MF81 via Wykop
P--------e kotwice mam ich dosyc

Ciekawa animacja, ze szczegółowym wyjaśnieniem. Wymagany angielski.
z
źródło: 549984134_1378218710329574_696503452375265969_n
PobierzRocznica
od 31.01.2026
Gadżeciarz
od 31.01.2019
Mikroblogger
od 13.05.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Ja pewnie Lechem, a potem coś bardziej hard. Dobrze mi się grało w 24 Deportivo La Coruna, a w 23 Nottingham Forest i Sampdorią, więc może wybiorę któryś z tych klubów i zacznę nim w 26.