niecieczy Robert będzie zarabiał 50 tys. PLN miesięcznie, oraz może liczyć na bonusy takie jak rabat na kostkę brukową, czy pustaka ceramicznego. #mecz #ekstraklasa #heheszki
#pracbaza #przemyslenia Jutro mam 4 spotkania z potencjalnymi pracownikami, przeczytałem jeszcze raz ich CV, 3 klientki jeden chłopak, 2 miejsca są. Będę musiał być tym ułożonym spokojnym szefem, oni się będą stresować, a prawda o której nigdy się nie dowiedzą jest taka, że jestem p------y po całości. Sam z siebie mam bekę jak stoje przed lustrem w koszuli z wyrazem twarzy jak bym wrócił z kościoła, i będę
#f1 Ferrari zaczęło jako druga siła stawki, przywiozło 100 poprawek i skończyli jako trzecia siła, być może czwarta. Przecież jak Ollie tam kiedyś wyląduje to ja umrę ze stresu w wieku 24 lat
#f1 jak nie lubię Gekona to trzeba przyznać, że Toto to wyrachowany gość i nie dopuści go do walki o mistrza bo jego pupilek Antonelli ma szansę na WDC najmłodszego w historii, a zrobi to tylko po to by pokazać Hornerowi, że on też młode talenty potrafi znaleźć. Jestem ciekawy ile tam mocy ma jeszcze Mercedes nie ujawnionej
Pamiętam jak Russell w jakimś wywiadzie albo DTS powiedział, że chce być wzorem dla Kimiego żeby ten szybciej się odnalazł w #f1 Być kimś na wzór brata xD
Dobrze się to zestarzało, braciszek regularnie spuszcza manto.
Stało się mireczki, miarka się przebrała i zgłosiłem się sam na leczenie uzależnień. Rodzina ma mnie gdzieś, ale jakoś dam radę. Nie chcę już nikogo ranić swoim pijaństwem, może będzie lepiej jak zobaczą, że chcę wygrać z nałogiem. Pozdrawiam wszystkich ze słynnego Srebrzyska. Mogę zdawać relacje, jeśli ktoś będzie chciał to czytać. Nie jest lekko. #alkoholizm #gdansk #szpitalpsychiatryczny #szpital #f1
@mariusz95gd: Szacunek za ten krok. Serio - niewielu ma odwagę powiedzieć "dość" i coś z tym zrobić. Trzymam kciuki, żebyś wytrwał i wyszedł z tego silniejszy. Dawaj znać, jak Ci idzie - pewnie więcej osób będzie to czytać niż myślisz Powodzenia!
Ze wszystkich posłów akurat Litewka zginął w taki sposób. Jedyny poseł który był szanowany praktycznie przez wszystkich, ponad podziałami :( R.I.P [*] #polityka
@sznioo: To taka ujowa chwila kiedy człowiek się zaczyna zastanawiać. Spośród całej bandy nierobów i [...] zginąć musiał młody życzliwy człowiek, który będąc przy korycie nie zapomniał o słabszych.
Mimo tego, że do lewicy było mi bardzo daleko to jednak było czuć od tego chłopa dobro. Jeden z nielicznych z tej chołoty, który robił coś dla ludzi.. Wielka, wielka strata :( #polityka
Nie wiem jak Wy, ale ja trzymam kciuki za spadek Tottenhamu. To jeden z największych absurdów futbolu w ostatniej dekadzie, że klub bez żadnych osiągnięć wytworzył wokół siebie nieuzasadniony wizerunek klubu dużego, prestiżowego i topowego. Ba, nawet był pierwotnie wśród 12 klubów-założycieli Superligi.
@macjaos to nie jest kwestia tylko tego sezonu bo przypomnę że w zeszłym roku skończyli na 17 miejscu, tyle że wygrywając LE zaliczyli LM w tym sezonie. Generalnie ta kadra szału nie robi, rotacja trenerów nie pomogła ale jednak kontuzje kilku kluczowych zawodników w tym sezonie miały też duży wpływ. Trochę splot różnych czynników.
Cześć! Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.
Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.
Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.
Gdzie info że to dzięki Nawrockiemu?
HAHAHA ALE WAS PIECZE WIELKI KAROL BRAJNROT WYKOPKÓW
Cichutko...
#usa #polityka #wojna #przegryw #polska