Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LeftShift

LeftShift

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5546
  • Znaleziska 4986
  • Mikroblog 560
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 13
dinkum
dinkum
05.02.2021, 14:28:57
  • 299
Hej ʕ•ᴥ•ʔ
Zapraszamy z @Czarnoksieznik do udziału w coverowym konkursie gitarowym. Covery będziecie mogli zagrać w swoim ulubionym gatunku muzycznym i na dowolnej gitarze. Konkurs nie będzie łatwy, w spoilerze niżej opiszę krótko zasady, jeżeli macie ochotę wziąć udział w tej zabawie, to tam zajrzyjcie. Żeby zgłosić się do konkursu, napiszcie jednoznaczny komentarz, na przykład "zgłaszam się". Nagrodę główną widać na poniższym obrazku.

Wszystkich, również tych, którzy sami
dinkum - Hej ʕ•ᴥ•ʔ
Zapraszamy z @Czarnoksieznik do udziału w coverowym konkursie git...

źródło: comment_1612534991QH8xpsDBWhaahKvwDgQ9xR.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 05.02.2021, 14:56:11
  • 1
zgłaszam się
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift 07.02.2021, 17:21:03 via Android
  • 2
Widzę, że krówki rozlosowane - trudno, zaproponuję bez krówek.
"Hanging tree" z "Hunger Games"
  • Odpowiedz
M.....1
M.....1
konto usunięte 10.12.2020, 16:32:36
  • 253
Wywaliło mnie z butów. To moja pierwsza #wykopaka i zaniemówiłem przez chwilę. Podekscytowany otwieram powoli paczuszkę, by nie naruszyć memów bądź innych rzeczy, a tam zonk! Zostałem porządnie strollowany wydrukowanymi cebulami xD List był dosłownie tak napisany jakbyś stał obok mnie i mówił mi co dostałem. Świetnie rozpisane krok po kroku co robić, a czego nie wolno jeszcze ruszać. Wyjmowanie słodkości i regionalnych cuksów ze Śląska było mega radosne. Nadal
M.....1 - Wywaliło mnie z butów. To moja pierwsza #wykopaka i zaniemówiłem przez chwi...

źródło: comment_1607617407ThOUkZi5gBDTKRBwo2EEiY.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 11.12.2020, 07:30:43
  • 1
Gumy kulki!
  • Odpowiedz
shazzy
shazzy
03.12.2020, 23:30:51
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 03.12.2020, 23:36:25
  • 0
@shazzy: Nie, ale za 10 lat będę miała ten problem z dziećmi
  • Odpowiedz
AloneShooter
AloneShooter
01.12.2020, 21:25:31
  • 590
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 02.12.2020, 10:50:25
  • 0
@AloneShooter: Wytłumaczysz, o co chodzi z płaszczem i jaką różnicę robi to ścięcie czubka?
Cały czubek - pełnopłaszczowa, ścięty - już półpłaszczowa?
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift 30.11.2020, 22:16:12
  • 8
Mam nowe osiągnięcie zawodowe: powstrzymałam się od wytknięcia literówek w proponowanej umowie o pracę. #grammarnazi #pracbaza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift
Autor
30.11.2020, 22:20:16
  • 0
@ECMAlover: A co to ma wspólnego z powstrzymywaniem się?
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift
Autor
30.11.2020, 22:30:56
  • 0
@ECMAlover: Naaah, tego to mam pełne CV
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift 14.11.2020, 17:52:41
  • 2
Na na na, właśnie wciągam czekoladki "Merci" w tajemnicy przed dziećmi. Grają w WOTa dwa metry ode mnie, w ogóle nie zwracają na mnie uwagi, a ja cyk, i kolejna czekoladka.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift
Autor
14.11.2020, 17:54:08
  • 1
@mamFAJNYnick: A proszę bardzo, sukces reprodukcyjny osiągnięty, teraz się tylko starzeję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
14.11.2020, 11:12:22 via Android
  • 443
Dzisiaj swoje święto mają psy.
'Kukur Tihar' to coroczny festiwal pochodzący z Nepalu. Jego częścią jest oddawanie czci psom w podzięce za ich przyjaźń. W parze ze świętowaniem idą łańcuchy z kwiatów na szyjach psów i malowane kropki między oczami. Na ulicach ustawiane są wzory z kwiatów, kolorowy ryż i gliniane lampki. Nie brakuje także specjalnego jedzenia dla czworonogów.

#smiesznypiesek #ciekawostki #psy #azja
nonOfUsAreFree - Dzisiaj swoje święto mają psy. 
'Kukur Tihar' to coroczny festiwal p...

źródło: comment_1605352342ZPylDIDPRhE09DkwEA941x.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 14.11.2020, 17:31:15
  • 3
@nonOfUsAreFree: O popatrz, zupełnie niechcąco zrobiłam dziś prezent pewnemu psu.
Wyprowadzam dwa psiaki jednej rodziny na izolacji. Jeden z nich to taki kompletny szczeniak, co by tylko biegał, i tak go dziś przeciągnęłam za rowerem, że wrócił ledwie żywy, ale szczęśliwy :)
  • Odpowiedz
Moseva
Moseva
04.09.2020, 22:04:42
  • 3
Idzicie pograć z nami?

Wystarczy kliknąć:
https://www.kurnik.pl/kalambury/#400
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 04.09.2020, 22:22:44
  • 1
@Moseva: omg, przed chwilą byłam na kalamburach po raz pierwszy od lat, nie wiedizałam, że to jeszcze istnieje!
  • Odpowiedz
TaboretBezPoszycia
TaboretBezPoszycia
TaboretBezPoszycia
04.09.2020, 22:08:31
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 04.09.2020, 22:16:00
  • 2
@TaboretBezPoszycia: Będzie dobrze :) Albo nie. Mowa ciała i cała jego chemia też muszą spasować. Ale może być dobrze, powodzenia :)
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift 04.09.2020, 22:21:02
  • 1
@TaboretBezPoszycia: Kciuki-sruki, ale pomodlić się mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
12.08.2020, 11:12:47 via AMWv2
  • 0
#anonimowemirkowyznania
Czy komukolwiek z was udało się kiedyś poznać kogoś z innego kraju przez Internet (kogoś kto też w tym innym kraju aktualnie mieszka) i mimo wszystko spotkać się i stworzyć z tą osobą związek? Ja słyszałem o tylko jednym takim przypadku. Koleś poznał Tajkę mieszkającą w Tajlandii i po kilku miesiącach rozmowy do niej wyjechał. Czy według Was jest to coś bardzo mało możliwego? czy też znacie takie przypadki?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 12.08.2020, 14:09:29
  • 0
@chrominancja: Nie mam. Znam taką parę, ale nie pamiętam, żebym opowiadała o tym na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift 13.08.2020, 08:55:22
  • 0
Tak jak wspomniałam, wywołana przypadkiem, znam taką parę. Poznali się w celu wzajemnej nauki języków: ona Polka, on: Hindus. Pouczyli się tak przez parę miesięcy, po czym zaczęli się wzajemnie odwiedzać, i pyk - ślub i dwoje ślicznych, śniadych dzieci. :)
Sama też, w zamierzchłych czasach sprzed Tindera, próbowałam nawiązywać znajomości przez Internet i mój wniosek był taki: choćby w mailach/na komunikatorze wszystko grało, to spotkanie twarzą w twarz jest krytyczne. Takie
  • Odpowiedz
BetterThanYou
BetterThanYou
14.06.2020, 22:10:01
  • 0
jest cos do zamówienia do jedzenia w #czestochowa o tej godzinie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 14.06.2020, 22:13:07
  • 0
@BetterThanYou: A jak po prostu zawołasz: "Mamo, zrób mi kanapki!"?
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift 14.06.2020, 22:15:36
  • 0
@BetterThanYou: A jak tak, to już nie wiem :D
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift 14.06.2020, 22:08:12
  • 0
Zepsuła się nam drukarka. Z dnia na dzień przestał ją widzieć Windows, przestało Ubuntu. Dzieci płaczą, bo ogłoszenia o zagubionej zabawce nie mogą wydrukować. No to naprawiamy.
Reset ustawień sieci. Wprowadzamy na drukarce hasło na wifi za pomocą śmiesznych guziczków "góra/dół". Podobnie adres IP. Nie działa. To jeszcze raz, na nowo. Nic. W desperacji szukamy po domu kabla. Nie ma.
Drukarka twierdzi, że wszystko ok, łyka sieć, tylko nikt z zewnątrz nie widzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Olsea
Olsea
Olsea
14.06.2020, 22:19:28
  • 1
@LeftShift: mam to samo z laptopem. Coś się dzieje, robię wszystko... A ostatecznie działa ponowne włączenie.
  • Odpowiedz
fuuYeah
fuuYeah
04.05.2020, 07:32:30
  • 8440
Na przełomie lutego i marca przechodziłem "przeziębienie". Jako że generalnie nie chorowałem na nic przez ostatnie 2-3 lata to podejrzewam, że miałem #koronawirus i przeszedłem #covid19 z bardzo łagodnymi objawami. Dzisiaj zamówiłem test z https://ogen.pl/covid/ i będę się badał na obecność przeciwciał bo jestem ciekawy czy to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcecie wiedzieć jak to wygląda jak już do mnie przyjdzie paczka
fuuYeah - Na przełomie lutego i marca przechodziłem "przeziębienie". Jako że generaln...

źródło: comment_1588577506H8gh7gHPmqjlq3YawTnKaj.jpg

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeftShift
LeftShift 04.05.2020, 15:26:40
  • 0
wołaj
  • Odpowiedz
LeftShift
LeftShift 04.05.2020, 19:38:50
  • 0
Yay, znalazłam taniej, bez otoczki marketingowej i w rodzinnym mieście:
https://www.lab-med.pl/aktualnosci/test-sars-cov-2-przeciwciala-igm-igg-od-21-04
  • Odpowiedz

2

MaskaPolka: mapa, skąd wziąć maski i akcja edukacyjna, po co je nosić. Za darmo.

MaskaPolka: mapa, skąd wziąć maski i akcja edukacyjna, po co je nosić. Za darmo.

Szyjesz maski, zarobkowo lub wolontaryjnie - oznacz się na mapie. Jeśli nie wiesz, gdzie kupić dla siebie czy babci - zobacz mapę :) Społeczna akcja edukacyjna dwojga lekarzy. Łączymy osoby szyjące maseczki z tymi, którzy ich potrzebują..

LeftShift
z
maskapolka.pl
dodany: 24.04.2020, 12:52:23
  • 0
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    maski
  • #
    epidemia

5

Pierwszy maskomat w regionie! Akcja Maska Polka.

Pierwszy maskomat w regionie! Akcja Maska Polka.

MaskaPolka - "Maskomaty" i mapa osób i firm szyjących maseczki. Dla potrzebujących i komercyjnie. Szyjesz? Dodaj się do bazy.

LeftShift
z
radio.katowice.pl
dodany: 09.04.2020, 19:06:50
  • 2
  • #
    polska
  • #
    maseczki
  • #
    maski
  • #
    koronawirus
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
  • Strona 10 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.01.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.08.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.07.2014

    Gadżeciarz
  • Muzyk
    od 29.09.2021

    Muzyk
  • Mikroblogger
    od 22.04.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking