Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
plac8o

plac8o

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 331
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 328
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
plac8o
plac8o 5 godz. i 41 min temu
  • 2
Nagrał ktoś lajwa łoniaka? #raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o
Autor
5 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@wuadek: Żebym mógł obejrzeć bo nie widziałem tego na żywo
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o 8 godz. i 48 min temu
  • 12
Dawno nikt nowy nie pojawił się pod bramą willi prezesa, czyżby tygrys Lucjan już wyliniał i stracił swój urok i zdolność przyciągania zarobasów do Indochin? Marynarz się nie liczy, bo nie ma kanału na YT #raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o
Autor
6 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: było, ale skończyło się na tym że niedawno wypłynął.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
6 godz. i 48 min temu
  • 15
#raportzpanstwasrodka Jaki film z "Sok San Road"? zaczyna się robić fajnie!
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Jaki film z "Sok San Road"? zaczyna się robić faj...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 6 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 10
@imtiredboss: Sok San Road to ulica, na której są bary często uczęszczane przez turystów i ekspatow. Bary z panienkami też, więc zgaduje że chodzi o zdradę.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
7 godz. i 2 min temu
  • 17
#raportzpanstwasrodka nagrywajcie - mongoł grozi pobiciem/morderstwem -> "jak mnie spotkasz w ciemnej uliczce, to cię połamię kurvva jak precla" - DOKŁADNIE za takie groźby Hanys przesiedział ponad pol roku w kampuczańskim więzieniu.
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka nagrywajcie - mongoł grozi pobiciem/morderstwem -...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 6 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@imtiredboss: ta łoniobroda i okulary to komiczne połączenie. Że mu jeszcze nikt nie potrafił przemówić do rozsądku i uświadomić jak bardzo źle to wygląda
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
12 godz. i 13 min temu
  • 6
#raportzpanstwasrodka Rylo Gandalf wychodzi na czołówkę peletonu naszych rodzimych biznesmenów: nie wystarczy mu remont budy dla khmera...teraz ma pomysł aby z dobroci serca jeszcze komuś płacić aby siedział w pustym sklepie....a misterna konstrukcja już dziurawa i zardzewiała, jeszcze przed otwarciem.
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Rylo Gandalf wychodzi na czołówkę peletonu naszyc...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 12 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
@imtiredboss: A co się stało że on otwiera kolejny hostel? Czyżby się okazało że te chatki z bambusa nie są tak naprawdę jego?
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o 13 godz. i 12 min temu
  • 11
Dobrze że mamy tą sztuczna inteligencję, nie trzeba oglądać clickbaitow łysego #raportzpanstwasrodka
plac8o - Dobrze że mamy tą sztuczna inteligencję, nie trzeba oglądać clickbaitow łyse...

źródło: 1000012142

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o
Autor
12 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 5
@Knoblauch: A czemu mam o tym myśleć, nie ja za to płacę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
15 godz. i 6 min temu
  • 11
#raportzpanstwasrodka "Codziennie" - następny koncept Machaja.... jak długo to pociągnie? Nie wierzę ze dłużej niż miesiąc...
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka "Codziennie" - następny koncept Machaja.... jak d...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 12 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 2
@imtiredboss: Jeśli w ogóle już wyjedzie to tam się zapuści całkowicie i jedyne co będzie nagrywał to więcej takich farmazonów.
  • Odpowiedz
Dzikamery
Dzikamery
16 godz. i 56 min temu
  • 6
#raportzpanstwasrodka co jej się stało z twarzą… jakaś inna ta Kasia
Dzikamery - #raportzpanstwasrodka  co jej się stało z twarzą… jakaś inna ta Kasia

źródło: IMG_9755

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 16 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 4
@Dzikamery: Ej przecież to jest chłop
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o 18 godz. i 54 min temu
  • 15
Podczas wakacji w Azji zagaduje do was ten typ i prosi o poratowanie jednym dolarem. Dajecie mu? #raportzpanstwasrodka
plac8o - Podczas wakacji w Azji zagaduje do was ten typ i prosi o poratowanie jednym ...

źródło: snapshot

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pikaczex
pikaczex
18 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 7
@plac8o: mogę mu kupić flaszkę wódki
  • Odpowiedz
zbyszek-krol
zbyszek-krol
18 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 12
@plac8o: Na bezpośrednią prośbę o piwko, zawsze wykazuję się empatią. Tylko że to musi być szczere, a nie jakieś pitolenie ,że nie mam na bilet albo chleb :)
  • Odpowiedz
cala-prawda-o-cambo
cala-prawda-o-cambo
cala-prawda-o-cambo
przedwczoraj, 13:23:53
  • 15
#raportzpanstwasrodka

Witam,
Dzisiaj znalazłem coś takiego na FB odnośnie naszego pięknego hotelarza.
Jeśli to prawda co jest napisane że nie zapłacił pensji dziewczynie/kmerce - to trzeba chyba to wyjaśnić ....
cala-prawda-o-cambo - #raportzpanstwasrodka 

Witam,
Dzisiaj znalazłem coś takiego na...

źródło: www

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o przedwczoraj, 14:45:04 via Wykop
  • 0
@cala-prawda-o-cambo: link?
  • Odpowiedz
renniferlopez2
renniferlopez2
przedwczoraj, 08:19:38
  • 9
Jak sądzicie, o co naprawdę chodzi Marcinowi z tą wzmianką o 350 tysiącach dolarów? Doskonale wie, że nie zbierze nawet połowy od widzów, Albert może by zebrał 10% tej kwoty, ale nie on. Więc co? Przygotowanie gruntu pod wycofanie się z zoo - powie że na ziemię nie było ich stać, babka komuś sprzedała i muszą kończyć biznes? Czy też liczy, że ktoś pomyśli że co prawda nie stać go na większy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o przedwczoraj, 08:53:08 via Wykop
  • 5
@renniferlopez2: Moja teoria: chce mieć podkładke jak Phanna go kopnie w dupe już na dobre, wtedy będzie kłamał że zamknęli interes i się rozeszli. Temat sprzedaży całkiem przypadkiem polubił ciszę jak między nimi się poprawiło. Ale z drugiej strony to jest Klapek, on już się pewnie sam dawno pogubił we własnych kłamstwach, i może taka to tylko był najlepszy pomysł na jaki wpadł po przebudzeniu rano.
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
15.06.2026, 19:34:20
  • 33
#raportzpanstwasrodka Ktoś chętny na suróweczkie?
B1ES - #raportzpanstwasrodka Ktoś chętny na suróweczkie?

źródło: 87982797298

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 15.06.2026, 19:37:30 via Wykop
  • 7
@B1ES: Kierowniku, poratujesz?
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
15.06.2026, 15:52:56
  • 20
#raportzpanstwasrodka
Przypomina mi sie Palmowy Krzysio ze swoim gastro biznesem. Pocil sie i czerwony robil, jak na live 🔴 padalo proste pytanie: - Ilu mial gosci w zeszlym tygodniu?
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Przypomina mi sie Palmowy Krzysio ze swoim gastr...

źródło: IMG_6875

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 15.06.2026, 17:06:50 via Wykop
  • 3
nie musza na sile klaunow z siebie robic.

@JJtriple777: a jak inaczej byś określił ich dotychczasową działalność na YouTube?
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o 15.06.2026, 18:58:14 via Wykop
  • 0
@JJtriple777: Tak, a szyld na bramie i oklejone okno to zrobili bo takie są zwyczaje w Kampuczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pajac z żoną robią filmy o niczym. Mają parcie na szkło to się na stare lata przykleili do tych miernot i jeszcze przygarnęli muminow do siebie.
  • Odpowiedz
Bercikzmc
Bercikzmc
Bercikzmc
15.06.2026, 17:01:12
  • 3
#raportzpanstwasrodka Tak się zastanawiam jakby, na przykład, taki Darek Mumin albo Megadolon wyzionął ducha tam w szatałapajstwie to co sie stanie z ich truchłami? Ktoś ich tam pochowa? Ale kto za to zapłaci. Przecież transport truchła będzie kosztować więcej niż ta nowa altanka Adama.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 15.06.2026, 17:04:54 via Wykop
  • 17
@Bercikzmc: Wątpię żeby oni kiedykolwiek o tym myśleli.
  • Odpowiedz
StefanpiesPrezesa
StefanpiesPrezesa
14.06.2026, 18:16:19
  • 6
#raportzpanstwasrodka taki moj autorski koncept na emeryture dla klapka
A serial zacny swietny przyklad sztuki X muzy
StefanpiesPrezesa - #raportzpanstwasrodka taki moj autorski koncept na emeryture dla ...

źródło: 20260614_191203

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 14.06.2026, 18:21:07 via Wykop
  • 3
@StefanpiesPrezesa: O emeryture beja się nie martw, upłynni wszystko co zostanie po rodzicach i będzie w spokoju lał w gardło złocistą Cambodie

  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
14.06.2026, 13:20:20
  • 9
#raportzpanstwasrodka Łysy chwilowo cierpi z powodu ostracyzmu siemripskiego, ale w życiu nie uwierzę, że podejmie się życia eremity po same Kulen 🤷🏻‍♀️
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 14.06.2026, 14:05:43 via Wykop
  • 2
@Vendigoo: Może i się nie wyprowadzi, ale wierzę że gdyby to zrobił to reszta polonii ruszyła by zanim. Kto wie, może taki jest jego plan?
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o 14.06.2026, 14:57:33 via Wykop
  • 5
@imtiredboss: @renniferlopez2: Tak bez żartów to ja myślę że on szybko zawita z powrotem do SR a nam będzie wciskać bajkę jaki to świetny interes robi na wynajmie domków letniskowych.
  • Odpowiedz

861

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Wychodzi na to, że ten lekarz właściwie w ogóle nie śpi - uznała Joanna Wicha z Nowej Lewicy. Mowa o 28-letnim Dawidzie Kacprzyku z Warszawy, który w rok zarobił 1,6 mln zł.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.06.2026, 09:50:38
  • 93
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    sor
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
plac8o
plac8o 14.06.2026, 12:06:35 via Wykop
  • 98
plac8o

źródło: au3sko

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HeinzGuderian
HeinzGuderian
14.06.2026, 11:27:30
  • 6
#raportzpanstwasrodka
Niby każdy się z wielu aktorów śmieje, ale oni od kilku lat etatu nie powąchali i na głodnych nie wyglądają xD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 14.06.2026, 11:50:05 via Wykop
  • 1
@HeinzGuderian: Ale o kim konkretnie mówisz? Prezes kręci jakieś lody z chińczykami, klapek - wiadomo. Muminy mogą mieć jakąś rente ze szwajcarii, Waldi ma mundurówkę. Plastikom też coś musi wpadać. Tylko łoniak wygląda na takiego co przejada oszczędności.
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o 14.06.2026, 12:04:18 via Wykop
  • 0
@HeinzGuderian: Nie
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o 13.06.2026, 16:37:04
  • 8
Lucjan na tym zadupiu się kompletnie zapuści, zaleje pałe i Bóg wie co jeszcze. A mógł po prostu zawinąć do PP, przecież te miernoty by pojechały zanim i dalej by można nagrywać. A tematów też by pewnie przybyło z racji tego że jest więcej aktorów i też więcej się dzieje w dużym mieście.
https://maps.app.goo.gl/qzMAuve6P2iCiDkG8
#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wsciekniety_waz
wsciekniety_waz
13.06.2026, 16:42:55 via Wykop
  • 8
@plac8o:
Stracona szansa Lucjana. Teraz pojechać w ślad za Łoniakiem to trochę wstyd...
  • Odpowiedz
pikaczex
pikaczex
13.06.2026, 18:09:46 via Wykop
  • 4
@plac8o: i co tam będzie robił? Tak samo będzie chlał do odciny merloty i szczał pod siebie w barłogu śpiąc do 16.
  • Odpowiedz
Daddy2curek
Daddy2curek
Daddy2curek
13.06.2026, 14:32:12
  • 4
#raportzpanstwasrodka Dlaczego bej, bo....można chyba postawić śmiało tezę zapłacił matce dziecka, żeby się spotykała z porzuconą córką do której sam nie ma żadnych praw bo jej ciągle nie adoptował? O co chodzi, że matka porzuca dziecko ale zjawia się na urodziny🤔 O co chodzi w tej całej chorej sytuacji Macie jakieś fakty?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o 13.06.2026, 16:28:23 via Wykop
  • 2
@Daddy2curek: Nikt nie wie na wykopie są tylko domysły albo powtórzone tysiąc razy czyjeś kłamstwa. Możemy się tylko domyślać jakie tam stosunki panują.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking