Wpis z mikrobloga

OMG. Dobre. Temat 7,62x39 zawsze był "śliski". Ale to, że półpłaszczowa z rdzeniem nagle przestaje być "szczególnie niebezpieczna" to jakieś kuriozum. Cała ta ustawa jest "dziwna", ale czego się spodziewać jak pisały ją takie autorytety jak dziewulski ¯\_(ツ)_/¯
Dla nie znających tematu aminicje półpłaszczowe i inne JHP czy dum dum są zakazane przez Konwencje Haskie.
  • Odpowiedz
Chwila chwila... Czyli to znaczy jak wezmę nożyk i nożykiem u-------i się główkę i zrobi "iksy" na szczególnie niebezpiecznej amunicji to w świetle prawa już będzie bezpieczna bo nie jest pełnopłaszczowa
I w sportowym można legalnie sprzedawać zakazany przez wszelkie konwencje dum-dum, bo nie jest konsktrukcyjnie przystosowany tylko przerobiony? xD
  • Odpowiedz