Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Domq

Domq

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10503
  • Znaleziska 866
  • Mikroblog 9637
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21
  • Dodane (85)
  • Komentowane (318)
  • Plusowane (9234)
Domq
Domq 05.05.2026, 09:22:09
  • 26
W biurze mamy panią, która przychodzi po zamknięciu i nam sprząta. 8 marca zostawiłem jej czekoladki, z krótką dedykacją i podziękowaniem, że nam ogarnia i to doceniamy.
Wczoraj rano w kuchni czekały na nas dwie paczki słodkości, również z karteczką pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś tak się miło zrobiło na serduszku
Domq - W biurze mamy panią, która przychodzi po zamknięciu i nam sprząta. 8 marca zos...

źródło: 5635

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
05.05.2026, 09:27:11 via Wykop
  • 23
@Domq: klasa Panie i w sumie klasa dla Pani
  • Odpowiedz
cutecatboy
cutecatboy
05.05.2026, 09:31:33 via Wykop
  • 1
@Domq: koroliwski szarm, wchodźcie we mnie wy pyszne s--------y
  • Odpowiedz
Domq
Domq 16.10.2025, 12:24:57
  • 5
Nawiązując do wpisu @Wojciech_Skupien https://wykop.pl/wpis/83486977/ten-wpis-dedykuje-wszystkim-tym-ktorych-poznalismy chciałem podzielić się swoją historią znajomości on-line.

W styczniu 2020 grałem w #fifa tryb #fut, meczyk jak każdy inny w lidze weekendowej, wygrałem bodajże 5-3. Po meczu dostałem wiadomość od rywala, z pytaniem o odczucia z meczu, delay w grze itd. Chwilę popisaliśmy, pogratulował wygranej i już. Generalnie byłem dość zaskoczony, bo zazwyczaj takie wiadomości dotyczyły zazwyczaj "mojej starej" i co
@Wojciech_Skupien +2807
Ten wpis dedykuję wszystkim tym, których poznaliśmy w wirtualnych światach, a którzy zniknęli bez pożegnania.

Od wielu lat nie gram już w żadne gry online. Kiedy jednak wracam wspomnieniami do czasów, gdy wielogodzinne sesje przed komputerem były czymś zupełnie normalnym, jedno wspomnienie szczególnie się wyróżnia, czyli World of Warcraft.
Nie
więcej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba
16.10.2025, 12:30:57 via Wykop
  • 2
@Domq: zazdro, mi tylko matkę j----i i mnie doxowali w internecie
  • Odpowiedz
MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno
MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno
16.10.2025, 13:55:08 via Wykop
  • 1
@Domq: klawo, Grecy spoko ludzie
  • Odpowiedz
Domq
Domq 29.09.2024, 19:55:41
  • 25
#rolnikszukazony
Domq - #rolnikszukazony

źródło: 1000013681

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq 25.09.2024, 18:57:39
  • 8
#fcbarcelona #mecz sytuacja Wojtka jasno pokazuje ile jest w stanie wytrzymać w Polsce emeryt bez dorabiania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq 18.02.2024, 16:33:33
  • 0
Mirki, o co chodzi z tym graniem na boty w DR? Da się jakoś tego uniknąć? Ps4
#fut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq 20.04.2023, 17:48:59
  • 0
Mirki, jak ogarnąć te podesty tarasowe (czym pomalować, czy zeszlifować to co zostało itd.)? Kupione 2 lata temu w wakacje, przez rok w miarę wytrzymały, na jesieni pomalowane (niestety nie pamiętam już czym), po zimie wyglądają tragicznie. Generalnie one są akacjowe.
#majsterkowanie
Domq - Mirki, jak ogarnąć te podesty tarasowe (czym pomalować, czy zeszlifować to co ...

źródło: 20230420_184908

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marianczi
marianczi
20.04.2023, 18:05:19 via Android
  • 1
@Domq Zeszlifować wszystko papierem ściernym( grubość w zależności który najmniej pozostawi rysek i zaolejowac olejem do desek tarasowych, nie maluj bo to wygląda ujowo,drewno fajnie wygląda jak wygląda naturalnie.
  • Odpowiedz
marianczi
marianczi
21.04.2023, 04:22:31 via Android
  • 1
@Domq my w UK korzystamy z takiego nie wiem jakie w Polsce są dobre. https://www.wood-finishes-direct.com/product/osmo-decking-oil?gclid=Cj0KCQjwxYOiBhC9ARIsANiEIfbMHwMU3zyHeYpAs9Chp94665uzoIxafuUVuYy-ZiPxu0CzVWFrTmsaAke5EALw_wcB>in=4006850831609
  • Odpowiedz
Domq
Domq 23.03.2023, 16:49:07
  • 2
To uczucie gdy ogladasz odcinek najwspanialszych tras kolejowych o Grecji i widzisz polski akcent w Atenach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki
Domq - To uczucie gdy ogladasz odcinek najwspanialszych tras kolejowych o Grecji i wi...

źródło: 20230312_121444

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
23.03.2023, 16:52:11 via Android
  • 3
@Domq: brawo Grecy.
  • Odpowiedz
Redbulltabak
Redbulltabak
23.03.2023, 16:54:39 via Wykop
  • 1
@M4rcinS: xD
  • Odpowiedz
Domq
Domq 10.02.2023, 09:04:00
  • 4
zrobiło mi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#coaching #korpo #heheszki
Domq - zrobiło mi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#coaching #korpo #heheszki

źródło: omojrozmarynie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq 24.01.2023, 20:01:09
  • 5
Dziękuję pan ea ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
Domq - Dziękuję pan ea ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut

źródło: 20230124_205019

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mitek64
mitek64
24.01.2023, 20:01:59 via Android
  • 0
@Domq
graty, wymienny?
  • Odpowiedz
Domq
Domq
Autor
24.01.2023, 20:03:39 via Wykop
  • 0
@mitek64: niestety nie
  • Odpowiedz
Domq
Domq 21.12.2022, 20:19:20
  • 19
#pokapake

Jest i ona - #wykopaka od @Eligo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Morda mi się cieszy już z godzinę! Paczka zdecydowanie przerosła moje oczekiwania, tym bardziej że to moja pierwsza edycja wykopaki. W moim opisie było info, że lubię m.in. krótkie wypady weekendowe po kraju a w paczce znalazłem przewodnik "Polska niezwykła" - prezent idealny. Zaraz biorę się za wyszukiwanie miejsca na pierwszy
Domq - #pokapake

Jest i ona - #wykopaka od @Eligo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Morda mi się cie...

źródło: comment_16716537075Bj4ABldekjOT10rMqMZAH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq 11.08.2022, 20:25:01
  • 7
Tytuł frajera roku został właśnie przyznany
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq 02.07.2022, 10:51:25
  • 0
#majsterkowanie #hydraulika
Mirki, szanowna małżonka zakupiła szlauch do podlewania ogrodka. Nie mogę go podłączyć do kranu, bo on jest wyciagany ze słuchawką. Jak go zatem zamontować? Jakiś trójnik z zaworkiem do rury, do której podłączony jest kran? Na zdjeciu końcówka szlaucha. Dajcie jakiś protip aby zapewnić mój spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Domq - #majsterkowanie #hydraulika 
Mirki, szanowna małżonka zakupiła szlauch do pod...

źródło: comment_1656759057UIPYWuCs9gbQYcjSxgeePn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szwiti
szwiti
szwiti
02.07.2022, 10:56:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Domq: to do góry wkrecasz do kranu to na dole nakładasz na szlauf xD o ile dobrze widzę bo zakryles dłonią drugą stronę szybkozłaczki :)
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT
02.07.2022, 11:39:21
  • 0
@Domq: potrzebujesz taki zestaw i żaden kran Ci nie będzie straszny:

https://www.gardena.com/pl/produkty/citygardening/citygardening-balkon/przylacze-kranowe-do-kranow-wewnetrznych/967980601/
  • Odpowiedz
Domq
Domq 14.06.2022, 20:17:45
  • 4
Tymczasem Węgry
#mecz
Domq - Tymczasem Węgry 
#mecz

źródło: comment_1655237861qlNajin12ntz9bjAL5kuqc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq 08.06.2022, 18:44:33
  • 50
Puchacz dzisiaj
#mecz
Domq - Puchacz dzisiaj
#mecz

źródło: comment_1654713839aG4uANvnMvauMW8D9SqO3N.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NCR_CraigBoone
NCR_CraigBoone
08.06.2022, 18:45:43
  • 0
@Domq: Brawo Paczul
  • Odpowiedz
z.....s
z.....s
konto usunięte 08.06.2022, 18:47:17
  • 0
@Domq: XDD
  • Odpowiedz
Domq
Domq 08.01.2022, 20:26:45
  • 4
Takie pytanie do ludzi z #bielskobiala
Czy u Was to normalne, że ludzie mają do siebie wzajemne pretensje o byle co? Przyjechałem tu na długi weekend, ponieważ nigdy wcześniej nie byłem w Bielsku-Białej. Pierwszego dnia wszedłem do knajpy na rynku coś zjeść i wypić, kelnerki pracują jak za karę, klient to dla nich problem, mówią że na jedzenie minimum 1-1,5h trzeba czekać ale dla mnie to nie był problem więc
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....0
d.....0
konto usunięte 08.01.2022, 20:32:49
  • 15
@Domq: Wróciłeś do Polski po 15 latach czy co? Wszędzie tak jest XD
  • Odpowiedz
glutlamy
glutlamy
08.01.2022, 20:37:52
  • 9
@Domq: to efekt szczucia jednych na drugich i to nie tylko problem bielska... ludzie są skłóceni na płaszczyznach od religii, przekonań po szczepienia i inne, dodatkowo są dojeni na każdym kroku coraz to bardziej i ludziom najnormalniej nerwy puszczają
  • Odpowiedz
Domq
Domq 25.06.2021, 19:07:02
  • 1
@MG78: gościu, jestem u kumpla, skacze po kanałach i chyba na jakimś game toon czy coś takiego widzę znajoma mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i faktycznie to Ty! Pitce robiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq
Autor
26.06.2021, 07:21:10
  • 0
@MG78: oglądanie rozpocząłem od momentu gdzie wyciągnąłeś ciasto z pojemnika
  • Odpowiedz
MG78
MG78
26.06.2021, 07:51:09
  • 0
@Domq: A czyli druga część, w TV to poszło na dwa odcinki. Jak coś to jest też na YouTube :D Polecam pizzę!
  • Odpowiedz
Domq
Domq 23.06.2021, 17:59:06
  • 4
#mecz #tvpis powiem tak, z narracji którą dało się słyszeć od 70 minuty to TVP chciało tej porażki. Widocznie rudy pogadał z Kurskim: "jak nie będzie szło to grillujemy Souse. Wtedy trenerem zostanie znów jakiś kolega/wujek czy inny pociotek". W tym kraju nie będzie dobrze dopóki wszędzie na najwyższych szczeblach są wyłącznie znajomości. Komunizm w czystej postaci.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domq
Domq 20.03.2021, 17:35:45
  • 1
Mirki, podrzucie proszę link do strony gdzie mogę się skomunikować na czacie online z EA. To jest dramat. Zagrałem mecz w draft, przy 2-0 mnie w-----o z serwerów, zaliczyło porażkę. Zacząłem LW, gość uciekł przy 3-0, w-----o z serwerów. Ogólnie strasznie muli menu.
#fut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ravalentFUT
ravalentFUT
20.03.2021, 17:51:15
  • 0
@Domq: pc?
  • Odpowiedz
Domq
Domq
Autor
20.03.2021, 17:54:47
  • 0
@ravalentFUT: ps4
  • Odpowiedz
Domq
Domq 22.02.2021, 17:21:56
  • 0
Mirki, czy dziś #fut działa Wam poprawnie? Zagrałem jeden mecz, szybkie rq rywala, drugi mecz zagrałem caly, przegrałem ale na koniec wyrzuciło z serwera. Właśnie za jakimś 10 razem udało się rozpocząć mecz, w 3 minucie strzeliłem gola, gość wyszedł i się właśnie patrzę na ekran aż kółeczko zniknie i znów mnie wyrzuci...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

egotuitam
egotuitam
egotuitam
22.02.2021, 17:37:05 via Android
  • 1
@Domq 5 meczy i nie ważne kto opuścił mecz, to i tak wyrzuca mnie do ekranu głównego.. super zabawa
  • Odpowiedz
bart0sz
bart0sz
bart0sz
22.02.2021, 18:30:11
  • 0
@Domq: @egotuitam: u mnie dzis znowu to samo. Te 12 meczów z grubsza się zgadza, potem trzeba robic przerwe.
  • Odpowiedz
Domq
Domq 04.02.2021, 19:02:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jest ikona ze zwykłej paczki, za ważne mecze. Pierwsza od fify 19. Jako że jakość bramkarza w tej grze nie ma znaczenia, to go sprzedam. Pytanie tylko kiedy? Jutro?

W ogóle to szok i niedowierzanie bo w paczce nie trafiłem nic powyżej 100k od jakichś 3 miesięcy.
#fut
Domq - Jest ikona ze zwykłej paczki, za ważne mecze. Pierwsza od fify 19. Jako że jak...

źródło: comment_1612465372DRUT9x5OsmIUnWUlesOOl9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzychu_kadetem_tera
krzychu_kadetem_tera
04.02.2021, 19:27:49 via Android
  • 0
@Domq cena i tak nie wzrośnie. Sprzedaj teraz.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking