Mireczki spod tagu #ps4 mam pytanie, przymierzam się do zakupu swojej pierwszej konsoli i wybór padł właśnie na Playa 4. W związku z tym mam pytanie: jeśli kupię jakąś używaną grę (powiedzmy Fifa15) to będę mógł grać on-line? czy może gry mają swoje cd-keye i są one przypisane do danego konta na PSN i już nie pogram sobie?
Mirki spod tagu #prawojazdy i może #motocykle powiedzcie jak to jest z prawkiem w tej chwili? Przymierzam się do zrobienia prawka kat A. Kategorię B posiadam już od prawie 12 lat i w związku z tym mam pytanie czy skoro mam już tą kat. B to muszę iść do wydziału komunikacji najpierw i utworzyć profil kandydata na kierowcę? Ktoś może był w podobnej sytuacji i mógłby rzucić trochę
@debenek: @Stitch: Skro juz wiem, że muszę zrobić PKK powiedzcie czy muszę to zrobić w wydziale komunikacji w mieście w którym zdawałem prawko wcześniej i jestem zameldowany czy mogę to zrobić w dowolnym wydziale komunikacji na terenie RP?
@Stitch: @debenek: Dzięki za odpowiedź, czyli rozumieć mam, że idę sobie do wydziału komunikacji tu gdzie mieszkam obecnie, zakładam i oni już sobie sami ściągają dokumenty z mojego miasta? Nie potrzebuję tego od ręki myślę, żeby sobie teraz pójść utworzyć profil a prawko zacząć robić jakoś w kwietniu.
@syrena_elektro: To akurat nie problem, jak już zdam to się z chęcią pofatyguję po odbiór ;) Po prostu nie chce mi się jechać i brać dzień wolnego tylko po to by utworzyć jakiś zrąbany PKK.
Święta, święta i po świętach, a Nowy Rok na Ukrainie. Poświąteczny uśmiech dla wszystkich mirków i mirabelek, Держитесь, чуваки! ( ͡°͜ʖ͡°) #rozowepaski #swieta #czujedobrzeczlowiek
Codziennie od 14 do 24 grudnia w południe będziemy otwierać jedno okienko z kalendarza i publikować post z nagrodami do zgarnięcia. Nie zapomnijcie obserwować specjalnego tagu #naprawaprezentow
No dobra Mireczki, do oddania Amazon Kindle 3, nie mam pudełka i ładowarki. Sprzęt praktycznie nie używany. Wysyłka po mojej stronie, zielonki nie grają. Losowanie dzisiaj w nocy za pomocą mirkorandom.
Po odliczeniu punktów i pierwszego użycia #givingassistant wyjdzie 34,5$ z ubezpieczeniem paczki.
Zrobię recenzję gdy paczka do mnie dotrze, jeśli chcesz być zawołany daj plusa lub skomentuj.
#itemyzchin #cebuladeals #klawiatura #pcmasterrace
źródło: comment_9lbuSNZLjhn4M9NzMIEIvD5dbtuqMNL8.jpg
Pobierz