Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DonCastel

DonCastel

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5423
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 5423
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 6
QRQ
QRQ
02.03.2026, 23:40:05
  • 7
odrzutowiec Verstappena. Yolo.
#f1 #iran
QRQ - odrzutowiec Verstappena. Yolo. 
#f1 #iran

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 03.03.2026, 06:10:56 via Wykop
  • 0
@QRQ: będzie nurkował
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel 02.03.2026, 20:08:02
  • 12
#f1 Chwilę przed RAWECEEK a na tagu mnóstwo nowych anonów. Ja sie pytam gdzie byli w przerwie zimowej ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel
Autor
02.03.2026, 20:13:43 via Wykop
  • 5
@Logistyk_z_Cadillaca: I tak w punkt, słychać doskonale.
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
02.03.2026, 19:37:13
  • 14
#f1
BREAKING NEWS! ŚLUB CHARLESA OKAZAŁ SIĘ USTAWKĄ.
Kierowca Ferrari związał się z byłym kierowcą Ferrari Carlosem Sainzem.
UsmiechnietyAnon - #f1
BREAKING NEWS! ŚLUB CHARLESA OKAZAŁ SIĘ USTAWKĄ.
Kierowca Ferr...

źródło: 1000015487

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 02.03.2026, 19:41:06 via Wykop
  • 5
@UsmiechnietyAnon: fot. Cezary Cugowski
  • Odpowiedz
Daviddos
Daviddos
02.03.2026, 19:30:01
  • 16
Ach jak fajnie było nie śledzić żadnych newsów podczas przerwy, totalny detoks.
Czas się przygotować w końcu na powrót Fernando Alonso na szczyt z wspaniałym bolidem stworzonym przez cudotwórcę Adriana Neweya!
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 02.03.2026, 19:40:21 via Wykop
  • 4
@Daviddos: Witam, chyba nigdy.
  • Odpowiedz
Nie_masz_racj_idioto
Nie_masz_racj_idioto
02.03.2026, 18:56:24
  • 28
W wakacje kończy mi się leasing na Fabię i po tym co zobaczyłem na testach stwierdziłem, że wykluczam Aston Martina z listy potencjalnych aut do wzięcia

#f1
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 02.03.2026, 19:36:47 via Wykop
  • 2
@Nie_masz_racj_idioto: mądra decyzja
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel 02.03.2026, 18:17:04
  • 9
#f1 No i cześć
DonCastel - #f1 No i cześć

źródło: 1686

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
02.03.2026, 18:30:40 via Wykop
  • 7
@DonCastel: kompromitacja
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
02.03.2026, 18:38:23 via Wykop
  • 8
@DonCastel: AUTYSTA NIE R---------I BOLIDU I NIE POPSUJE WYŚCIGU INNYM! TAK JEST!!!!!
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
02.03.2026, 08:26:30
  • 33
Taka radosna atmosfera na tagu a zobaczymy ilu gagatków zaśpi na wyścig ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1spam
#f1
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 02.03.2026, 08:58:37 via Wykop
  • 3
@ArmandoDiAlonso: ile maksymalnie kofeiny żeby nie przedawkować? Szukaj..
  • Odpowiedz
Anetka_z_biura
Anetka_z_biura
28.02.2026, 19:10:13
  • 2
#f1
pany gdzie oglądać quali do indynxt?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 28.02.2026, 21:46:48 via Wykop
  • 0
@Anetka_z_biura: w USA
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
28.02.2026, 18:20:58
  • 9
Podziękujcie Izraelowi


#f1
Piotr_Rupik - Podziękujcie Izraelowi 

SPOILER

#f1

źródło: 1000005664

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
DonCastel
DonCastel 28.02.2026, 19:45:07 via Wykop
  • 1
@Piotr_Rupik: na 6tą prznieśli
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
28.02.2026, 07:38:15
  • 19
Witam, jak emocje po kwalifikacjach? Zaskoczeni wynikiem?

W życiu nie spodziewałem się Colapinto w pierwszym rzędzie ani tego, że Hamilton aż tak zdystansuje Leclerca.
Cieszy wynik Strolla, może ta Honda wcale nie jest taka zła, na jaką się wydaje.
Ciekawe co zdziała Verstappen, Checo i Hulk na pewno na starcie mu nie odpuszczą, ale wysokie punkty i tak będą chyba tylko marzeniem. Chyba musieliby złamać parc ferme i zmienić setup, żeby coś mu się udało
winsxspl - Witam, jak emocje po kwalifikacjach? Zaskoczeni wynikiem?

W życiu nie spo...

źródło: youtube.com

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 28.02.2026, 07:44:32 via Wykop
  • 6
@winsxspl: No zaspałem, wiedziałem.
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel 27.02.2026, 19:57:22
  • 4
#f1 godzina 5ta kiedy pobudka zaaagrała. Dobra ile jescze do tego raweceeku?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
27.02.2026, 20:03:07 via Wykop
  • 4
@DonCastel: juz w piatek trening
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
27.02.2026, 17:04:55
  • 17
#f1 #formulacynamon smalec z kaczki w sloiku po dzemie z pączkow. Mam nadzieje, że was zachęcilem do kupowania calych tuszek i przygotowywania dań. Pozdrawiam
JuzefCynamon - #f1 #formulacynamon smalec z kaczki w sloiku po dzemie z pączkow. Mam ...

źródło: 20260227_174715

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 27.02.2026, 18:30:24 via Wykop
  • 4
@JuzefCynamon: Panie Juzefie proszę dać już spokój tej kaczce, za dużo już przeszła.
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
27.02.2026, 17:05:57
  • 3
#f1
dd

Co wolałbyś obejrzeć o takiej samej długości

  • Odcinek Drive to survive + pizza, dobre pićko 39.0% (16)
  • Odcinek pODREDAKTORZYNY gutowskiego (choroszcz) 61.0% (25)

Oddanych głosów: 41

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 27.02.2026, 18:28:40 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: zaciekawili mnie ci Podredaktorzy.
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
27.02.2026, 18:17:34
  • 6
#f1 #nocnemyslidodiego

kiedy byłem mały, to nie rozumiałem powiedzenia że pieniądze szczęścia nie dają. teraz rozumiem :/
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 27.02.2026, 18:25:31 via Wykop
  • 1
@dodi-lukebakio: ilebyś chciał? 100 milionów?
  • Odpowiedz
kolegaBob
kolegaBob
27.02.2026, 09:18:24
  • 22
ja myślałem że to tag o klawiszu na klawiaturze po lewo od F2 a wy tu jestescie jebnieci #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 27.02.2026, 10:36:19 via Wykop
  • 2
@kolegaBob: eeeeee
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
26.02.2026, 19:05:39
  • 30
Ale d--------y hełm

#f1
jimbim0972 - Ale d--------y hełm

#f1

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 26.02.2026, 20:20:15 via Wykop
  • 5
@jimbim0972: hełm ma być szypki a nie doje***any.
DonCastel - @jimbim0972: hełm ma być szypki a nie doje***any.

źródło: 1635

Pobierz
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
26.02.2026, 13:40:04
  • 32
Przepraszam #f1
LogistykzCadillaca - Przepraszam #f1

źródło: 857bc4948d9d438d

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 26.02.2026, 13:44:07 via Wykop
  • 12
@Logistyk_z_Cadillaca:
DonCastel - @LogistykzCadillaca:

źródło: 1626

Pobierz
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel 26.02.2026, 13:40:03
  • 4
#f1 E.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-----------------------------
-----------------------------
26.02.2026, 13:52:01 via Wykop
  • 5
@DonCastel:
----------------------------- - @DonCastel:
  • Odpowiedz
fevo
fevo
26.02.2026, 15:36:51 via Wykop
  • 3
@DonCastel: EEEEEEEEEEEEEEEEE
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel 26.02.2026, 10:59:09
  • 20
#f1 OKAZJA!
Sprzedam Aston Martin f1, odpala jeździ skręca hamuje
Bateria do wymiany
Cena do lekkiej negocjacji.
DonCastel - #f1 OKAZJA! 
Sprzedam Aston Martin f1, odpala jeździ skręca hamuje 
Bater...

źródło: 1624

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel
Autor
26.02.2026, 13:09:47 via Wykop
  • 1
@TickJackson: browar i jesteśmy kwita
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel
Autor
26.02.2026, 13:14:24 via Wykop
  • 0
@5KYN3T: Nietrzeba od razu szleć, spokojnie jeździć.
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
26.02.2026, 13:09:38
  • 3
#f1 Haas 💪💪
dodi-lukebakio - #f1 Haas 💪💪

źródło: 1000011494

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel 26.02.2026, 13:12:40 via Wykop
  • 0
@PaczeIokinka: asfalta
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20
  • Strona 13 z 20
  • >

Marek

  • Jajcowanie zawsze

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.12.2021

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking