Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Elec

Elec

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81587
  • Znaleziska 15119
  • Mikroblog 66468
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 277
ev3r
ev3r
25.04.2026, 02:14:33
  • 3
w zaleznosci z kturej czesci polski jestes to o innej godzinie bedzie wschud slonca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 25.04.2026, 02:29:28 via Wykop
  • 2
@ev3r: co jeśli nie jestem w Polsce?
  • Odpowiedz
Serylek
Serylek
24.04.2026, 08:40:51
  • 0
Można wziąć puszkę z piciem z business lounge w Tajlandii czy będzie to zle widziane? Jakieś cukierki czy coś w małych ilościach 1-3 biorę często i nikt nic nie mówi a kamery są wszędzie. Na cebulę to nie jest, sam wstęp jest drogi 🤷‍♂️

#tajlandia #podrozowanie #podroze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 24.04.2026, 08:45:09 via Wykop
  • 0
@Serylek: można
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin
24.04.2026, 08:08:18
  • 0
#pytanie Jak nie zaakceptuję tego nowego pisowskiego regulaminu wykopu to co mi zrobią? Usunięcie konta będzie? Nie mam zamiaru im podawać numeru.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 24.04.2026, 08:11:45 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: białek wbija na chatę i zabiera rogale
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
24.04.2026, 01:58:51
  • 126
Umeraczyk

źródło: eb7oa1e4d8

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 24.04.2026, 05:56:47 via Wykop
  • 6
@git-gut: tym śmieszniej że pierwszy i drugi nie dostały plusów a już trzeci i czwarty tak
"wykopowicze to świadomi użytkownicy" czy jakoś tak
  • Odpowiedz
Hushet
Hushet
23.04.2026, 15:40:21
  • 1
Zastanawiam się nad Divinity 1-2, baldurs gate 3 mi tak podszedł, że przeszedłem 2 razy. Byłby 3 raz jakby nie 3 akt( ͡° ͜ʖ ͡°) dobre to?
#gry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 23.04.2026, 15:51:23 via Wykop
  • 1
@Hushet: no jak bg3 ci się podobało to divinity też będzie bo to praktycznie reskin tej samej gry xD
  • Odpowiedz
Elec
Elec 23.04.2026, 16:05:18 via Wykop
  • 0
@Turpizm: grałem w obie gry i serio czasem miałem deja vu, Gale i typ z D2 chyba mieli nawet identyczny gimmick
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
23.04.2026, 15:55:15
  • 59
#heheszki
Mirki, pijcie ze mną kompot. Ożeniłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #heheszki
Mirki, pijcie ze mną kompot. Ożeniłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000037896

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 23.04.2026, 16:02:15 via Wykop
  • 72
@PaczekRecords: czyli nie tylko ja widzę babę braną na dwa baty
  • Odpowiedz
cheture
cheture
23.04.2026, 14:17:19
  • 9
jak tak sobie jadę i oglądam te wszystkie lasy za oknem to mnie zazdrość łapie że tam nie jestem teraz i nie chodzę sobie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 23.04.2026, 14:18:33 via Wykop
  • 1
@cheture: a to drzwi zaryglowane czy o co chodzi
  • Odpowiedz
BeKa_MaX
BeKa_MaX
23.04.2026, 13:43:44
  • 0
Jak się pozbyć kuny?? Chodzi mi po aucie i niszczy lakier. Mam piszczałke pod komorą silnika i kostki wc. Szczałem na koła, octowałem. rozrabialem apc. Dalej przychodzi z piachem na łapach i szura.
#motoryzacja #kuna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 23.04.2026, 14:13:58 via Wykop
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: kuny przegryzają kable mordo
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
23.04.2026, 12:53:51
  • 8
#kiszak
"czy wy nie rozumiecie, ze możecie się dobrze bawić przy gównianej grze?!?!?! To, ze się dobrze bawisz, nie oznacza jeszcze, że gra jest dobra!11111 Musicie zrozumieć, że podoba wam się GUWMO, musicie zrozumieć, że macie KHUJOWY GUST, *śmiech pawiana*"

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 23.04.2026, 14:08:06 via Wykop
  • 1
czy wy nie rozumiecie, ze możecie się dobrze bawić przy gównianej grze?!?!?! To, ze się dobrze bawisz, nie oznacza jeszcze, że gra jest dobra!11111


@miloszy: ale to prawda, nabiłem 15k godzin w black deserta ale nie chciałbym żeby moi przyjaciele grali w ten szajs, w sumie w dużo c-------h mmo się grało, aktualnie blue protocol ale znowu, nikomu bym nie polecił
  • Odpowiedz
enjoyka
enjoyka
23.04.2026, 09:59:25
  • 0
Czy jest jakiś sposób na pobranie aplikacji ze sklepu play na iOS? :(
#ios #android #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 23.04.2026, 10:11:46 via Wykop
  • 1
@enjoyka: na pobranie pewnie jest, gorzej z instalacją
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
23.04.2026, 06:56:03
  • 0
#rimworld Rok 5002 czyli jakiś 3 rok koloni końcówka jesieni.
Pojawiły się rzadkie Thrumbo więc już koloniści lecą z dzidami PSI i pyk pyk sześć do kolekcjo trafiło.
W karcerze są jeszcze 2 z początku roku więc mam 8 do oswojenia dzikich.
13 jest oswojonych i są 3 ciąże.... Ta gadzina jest tak rzadka i trudna do oswojenia że XD a jeszcze mi się jeden wczoraj sam oswoił.

Vanilia bez
Neocaridina - #rimworld Rok 5002 czyli jakiś 3 rok koloni końcówka jesieni.
Pojawiły ...

źródło: Thrumbo

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 23.04.2026, 07:15:57 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: grałem w to poniżej tygodnia i pamiętam że miałem te dinozaurowe jednorożce xd

@Quassar: niestety nawet z modami interfejs w tej grze nadaje się tylko do całkowitego zaorania
  • Odpowiedz
wiktorek2006PL
wiktorek2006PL
22.04.2026, 12:16:34
  • 0
Siemka, macie jakis problem z discordem? automatycznie mnie wylogowano i nie moge sie zalogować bo jest napisane, ze ten emial nie instnieje xD
#discord #pomocy #internet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 22.04.2026, 12:40:56 via Wykop
  • 0
@wiktorek2006PL: działa normalnie, nawet się wylogowałem i zalogowałem jeszcze raz żeby sprawdzić, ktoś ci chyba wbił na konto i zmienił maila na inny xD
  • Odpowiedz
Alcu
Alcu
22.04.2026, 07:48:03
  • 0
Cześć.
Zauważyłem, że w wersji Firefox na telefon zaznaczone pola są strasznie duże, we wcześniejszej wersji tak nie było.

Wie ktoś może jak to naprawić/zmienić?

#firefox
Alcu - Cześć.
Zauważyłem, że w wersji Firefox na telefon zaznaczone pola są strasznie...

źródło: 1000020963

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 22.04.2026, 08:21:28 via Wykop
  • 0
@Alcu: u mnie działa
Elec - @Alcu: u mnie działa

źródło: 2269

Pobierz
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
22.04.2026, 03:56:07
  • 93
sylwke3100

źródło: temp_file2234090948559178995

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 22.04.2026, 04:04:35 via Wykop
  • 12
@sylwke3100: chyba noc
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
21.04.2026, 20:50:57
  • 10
Zapraszam do wspólnego wyspania się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 21.04.2026, 21:39:35 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: o ty zboczeńcu
  • Odpowiedz
KwiatyZla
KwiatyZla
20.04.2026, 20:50:08
  • 5
Mam najlepszom kobiete na swiecie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 20.04.2026, 20:51:56 via Wykop
  • 5
@KwiatyZla: też ją mam, całe osiedle ją miało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
19.04.2026, 20:44:42
  • 120
Rok 2012 był 9 lat temu ludzie
Umeraczyk - Rok 2012 był 9 lat temu ludzie

źródło: 961

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 19.04.2026, 20:53:16 via Wykop
  • 36
@Umeraczyk:
Elec - @Umeraczyk:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Arturr99
Arturr99
Arturr99
18.04.2026, 15:28:56
  • 0
#podrozujzwykopem #pytaniedoeksperta
Mam taką zagwozdkę, potrzebuje pojechać z Krakowa do Niemiec w poniedziałek albo wtorek. Gdziekolwiek, byle to były Niemcy, jakieś pomysły jak to zrobić? Flixbus kosztuje ok. 200zl w jedną stronę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 18.04.2026, 15:37:22 via Wykop
  • 0
@Arturr99: flixbus/sindbad/pociąg/samolot/blablacar/schowaj się tirowcowi do przyczepy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 28
  • Strona 10 z 28
  • >

Kamil

  • Usuwacze wpisów to podludzie.
  • Bydgoszcz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 21.03.2012

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking