Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DonCastel

DonCastel

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5059
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 5059
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5
atr3ju
atr3ju
23.02.2026, 08:24:32
  • 4
#f1 ile sekund do startu w melbern? a będzie tam Daniel Ricciardo?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 23.02.2026, 10:48:31 via Wykop
  • 1
@Goatifi: +10sec na kŕęcenie silników
  • Odpowiedz
Dick_Wilden
Dick_Wilden
21.02.2026, 14:31:34
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 21.02.2026, 20:36:01 via Wykop
  • 1
@Dick_Wilden: Najlepszy dzień na skończenie z tym był wczoraj ale dziś jest drugi najlepszy dzień żeby zrobić to jescze raz .
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
21.02.2026, 14:57:24
  • 32
George Mussel

#f1 #f1spam
helvetica - George Mussel

#f1 #f1spam

źródło: temp_file6438947804544470627

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 21.02.2026, 20:32:07 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: To co Panie Cynamonie? Do kuchni z tym ślimakiem i pichcimy coś z niego .
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
21.02.2026, 18:36:27
  • 5
#f1 #nocnemyslidodiego

Nie wiem czy nie jestem jakiś aspołeczny, jeśli nie mogę znieść rozmowy w obecności więcej niż 3 osób. Kiedy pojawia się zbyt dużo ludzi, z racji mojego cichego tonu i przytłoczenia przez inne osoby automatycznie zamykam się w sobie. Może to też wynika z tego, że nie mam z kim rozmawiać na tematy które mnie interesują, nie mam znajomych w moim wieku.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 21.02.2026, 19:21:56 via Wykop
  • 2
@dodi-lukebakio: Jesteś klawy gość dodi.
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
21.02.2026, 12:15:23
  • 27
#f1 karmelizuje cebule #f1spam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 21.02.2026, 13:35:28 via Wykop
  • 3
@JuzefCynamon: O ALE PODJEMY !
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
20.02.2026, 19:39:41
  • 7
#f1 Ollie ma bolid który pozwala mu na regularne punkty
dodi-lukebakio - #f1 Ollie ma bolid który pozwala mu na regularne punkty

źródło: 1000011319

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 20.02.2026, 20:58:02 via Wykop
  • 4
@dodi-lukebakio: *karne
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
20.02.2026, 19:31:30
  • 3
Muszę, muszę wywietrzyć przewietrzyć głowę. Ten mały elektroniczny prostokąt w mojej ręce znowu zaburza mi wszystko. Jakbyście widzieli że się tu udzielam przez weekend to proszę każcie mi w---------c dla mojego dobra.
#f1 #f1spam #wieczornykacikmuzycznytaguf1
LogistykzCadillaca - Muszę, muszę wywietrzyć przewietrzyć głowę. Ten mały elektronicz...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 20.02.2026, 20:57:23 via Wykop
  • 2
@Logistyk_z_Cadillaca:
DonCastel - @LogistykzCadillaca:

źródło: 1615

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie_masz_racj_idioto
Nie_masz_racj_idioto
20.02.2026, 19:49:01
  • 15
Top 10 najbardziej toksycznych osób na tagu #f1 :

1. JuzefCynamon
Niemaszracj_idioto - Top 10 najbardziej toksycznych osób na tagu #f1 :

1. JuzefCynam...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 20.02.2026, 20:53:45 via Wykop
  • 4
@Nie_masz_racj_idioto: Pięknie z nim pojechał, jak poeta( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel 20.02.2026, 20:55:43 via Wykop
  • 7
@Nie_masz_racj_idioto:
DonCastel - @Niemaszracj_idioto:

źródło: 1614

Pobierz
  • Odpowiedz
Michael_MD
Michael_MD
20.02.2026, 16:55:41
  • 15
UWAGA PODRÓŻNI, pociąg pośpieszny relacji Czarl KleKle mistrzem świata do Monza odjedzie z peronu 5 tor 2 powtarzam pociąg relacji Czarl KleKle mistrzem świata do Monza odjedzie z toru 5 tor 2. Pociąg kursuje bez opóźnień #f1
Michael_MD - UWAGA PODRÓŻNI, pociąg pośpieszny relacji Czarl KleKle mistrzem świata d...

źródło: IMG_0278

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 20.02.2026, 17:40:03 via Wykop
  • 0
@Michael_MD: Ja tylko jeden przystanek, potem sie zobaczy...
  • Odpowiedz
cez589643
cez589643
cez589643
20.02.2026, 16:39:31
  • 6
Aston Martin podczas testow:
#f1
cez589643 - Aston Martin podczas testow:
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 20.02.2026, 17:04:51 via Wykop
  • 1
@cez589643: Aston zrobił już wszystko na testach to po co jeździć w kółko. #am2026champion
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
20.02.2026, 16:12:44
  • 2
AM zrobił jakikolwiek próbny start podczas tych wszystkich tur testów?
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 20.02.2026, 16:31:42 via Wykop
  • 4
@Gieekaa: Ćwiczą pakowanie bolidu do domu
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
19.02.2026, 13:45:52
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 19.02.2026, 13:54:56 via Wykop
  • 0
@kromeczek: Uziemili go.
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
19.02.2026, 13:48:48
  • 6
#f1
Czy kierowcy F1 muszą mieć teraz uprawnienia SEP?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 19.02.2026, 13:54:04 via Wykop
  • 10
@ppiasq:
DonCastel - @ppiasq:

źródło: 1613

Pobierz
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
19.02.2026, 13:20:53
  • 3
Perez i Bottas się ładnie umościli na końcu tabeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 19.02.2026, 13:48:21 via Wykop
  • 0
@ArmandoDiAlonso: niby 11 zespołów a realnie z 8.
  • Odpowiedz
N.....6
N.....6
konto usunięte 19.02.2026, 13:27:28
  • 5
#f1 Powiedzcie japończyki-wariatki dlaczego tak ciemiężycie rookie naszego, alonsowego acz crash-gate'owego? ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 19.02.2026, 13:44:37 via Wykop
  • 0
@Nudel1306: しかたがない
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel 19.02.2026, 13:05:19
  • 2
#f1 Taki zgrzyt jakby kamieni w silnik narzucał
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
19.02.2026, 13:05:55 via Wykop
  • 3
@DonCastel: zassało żwir z pobocza
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
19.02.2026, 09:01:58
  • 10
BROKUŁ AND SOKÓŁ, najlepsze duo w Eleven będzie właśnie wchodzić na wizję
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 19.02.2026, 09:12:32 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
19.02.2026, 09:03:45
  • 18
Dowód na to, że to jest TEN ROK za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
ArmandoDiAlonso - Dowód na to, że to jest TEN ROK za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1

źródło: 1000003481

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 19.02.2026, 09:11:47 via Wykop
  • 6
@ArmandoDiAlonso: Nie wytrzymie, znowu obruciło
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
19.02.2026, 07:53:29
  • 19
5 sekundowy sygnał przed startem xD
Kamerdynerów może niech zatrudnią dla każdego kierowcy.
Jaśnie panie, wkrótce start, proszę wcisnąć nożny manipulator przepustnicy.
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 19.02.2026, 09:11:16 via Wykop
  • 4
@fevo: Bawili sie w to całe UHT i komu to potrzebne było
  • Odpowiedz
Infex
Infex
18.02.2026, 14:26:42
  • 9
#f1 Dziwny ten Cadillac
Infex - #f1 Dziwny ten Cadillac

źródło: 1000066179

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 18.02.2026, 14:29:31 via Wykop
  • 3
@Infex: Black and White. Hamilton transfer do Cadillaca
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel 18.02.2026, 14:38:28 via Wykop
  • 8
@Logistyk_z_Cadillaca: Aston to dopiero
DonCastel - @LogistykzCadillaca:  Aston to dopiero

źródło: 1607

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20
  • Strona 11 z 20
  • >

Marek

  • Jajcowanie zawsze

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.12.2021

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia