@Wykop24h: @Aroneu: @Aroneu: Do jednego konta można mieć podpiętych kilka Thermomoxów i w ten sposób ja, moja siostra, moi rodzice i rodzice różowej (łącznie 4 urządzenia) płacimy 50 zł/rok a nie 200 ( ͡°͜ʖ͡°)
Mafia 1 -> Mafia 2 - 8 lat Mafia 2 -> Mafia 3 - 6 lat Od premiery "trójki" minęło 6 lat i dopiero są pierwsze informacje i powstawaniu "czwórki". Także tego... ( ͡°͜ʖ͡°)
@su1ik: We wtorek na spotkaniu w Tychach mówił, że sam jeszcze nie wie. Jak dostanie propozycję od Viaplay, to tam idzie. Jak nie, to reaktywuje kanał na YT, na który obecnie nie ma czasu.
Witajcie Mirki z tagu #perfumy . Jakiś czas temu kupiłem różowej w prezencie Mugler Alien i muszę przyznać, że nam obojgu bardzo podoba się ten zapach. Zacząłem szukać czegoś dla siebie i natknąłem się na ten sam perfum w wersji męskiej. Czy mogę go śmiało kupować i będę równie zadowolony, co z zapachu różowej?
@JuzefCynamon: dzisiaj w Tychach na spotkaniu autorskim @SokolimOkiem powiedział, że jeszcze nic nie wie nt. przyszłego sezonu. Jak Viaplay mu zaproponuje pracę to spoko, jak nie to będzie reaktywacja kanału na YT, na który obecnie nie ma czasu.