Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Depth_Charge

Depth_Charge

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8983
  • Znaleziska 4679
  • Mikroblog 4304
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 60
Depth_Charge
Depth_Charge 18.03.2017, 07:50:43 via Android
  • 3
Proszę państwa mireczki nie spodziewałem się tego, ale jak narazie 24 seria Top Gear znacznie lepsza od Grand Tour.
#topgear #grandtour
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oran
oran
18.03.2017, 07:52:12 via Android
  • 0
@Depth_Charge mówiłem też ja tak, bardzo dobra dobroć płynie z tego top geara
  • Odpowiedz
Eau-Rouge
Eau-Rouge
18.03.2017, 08:38:53
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 08.10.2016, 13:14:54
  • 2
Murki co sądzicie o dawaniu znajomym pieniędzy na urodziny?
#pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dumpster
Dumpster
08.10.2016, 13:19:49 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WincyjBroni
WincyjBroni
08.10.2016, 13:40:47
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 09.08.2016, 11:54:22 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 06.08.2016, 07:28:31 via Android
  • 2
Miseczki wiecie co jest absolutnie najgorsze za granicą? Spotkać Polaków. Później opiszę dokładnie kilka historii ale naprawdę nue na się co dziwić że jaś nie lubią za granicą...
#oswiadczeniezdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelcar
pawelcar
06.08.2016, 07:29:32
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Depth_Charge
Depth_Charge 29.07.2016, 09:20:35 via Android
  • 2
Nie ufaj im
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....o
T.....o
konto usunięte 29.07.2016, 09:22:23
  • 1
@Depth_Charge: Lmao?
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge
Autor
29.07.2016, 09:50:26 via Android
  • 0
nikt nie zapyta komu?
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 06.07.2016, 22:17:24 via Android
  • 1
dlaczego rośliny są zielone skoro maximum emisji promieniowania słońca przypada na barwę zieloną?
#pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge
Autor
06.07.2016, 22:20:07 via Android
  • 1
@socrealizm: wiem, ale dlaczego rośliny nie dostosowaly się eeolucyjnie i nie dopasowaly do naszej gwiazdy żeby czerpać z niej jak najwięcej energii, skoro najwięcej daje właśnie zielonej?
  • Odpowiedz
SirSajko
SirSajko
SirSajko
06.07.2016, 22:29:20
  • 0
@Depth_Charge: Może akurat nie miały okazji, nie było takiej mutacji, albo jak była to inne czynniki sprawiły że ta linia genetyczna wyginęła, wiele mogło się zdarzyć i ot taki los po prostu, mimo iż na przestrzeni tyyluu lat.
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 24.06.2016, 16:05:51 via Android
  • 2
gdzie jest ten wpis że Tusk obiecał sprowadzić Polaków na ojszczyzne i sprowadził? xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

desygnat
desygnat
24.06.2016, 16:06:47
  • 0
@Depth_Charge: tu http://www.wykop.pl/wpis/18306109/a-wiec-to-byl-ten-tajny-plan-tuska-na-sprowadzenie/
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 20.06.2016, 19:46:08
  • 1
Mirunie dobra książka o SQL i bazach danych? Raczej podstawy...
#pytaniedoeksperta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....v
konto usunięte 20.06.2016, 20:06:13
  • 0
@Depth_Charge: o ile nie zarządzasz serwerami, a korzystasz jako user to zdecydowanie to co jest w necie wystarcza, szczególnie podstawy. Czyli kurs podstawowy + w3schools, a potem jak napotkasz problem to piszesz w google i szukasz.
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 06.06.2016, 07:54:31 via Android
  • 6
"masz dostępne 24 aktualizacje" których nie chce, do aplikacji których nie mogę usunąć.

czy ten telefon jeszcze w ogóle należy do mnie?

#android
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fervi
fervi
06.06.2016, 07:58:56
  • 2
@Depth_Charge: Z punktu widzenia Stallmana prawie żaden sprzęt nie należy do ciebie, bo wykonuje polecenia czyjeś, a nie twoje.

Aby wykonywał twoje polecenia musisz według GNU przejść na Replicanta
https://replicant.us
  • Odpowiedz
t.....z
t.....z
konto usunięte 06.06.2016, 08:00:16
  • 3
@Depth_Charge: Aby należał do Ciebie musisz go potraktować rootem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 05.06.2016, 05:39:18 via Android
  • 5
rigcz - najbardziej wkuwiajace słowo 2016 roku. w---------c z tym.

#z-------------------y #popularnaopinia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....0
g.....0
konto usunięte 05.06.2016, 08:06:40
  • 2
@Depth_Charge: Jakiego 2016, to ze dwa lata lekka ręką po internetach lata...
  • Odpowiedz
Janusz_Radek
Janusz_Radek
05.06.2016, 09:52:16
  • 0
@export: Rozum i Godność Człowieka. OP jej nie ma, to go w-----a.
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 04.06.2016, 19:44:41 via Android
  • 3
#carboners #pokazauto #pokazano #cardetailing #opelboners
Depth_Charge - #carboners #pokazauto #pokazano #cardetailing #opelboners

źródło: comment_YmnQgEjJf1hXxEN1ycgi7FGzIlPWVo6e.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grovve
Grovve
04.06.2016, 20:28:25
  • 7
@Depth_Charge: kolejny co wstawia kawał umytej blachy w pokazauto...
  • Odpowiedz
d.....j
konto usunięte 04.06.2016, 20:28:46
  • 1
@Grovve: i do tego wrzuca #cardetailing xD
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 31.05.2016, 17:57:58
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieBojeSieMinusow
NieBojeSieMinusow
31.05.2016, 17:59:00
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge
Autor
31.05.2016, 18:15:08
  • 1
@b_realm8: Idiota Ty się tam na końcu podpisałeś czy mnie wyzywasz?
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 31.05.2016, 06:20:35 via Android
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

romek9313
romek9313
31.05.2016, 06:23:54
  • 180
@Depth_Charge: Nie widzę w tym nic złego, przecież to oznacza to samo, a nie jest przypisane tylko dla ludzi. Nie pasuje do rzeczy, bo lodówkę trudno adoptować, ale zwierzaka?
  • Odpowiedz
paziu
paziu
31.05.2016, 06:25:19
  • 113
@Depth_Charge: niektorzy (w tym ja) traktuja zwierzeta jak czlonkow rodziny, a takich sie nie przygarnia.
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 27.05.2016, 21:01:57
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szyx22
szyx22
27.05.2016, 21:04:09
  • 0
@Depth_Charge: Co to znaczy
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge
Autor
27.05.2016, 21:07:34
  • 0
Jak jest dużo komentarzy to trzeba przejść na kolejną stronę żeby dalej czytać, kiedyś tak nie było chyba...
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 27.05.2016, 16:51:58
  • 1
Mirunie fajne takie buty?
http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/buty/buty/buty-marcer-iii,niebieski.html

Mi się podobają, ale różowy męczy bułę że brzydkie...

#j----------------------------------------u #pytaniedoeksperta #tagiznowuniedzialaja

TE buty są:

  • Fajne 35.7% (5)
  • Niefajne 64.3% (9)

Oddanych głosów: 14

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....s
B.....s
konto usunięte 27.05.2016, 16:58:57 via Android
  • 1
@Depth_Charge takie se
  • Odpowiedz
p.....z
p.....z
konto usunięte 27.05.2016, 17:10:42
  • 0
@Depth_Charge: Pedalskie
  • Odpowiedz

0

żubr - tłumaczenie na angielski - słownik polsko-angielski bab.la

Tłumaczenie słowa 'żubr' #aferazubrowa

Depth_Charge
z
pl.bab.la
dodany: 18.05.2016, 14:02:13
  • 0
  • #
    polska
  • #
    aferazubrowa
Depth_Charge
Depth_Charge 30.04.2016, 22:32:17 via Android
  • 3
miseczki właśnie ląduje na księżycu
#pokazauto
Depth_Charge - miseczki właśnie ląduje na księżycu 
#pokazauto

źródło: comment_uqXFPzOdCILvdtXiNh2Gu0DNPzrcaP6C.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge
Autor
01.05.2016, 05:41:33 via Android
  • 0
@bIiny: a ile byś dał za 19 latka 1.6 benz podstawowa wersja z przebiegiem 400k? :p
  • Odpowiedz
b.....y
b.....y
konto usunięte 01.05.2016, 05:43:50
  • 0
@Depth_Charge: mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 10.04.2016, 14:05:29 via Android
  • 1
sikacie do wanny? bo do prysznica to norma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufo99
ufo99
10.04.2016, 14:06:42
  • 7
bo do prysznica to norma


@Depth_Charge: Dla podludzi
  • Odpowiedz
psi-nos
psi-nos
psi-nos
10.04.2016, 14:15:46 via Android
  • 2
@Depth_Charge: sramy
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 10.04.2016, 09:15:56
  • 37
Mirunie chciałbym Was zapytać o zdanie:
Czy istnieje jakakolwiek większa siara i wieś niż publiczne oświadczyny?
#pytaniedoexperta

Czy istnieje coś bardziej żenującego niż publiczne oświadczyny?

  • TAK (co?) 56.0% (1807)
  • NIE 44.0% (1419)

Oddanych głosów: 3226

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wilczur
wilczur
10.04.2016, 09:17:02
  • 1143
@Depth_Charge: Uczestniczenie w spędach KOD-u
  • Odpowiedz
schizotypowycynik
schizotypowycynik
10.04.2016, 09:21:29
  • 412
@Depth_Charge: odrzucone publiczne oświadczyny i bycie korwinistą w trzeciej dekadzie życia
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 14.03.2016, 22:09:56 via Android
  • 1
jest ktoś z Warszawy? widzicie jakie jasne jest teraz niebo? wtf? koniec świata?
#pytaniedoeksperta #warszawa
Depth_Charge - jest ktoś z Warszawy? widzicie jakie jasne jest teraz niebo? wtf? koni...

źródło: comment_RyV4y6wi8WvLLRe7MwjE8pajmhvcpa4K.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....k
g.....k
konto usunięte 14.03.2016, 22:11:16
  • 8
@Depth_Charge: co jest nie tak? Chmury nisko, światła miasta je rozświetlają i jest jasno
  • Odpowiedz
krolik_wie_lepiej
krolik_wie_lepiej
15.03.2016, 06:26:32 via Android
  • 0
@Depth_Charge: Pierwsze wyjście z piwnicy jest zawsze traumatyczne.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Strona 21 z 25
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.02.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking