Wpis z mikrobloga

#pokapake

Jest i ona - #wykopaka od @Eligo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Morda mi się cieszy już z godzinę! Paczka zdecydowanie przerosła moje oczekiwania, tym bardziej że to moja pierwsza edycja wykopaki. W moim opisie było info, że lubię m.in. krótkie wypady weekendowe po kraju a w paczce znalazłem przewodnik "Polska niezwykła" - prezent idealny. Zaraz biorę się za wyszukiwanie miejsca na pierwszy długi weekend w 2023 roku. Wspominałem o piłce nożnej, a w paczce są 2 numery "Naszej Legii" z 2005 roku w idealnym stanie - wróciły wspomnienia, jak to się kiedyś zaglądało do kiosku właśnie po ten tygodnik. Z nieskrywaną przyjemnością przypomnę sobie co 17 lat temu działo się w #legia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym bardziej, że parę razy w roku bywam na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Do tego zestaw słodkości, który już nieco napocząłem do wieczornej herbatki. A śliwka w czekoladzie to nadcukierek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Paczkę uzupełnia świąteczna kartka z ręcznie zapisanymi życzeniami. W zasadzie to dopiero po jej przeczytaniu zajrzałem do tego co jeszcze skrywa paczka. To niezwykle miłe uczucie czytać odręcznie zapiane słowa, które są skierowane właśnie do Ciebie!

@Eligo dziękuję Ci z całego serduszka. Paka skomponowana idealnie pode mnie. Naprawdę doceniam zaangażowanie w skompletowanie prezentów! Wszystkiego dobrego Mirku, porządny z Ciebie człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Domq - #pokapake

Jest i ona - #wykopaka od @Eligo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Morda mi się cie...
źródło: comment_16716537075Bj4ABldekjOT10rMqMZAH.jpg