Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DziQu

DziQu

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 523
  • Znaleziska 15
  • Mikroblog 508
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 11
Dassault
Dassault
19.08.2016, 17:58:13
  • 959
Zamówiłem klawiaturę mechaniczną MOTOSPEED CK104 na #banggood
Po odliczeniu punktów i pierwszego użycia #givingassistant wyjdzie 34,5$ z ubezpieczeniem paczki.
Zrobię recenzję gdy paczka do mnie dotrze, jeśli chcesz być zawołany daj plusa lub skomentuj.
#itemyzchin #cebuladeals #klawiatura #pcmasterrace
Dassault - Zamówiłem klawiaturę mechaniczną MOTOSPEED CK104 na #banggood 
Po odlicze...

źródło: comment_9lbuSNZLjhn4M9NzMIEIvD5dbtuqMNL8.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 20.08.2016, 17:31:33 via Android
  • 0
@Dassault wołaj
  • Odpowiedz
Yen9
Yen9
13.08.2016, 17:15:17 via Android
  • 612
Mircy, jutro idę do fryzjera! Jaką fryzurę polecacie?
#pokazwlosy #wlosyboners #rozowepaski
Yen9 - Mircy, jutro idę do fryzjera! Jaką fryzurę polecacie?
#pokazwlosy #wlosyboners...

źródło: comment_rLiS9Pq1XzSBliirW8pCefAJq0dJbcQQ.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 13.08.2016, 17:18:57 via Android
  • 4
Zrób z nich skrzydła i leć w gorące! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu 13.08.2016, 17:21:31 via Android
  • 34
Nie słuchaj @factoryoffaith_ ona pewnie nie ma ani takich włosów ani paznokci i zazdrość przez nią przemawia
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu 13.08.2016, 18:10:44 via Android
  • 21
@Yen9 Such a nice pussy (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
28.06.2016, 17:39:10
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 29.06.2016, 05:20:06 via iOS
  • 0
@smierdzacy_karakan: pewnie jadłeś bułkę z wystającą szynką ?
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu 03.03.2016, 08:36:47
  • 1
Mireczki spod tagu #ps4 mam pytanie, przymierzam się do zakupu swojej pierwszej konsoli i wybór padł właśnie na Playa 4.
W związku z tym mam pytanie: jeśli kupię jakąś używaną grę (powiedzmy Fifa15) to będę mógł grać on-line? czy może gry mają swoje cd-keye i są one przypisane do danego konta na PSN i już nie pogram sobie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu
Autor
03.03.2016, 08:41:02
  • 0
Dzięki wszystkim za odpowiedź ;)
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu 25.02.2016, 16:41:20
  • 1
Mirki spod tagu #prawojazdy i może #motocykle powiedzcie jak to jest z prawkiem w tej chwili? Przymierzam się do zrobienia prawka kat A. Kategorię B posiadam już od prawie 12 lat i w związku z tym mam pytanie czy skoro mam już tą kat. B to muszę iść do wydziału komunikacji najpierw i utworzyć profil kandydata na kierowcę? Ktoś może był w podobnej sytuacji i mógłby rzucić trochę
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu
Autor
25.02.2016, 17:24:42
  • 1
Czyli tak jak przypuszczałem niestety :/ papierologia i nic więcej.
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu
Autor
25.02.2016, 17:31:15
  • 0
@debenek: @Stitch: Skro juz wiem, że muszę zrobić PKK powiedzcie czy muszę to zrobić w wydziale komunikacji w mieście w którym zdawałem prawko wcześniej i jestem zameldowany czy mogę to zrobić w dowolnym wydziale komunikacji na terenie RP?
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu
Autor
25.02.2016, 17:45:35
  • 1
@Stitch: @debenek: Dzięki za odpowiedź, czyli rozumieć mam, że idę sobie do wydziału komunikacji tu gdzie mieszkam obecnie, zakładam i oni już sobie sami ściągają dokumenty z mojego miasta?
Nie potrzebuję tego od ręki myślę, żeby sobie teraz pójść utworzyć profil a prawko zacząć robić jakoś w kwietniu.
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu
Autor
25.02.2016, 17:56:18
  • 0
@syrena_elektro: To akurat nie problem, jak już zdam to się z chęcią pofatyguję po odbiór ;) Po prostu nie chce mi się jechać i brać dzień wolnego tylko po to by utworzyć jakiś zrąbany PKK.
  • Odpowiedz
goferek
goferek
04.02.2016, 05:30:58
  • 48
Jak można zasnąć od razu?
#dziendobry
goferek - Jak można zasnąć od razu?
#dziendobry

źródło: comment_TGkRbdEbTXCvuRh8hL2AV7yWI1zqkCQ2.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 04.02.2016, 09:57:13
  • 0
@goferek: Ja mogę w połowie wypowiedzi zasnąć jeśli zmęczony jestem.
  • Odpowiedz
Mithrindil
Mithrindil
02.02.2016, 20:20:44
  • 8
"nowy" nabytek. Fituje?

#zegarki #watchboners ? #chwalesie
Mithrindil - "nowy" nabytek. Fituje? 

#zegarki #watchboners ? #chwalesie

źródło: comment_HFMTMzsRMkSa6K34fNtYJxkikQnEMFeh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 03.02.2016, 10:37:52
  • 0
@Mithrindil: Obserwowałem tą aukcję i w rezultacie zapomniałem o niej ;)
  • Odpowiedz
Letoo
Letoo
01.02.2016, 08:17:49
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 01.02.2016, 08:57:31
  • 0
@Letoo: Gdybyś kupował, możesz wziąć jedną sztukę dla mnie :P
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu 01.02.2016, 12:54:51
  • 0
@siema_mordo: Gdzie przy Puławskiej ;>
  • Odpowiedz
t.....s
t.....s
konto usunięte 27.12.2015, 08:27:28
  • 915
Święta, święta i po świętach, a Nowy Rok na Ukrainie. Poświąteczny uśmiech dla wszystkich mirków i mirabelek, Держитесь, чуваки! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozowepaski #swieta #czujedobrzeczlowiek
t.....s - Święta, święta i po świętach, a Nowy Rok na Ukrainie. Poświąteczny uśmiech ...

źródło: comment_XQJIeMEgwXUTcoNRlFZ85HKAu8wkTJQ8.jpg

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 27.12.2015, 14:04:33 via iOS
  • 3
@tygrys_tygrys: jestem tu tylko przez te ładne oczy :p
  • Odpowiedz
naprawalaptopow
naprawalaptopow
14.12.2015, 10:28:31
  • 3032
Zaczynamy pierwsze #rozdajo z naszego Kalendarza Adwentowego #naprawaprezentow !

Codziennie od 14 do 24 grudnia w południe będziemy otwierać jedno okienko z kalendarza i publikować post z nagrodami do zgarnięcia. Nie zapomnijcie obserwować specjalnego tagu #naprawaprezentow

Dziś do wygrania jest zestaw:

This
naprawalaptopow - Zaczynamy pierwsze #rozdajo z naszego Kalendarza Adwentowego #napra...

źródło: comment_sVmMsY3nEm5OYqRrgEFocXksg1BK2RAD.jpg

Pobierz
  • 682
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 14.12.2015, 13:40:06
  • 0
@naprawalaptopow: sprzedam Opla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
S....._
S....._
konto usunięte 02.12.2015, 08:20:27
  • 6593
No dobra Mireczki, do oddania Amazon Kindle 3, nie mam pudełka i ładowarki. Sprzęt praktycznie nie używany.
Wysyłka po mojej stronie, zielonki nie grają.
Losowanie dzisiaj w nocy za pomocą mirkorandom.

Powodzenia!

#rozdajo #amazon #kindle #zadarmo
S....._ - No dobra Mireczki, do oddania Amazon Kindle 3, nie mam pudełka i ładowarki....

źródło: comment_iw6Yy0JFEmdsfatTa1sGM9k4ni0Qo0yx.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 02.12.2015, 14:14:04 via iOS
  • 2
@Shade_: Kocham Cię Mirku - będę Ci czytał na dobranoc jak mnie wylosujesz ofc.
  • Odpowiedz

563

Jaki macie zegarek na ręku? zdjęcia

Jaki macie zegarek na ręku? zdjęcia

Zobaczymy co naszą wykopki na ręku?

trawoolta
z
wykop.pl
dodany: 27.10.2015, 18:51:26
  • 1594
  • #
    polska
  • #
    zegarek
DziQu
DziQu 29.10.2015, 09:03:23
  • 0
@czadbastian: Co to za zegarek? ;>
DziQu
DziQu 29.10.2015, 10:57:04
  • 0
@wit2012: Co to za zegarek? Piękny
rebelyell
rebelyell
18.09.2015, 02:00:50 via Android
  • 11
Jadę strzelać do dzika.
#oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQu
DziQu 18.09.2015, 14:04:59 via Android
  • 0
@rebelyell: Za co? sie pytam :p
  • Odpowiedz
DziQu
DziQu 29.07.2015, 15:15:04
  • 3
Ja tu tylko zostawię ;)
https://www.youtube.com/watch?v=C6vinrXWxls
#twerk #tyleczki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >
  • Wwa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.03.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking