Wpis z mikrobloga

Wywaliło mnie z butów. To moja pierwsza #wykopaka i zaniemówiłem przez chwilę. Podekscytowany otwieram powoli paczuszkę, by nie naruszyć memów bądź innych rzeczy, a tam zonk! Zostałem porządnie strollowany wydrukowanymi cebulami xD List był dosłownie tak napisany jakbyś stał obok mnie i mówił mi co dostałem. Świetnie rozpisane krok po kroku co robić, a czego nie wolno jeszcze ruszać. Wyjmowanie słodkości i regionalnych cuksów ze Śląska było mega radosne. Nadal nie wiem do czego służy ten pikaczu, próbowałem w niego gwizdać za poradą mojego różowego paska xD Ale coś nie szło, będziesz musiał mi pomóc. Dodamy Cię zaraz oczywiście do pokemongo! Za tak piękny list i pomysł będziesz miał codzienne gifty w poksach. Nie mogę wyjść z podziwu, że Twój różowy pasek tak ślicznie stworzył Zebrę. Jest piękna i będzie stała na honorowym miejscu u mnie w pokoju, bym codziennie spoglądał przy świeczkach z różowym i czuł się jak na safari! <3 (jeśli będzie coś wrzucone z prac Twojej dziewczyny na WOŚP to będę licytował, chcę wiedzieć od razu!) Smyczki z żołądkowa gorzka są mega, nigdy takich wcześniej nie widziałem i pewnie znajomi będą chcieli mi je podkraść, ale nie oddam, podzielę się oczywiście tylko z partnerką, bo są 2. Uśmieszek będzie pozytywnie przyczepiony do plecaczka żeby codziennie mi przypominać o uśmiechaniu się! No i cream de la cream. Ja nawet nie sądziłem, że mi kupisz jakąś grę planszową xD Lubię sobie obejrzeć rolnik szuka żony, bo mi poprawia humor, nawet nie wiedziałem, że jest jakaś gra tego xDDD Mega! Opowiadanie o Tobie zachowam dla siebie głęboko w serduszku! <3 Szkoda, że pozostałeś anonimowy, ale mam nadzieję, że się odezwiesz jakoś, bo chciałbym i Tobie skomponować coś z mojego miasta typowo. PS. Cebularza może wyślę ;) #pokapake
Pobierz M.....1 - Wywaliło mnie z butów. To moja pierwsza #wykopaka i zaniemówiłem przez chwi...
źródło: comment_1607617407ThOUkZi5gBDTKRBwo2EEiY.jpg
  • 12