Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ErichVolker

ErichVolker

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1316
  • Znaleziska 21
  • Mikroblog 1295
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
ErichVolker
ErichVolker przed chwilą
  • 0
Włosi stracą prawie 17 puntków w rankingu jak przegrają 3:0
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 22.06.2026, 21:56:26
  • 3
#wroclaw #pogoda Wreszcie jakaś trochę chłodniejsza noc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
przedwczoraj, 11:09:24 via Wypiek
  • 3
@ErichVolker to tylko chwila przed nadchodzącym tygodniem :( będzie PRZE JE BA NE (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 19.06.2026, 21:28:40
  • 1
#wroclaw popadało trochę i dalej gorąco...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
15.06.2026, 00:22:11
  • 0
mam beke z takich ludzi jak na screenie, oni myślą że są lepsi :D

@ErichVolker: k---a, to nie jest typowe polactwo. na całym świecie tak jest.

Jakby kumam co chciałeś pokazać, ale mam bekę z Ciebie, że myślisz ze tak jest w Polsce.
Jak berkampf nie jebnał karnego to mu tak samo pisali w angli,
zenonzchorzowa1 - mam beke z takich ludzi jak na screenie, oni myślą że są lepsi :D 
...

źródło: Screenshot 2026-06-15 at 02.20.23

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 15.06.2026, 00:42:42 via Wykop
  • 0
Wyluzuj trochę, chciałem skrytykować głównie samo zjawisko ale może faktycznie źle to ująłem
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 14.06.2026, 19:00:53
  • 6
#mecz Że dla takich g---o drużyn jak Curacao jest miejsce na mundialu a dla Włoch czy Polski nie ma...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
14.06.2026, 19:06:26 via Wykop
  • 0
@ErichVolker: Polska też jest taką drużyną, tylko dostałaby 5 a nie 7.
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain
14.06.2026, 19:06:49 via Wykop
  • 0
@ErichVolker: I prawidłowo. Super się ogląda takie świeże drużyny! Przecież nikt Polakom nie odebrał miejsca, sami p--------i mecze xD
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 14.06.2026, 18:34:36
  • 0
#mecz ale to curacao jest c-----e xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 06.06.2026, 13:50:22
  • 0
#tenis lepiej jej idzie jak nie musi serwować xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ater
ater
04.06.2026, 16:04:34
  • 1
haha
jak psa
brawo sznajder
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 04.06.2026, 16:05:05 via Wykop
  • 12
@ater: Usuń profesora Dudka z avataru antypolaku
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 31.05.2026, 20:44:02
  • 2
#mecz Pazdan top xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 31.05.2026, 20:41:13
  • 1
#mecz Góralski znowu wyzeruje flaszke żeby uczcić awans?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

normalne_dziecko
normalne_dziecko
31.05.2026, 20:48:07 via Wykop
  • 0
@ErichVolker: a bo to jedną?
  • Odpowiedz
Kozzi
Kozzi
31.05.2026, 19:12:00
  • 26
Wstyd się przyznać ale ten Głogów to takie typowe polskie randomowe miasto o którym słyszałeś ale musiałeś sprawdzić gdzie leży xD
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 31.05.2026, 19:13:07 via Wykop
  • 1
@Kozzi: Niegdyś stolica dumnego księstwa Głogowskiego
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 28.05.2026, 20:08:02
  • 2
#mecz meczycho
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 13.05.2026, 19:56:07
  • 0
#bukmacherka #mecz Czemu mam cashout niedostępny w takiej sytuacji? To normalne? Bo rzadko obstawiam...
ErichVolker - #bukmacherka #mecz Czemu mam cashout niedostępny w takiej sytuacji? To ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-13 215428

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker
Autor
13.05.2026, 19:58:01 via Wykop
  • 0
@WaranKojtyla: No nie wiem, nie mam już z 30 minut
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker
Autor
13.05.2026, 20:19:41 via Wykop
  • 0
@Seba1991: No teraz już tak xD, ale wcześniej był wynik 0:0 neutralny, to cashout powinien być
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker
Autor
13.05.2026, 21:09:43 via Wykop
  • 0
@Seba1991: No był remis po 30 minutach typie to wynik był neutralny, zawsze jest cashout w takich wypadkach co innego gdyby był po 80 ale i tak powinien wtedy być niski bo inne zdarzenia weszły. Tak to zawsze działało
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 09.05.2026, 13:25:15
  • 2
#mecz Pewien kibol się wścieknie xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker
Autor
09.05.2026, 13:45:18 via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: Nie, snusiarz
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
09.05.2026, 13:21:01
  • 2
Jeżeli z ligi spadnie drużyna z NAJLEPSZĄ ofensywą to będzie cyrk.
A wogóle dlaczego Lechia nie ma bramkarza? Ktoś, coś?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 09.05.2026, 13:24:00 via Wykop
  • 0
@thorgoth: No w ostatnich kilku meczach coś ta ofensywa się zacieła a obrona dalej ch*jowa i stąd te wyniki
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 09.05.2026, 13:14:42
  • 24
#mecz A jeszcze z dwa miesiące temu były dywagacje co jak Lechii braknie tych 5 odjętych punktów do mistrzostwa xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KasjuszHasta2
KasjuszHasta2
09.05.2026, 13:17:17 via Wykop
  • 2
@ErichVolker: okazuje się, że dynamiczne zespoły to w eklapie a nie w korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 18.04.2026, 19:35:59
  • 0
ŁKS mi uj*bał kupon, ostatni raz 1 ligę obstawiam...
#mecz #bukmacherka
ErichVolker - ŁKS mi uj*bał kupon, ostatni raz 1 ligę obstawiam...
#mecz #bukmacherka

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-18 213429

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker
Autor
18.04.2026, 19:51:22 via Wykop
  • 0
@Flavius_Claudius_Iulianus: GKS Tychy jednak jest ostatni w tabeli więc pokusiło...
  • Odpowiedz
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
12.04.2026, 17:13:19
  • 2
O której wynik głosowania? #wegry #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker 12.04.2026, 17:16:06 via Wykop
  • 0
@szurszur Jakie pare dni, rano już będzie wszystko wiadomo a pierwsze wyniki pewnia za pare godzin
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 04.04.2026, 15:42:15
  • 6
#iran "Amerykanie dostają baty od Irańczyków" co ten polsat? xD https://youtu.be/-6oDT3etxaw?is=Eh0nN5f8LgAPQ61q
ErichVolker - #iran "Amerykanie dostają baty od Irańczyków" co ten polsat? xD https:/...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiszeCzasen
PiszeCzasen
04.04.2026, 15:48:11 via Wykop
  • 1
@ErichVolker: kiedyś o tym pilocie powstanie film.
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
04.04.2026, 15:54:42 via Wykop
  • 1
@ErichVolker: Też się z tego zaśmiewałem. Ktoś tam w Polsacie nieźle odleciał.
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker 31.03.2026, 21:44:00
  • 37
#mecz Co jest xD? Ktoś się pospieszył
ErichVolker - #mecz Co jest xD? Ktoś się pospieszył

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-31 234302

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
31.03.2026, 21:46:18 via iOS
  • 4
@ErichVolker: Kurla nie to się wkleiło
  • Odpowiedz
twoj-stary-600
twoj-stary-600
31.03.2026, 21:47:58 via Wykop
  • 8
@ErichVolker: za bardzo uwierzył w swojego pewniaczka xdd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking