Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DavyJoness

DavyJoness

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10596
  • Znaleziska 1955
  • Mikroblog 8641
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12
first
first
10.05.2026, 15:30:00
  • 3
Bracia P-------c, najlepsiejsi sędzioffie

#mecz
first - Bracia P-------c, najlepsiejsi sędzioffie

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 10.05.2026, 15:33:32 via Wykop
  • 0
@first: polscy sędziowe debile sprzedawczykowie (-‸ლ)
  • Odpowiedz
fabcio93
fabcio93
06.05.2026, 19:41:02
  • 17
Jeden Portugalczyk podawał, drugi odbił ręką, a trzeci nie widział tam przewinienia. Tak tylko mówię ¯\(ツ)/¯
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 06.05.2026, 19:43:25 via Wykop
  • 7
@fabcio93: Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym. Ogromnym! Spytacie: który jest szczęśliwy? Żaden - jeden jeździ na wózku, a drugi ma padaczkę
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 06.05.2026, 19:33:13
  • 0
#mecz sedzia skorumpowany jakby z ekstraklasy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
06.05.2026, 11:37:21
  • 8
#mecz #ekstraklasa
w Kielcach stabilnie

https://weszlo.com/koziol-ofiarny-kulisy-niezwykle-nerwowych-dni-w-koronie-kielce-2/
umorusanywkale - #mecz #ekstraklasa
w Kielcach stabilnie

https://weszlo.com/koziol-o...

źródło: IMG_20260506_133601

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 06.05.2026, 18:39:50 via Wykop
  • 0
@Damian7s: nie napinaj sie tak bo starego wysrasz haha xD
  • Odpowiedz
dzwoni_kuzyn
dzwoni_kuzyn
04.05.2026, 23:43:27
  • 0
gra ktoś jeszcze na leciwym 3DS (przez Pretendo)? Pykam od niedawna, głównie w New Leaf i MH4U, ale ciężko jakieś polskie community znaleźć. Znacie jakieś polskie discordy albo grupki na fb? No i jak coś tutaj chętnie się wymienię friend codem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#3ds #nintendo #nintendo3ds #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 05.05.2026, 16:26:47 via Wykop
  • 0
@dzwoni_kuzyn: ja zamierzam nadrabiać gry z DS i 3DS bo kupilem AYN Thor (tak wiem, oryginalna konsola lepsza ale to nie biznes dla mnie), czekam aż chinczyk wyśle, poki co pieniądze wziął a towaru ni ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 05.05.2026, 18:08:14 via Wykop
  • 0
@dzwoni_kuzyn: Długo czekałeś na przesyłkę Thora? :)
  • Odpowiedz
Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo
05.05.2026, 14:59:06
  • 50
b--ń orzełka, a ja będę jeździł i atakował
#gry #nostalgia
Incel_Core2Duo - b--ń orzełka, a ja będę jeździł i atakował
#gry #nostalgia

źródło: NES_01

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 05.05.2026, 16:22:39 via Wykop
  • 1
@Incel_Core2Duo: mi za dzieciaka starszy brat wkręcił, że jak zniszcze wszystkie mury, wraz z obwodką orzełka i strzelę w niego to coś się stanie
  • Odpowiedz

389

Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech

Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech

W centrum Lipska, we wschodniej części Niemiec, niezidentyfikowany kierowca wjechał samochodem w dużą grupę ludzi. Rannych jest kilka osób, dwie nie żyją. A potem dziwne, że wyniki populistów lecą w kosmos..

dict
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.05.2026, 15:56:32
  • 122
  • #
    niemcy
  • #
    zamach
  • #
    terroryzm
  • #
    ubogaceniekulturowe
  • #
    wypadek
DavyJoness
DavyJoness 05.05.2026, 15:35:31 via Wykop
  • 0
niemców jakoś tak nie szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Blackhorn
Blackhorn
04.05.2026, 08:08:01
  • 3
Dialogi w #starfield pisane przez z-------h milenialsów to jest taki p--------y kicz i żenada że za każdym razem trzeba rozchodzić xD Ale przy okazji grania w ostatnie dlc (którego swoją drogą nie mogę ukończyć bo dostaję crash do pulpitu pod konniec xD) widać że jest jeszcze jakaś jedna osoba co cokolwiek ogarnia bo wśród fetch questowych gówien jest jeden na prawdę dobry, z dobrymi postaciami, voice actingiem i dający jakieś
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 04.05.2026, 08:37:09 via Wykop
  • 2
z-------h milenialsów


@Blackhorn: dlaczego twierdzisz że dialogi były pisane przez osoby urodzone między 1983 a 1996 rokiem?
  • Odpowiedz
BalonowySutener
BalonowySutener
03.05.2026, 18:51:25
  • 8
#wislakrakow #mecz Jezu jak mnie irytuje to spuszczanie się nad peselem piłkarzy Stali przez Borka. Ileż można mówić, że ktoś jest młody, młodziutki, nieopierzony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 03.05.2026, 18:56:38 via Wykop
  • 9
@BalonowySutener: moze lubi takich młodych chłopców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 26.04.2026, 12:29:04
  • 1
#latwogang okurcze, czy to juz sylwester?! (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
25.04.2026, 22:21:58
  • 6
Decybel nie czeka już na 5 wygranych Manchesteru United z rzędu. Zgolił włosy i brodę na livie dla fundacji Cancer Fighters

#mecz #pilkanozna #manchesterunited #latwogang #cancerfighters #premierleague
tomwick55 - Decybel nie czeka już na 5 wygranych Manchesteru United z rzędu. Zgolił w...

źródło: 1000030442

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 25.04.2026, 23:10:57 via Wykop
  • 1
@tomwick55: mial juz dosc jedzenia z taka brodą, wszystko sie klei a oblizywanie nic nie daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
maszszluga
maszszluga
23.04.2026, 16:02:43
  • 11
Szkoda chłopa w c--j
#litewka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 23.04.2026, 16:39:00 via Wykop
  • 4
@maszszluga: Szkoda to tej rodziny co się spaliła w samochodzie, bo klasa polityczna i służby chroniły majczaka i jak to g---o się nazywało. Klasa polityczna ma gleboko w dupie zwyklych ludzi, nie warto się nad nimi litować, zarówno za tymi z prawa i lewa
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 23.04.2026, 19:55:38 via Wykop
  • 0
@maszszluga: politycy swoim postępowaniem pokazali że im jednak nie szkoda
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 24.04.2026, 05:08:49 via Wykop
  • 0
@romek898: Ziomuś, nie napinaj sie tak bo starego wysrasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
23.04.2026, 16:18:05
  • 13
Nie ważne, że sam lubił zapjerdalać i zabrali mu prawko
#litewka
Zjadacz_Mysli - Nie ważne, że sam lubił zapjerdalać i zabrali mu prawko 
#litewka

źródło: 1000005772

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 23.04.2026, 16:37:09 via Wykop
  • 3
@Zjadacz_Mysli: Trafiła kryska na matyska jak widać. Dobrze Cie spotkać Mirku, bo widze że wszedzie ludziom o----------o od tego wpółczucia, a nie widzą faktów. Niech sprawdzą jak zaglosował w kwestii systemu kaucyjnego. Mi szkoda nornalnego człowieka, ktory umiera na sor, albo w oczekiwaniu na karetkę, bo tej nie ma na doku - została wysłana bo komuś z koalicji paznokieć się wrósł...
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 23.04.2026, 16:44:44 via Wykop
  • 5
@Zjadacz_Mysli: noo dokłanie, oni tam w tej koalicji BARDZO kochają te pieski, nawet za bardzo
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 23.04.2026, 17:58:56 via Wykop
  • 3
@kicipuci: masz kotka w awatarze, nie chce z Tobą zwady. Powiem tylko ze politycy stosują wszelakie sposoby żeby podbijać sobie PR, takie akcje to dla nich inwestycja w głosy w kolejnych wyborach, za to prywatnie gardzą ludzmi, chcą żebyśmy pracowali za miskę ryżu, jak to morawiecki powiedział. To oni stworzyli podział na tych z prawa i lewa, a mi sie marzy inny podział - na polityków i obywateli
  • Odpowiedz
Pshemeck
Pshemeck
23.04.2026, 15:05:12
  • 4
Powiem wam jedno, kupiłem tę grę dla jaj, bo kosztowała 90 złotych.
Siedzę w tym gównie od premiery i raczej nie uda mi się wydostać.
#gry #piraci #blackflag #windrose #piraci #steam
Tak się robi gry o piratach.
https://www.youtube.com/watch?v=xeKskJW9-aQ
Pshemeck - Powiem wam jedno, kupiłem tę grę dla jaj, bo kosztowała 90 złotych.
Siedzę...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 23.04.2026, 17:47:52 via Wykop
  • 2
@Pshemeck: Grifterzy mnie ukrzyżują, ale te szanty sprawiają że chce się zagrać, muzyka robi robote
  • Odpowiedz
xamoxx
xamoxx
23.04.2026, 16:17:00
  • 19
Rozumiem, że to tragedia, ale to w jaką przesadę potrafią popaść ludzie w jej obliczu zakrawa o groteskę. Poseł Litewka najlepszym, co spotkało polską politykę od dekad XD Lepszym niż wstąpienie do NATO i UE, no rzeczywiście. Zaraz go będą chcieli na Wawelu pochować XD
#litewka #polityka
xamoxx - Rozumiem, że to tragedia, ale to w jaką przesadę potrafią popaść ludzie w je...

źródło: IMG_3302

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 23.04.2026, 16:49:22 via Wykop
  • 5
@ciagleloginzajety: haha "Próbował zmienić coś na lepsze" xDDDD to jak zagłosował 24.11.2024 w temacie ustawy "nad nowelizacją systemu kaucyjnego" xDD
  • Odpowiedz
Ten_tego
Ten_tego
22.04.2026, 05:28:18
  • 0
Mirki, poczytałbym sobie jakiś quality content o retrogamingu i z publicystyki growej i okołogrowej. Czy te czasopisma, które są na rynku, są warte aby wydawać te miliony monet, które kosztują? Jak patrzę na ceny nowych numerów CDA czy pixeli albo PSX extreme to aż mną telepie. Warto wydać te pieniądze?
#retrogaming #retrocomputing #retro #cdaction #psxextreme #gaming #kiciochpyta #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 22.04.2026, 15:39:46 via Wykop
  • 0
@cybher2: ja dorzucę jeszcze magazyn Play
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.04.2026, 17:41:17
  • 12
#heheszki #residentevil #gry #historycznememy
Famine - #heheszki #residentevil #gry #historycznememy

źródło: temp_file3061640344466973795

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 21.04.2026, 19:06:57 via Wykop
  • 1
@Famine: dużo przeklinałem i ginąłem przy pokonywaniu tego bossa ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale za ~20 razem się udało
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 22.04.2026, 15:33:49 via Wykop
  • 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: na średnim, złotego jajka nie miałem, bo oddałem je handlarzowi, a drugiego nie znalazłem
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 19.04.2026, 08:59:47
  • 3
#mecz na kanale meczyki mowią, ze Mrozek wczoraj nie gral przez uraz ręki, bo... pogryzł go pies. Na chwile obecną nie wiadomo czyj pies
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
18.04.2026, 20:19:56
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 18.04.2026, 20:20:53 via Wykop
  • 1
@heremorie: jak stary z fajkami xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.09.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking