Obejrzałem najnowszy odcinek #friz i trochę xD bo mam flashbacki z odcinku Czajnika ale do rzeczy.
Chłop ma spędzić 100h zamknięty w "więzieniu" i to widzowie mają decydować na IG czy łapkami na YT o tym czasie i aktywnościach. Spoko zamysł na zwiększenie zasięgów i interakcji z widzami jednak jest jedno zasadnicze pytanie. Jak nagrywane wcześniej odcinki mają się do tego czasu? Co z zadaniami, i jak ładnie zmanipulować że niby
@CreativePL dla mnie nuda, te ich "wyzwania" to żadne wyzwania. Wszystko dostaje tak czy inaczej mimo iż przegrywa. Co do Bartka i Hani? Oni tak głęboko mrożonowi w dupe wchodzą że dali by i kolejne szane
@CreativePL: Obejrzałem ten odcinek z czystej ciekawości i strasznie mi się dłużyło to 15min. Moim zdaniem totalnie bez sensu to wszystko - zadania dla dzieci, nawet kiedy przegra to i tak kolejna szansa, poza tym jak zawsze ktoś z Genzie musi być na odcinku. Zastanawia mnie tylko czy on na serio tam będzie te 100h czy będzie zatrzymywał zegar, wychodził na cały dzień i wracał. Ciężko będzie to udowodnić że
@CreativePL: Aż mi się przypomniały czasy jak na F2F Kasjusz Klej też sam siedział bo jego przeciwnik zdygał, tak samo tutaj, choroszcze nie daleko najmana Polański
Dużo osób pyta się mnie, CreativePL czy opłaca się kłaść fotowoltaikę w obecnych czasach? Odpowiedź jest prosta. NIE. BO NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, TO TYLKO WYMYSŁ MASSMEDIÓW, A WSZELAKIE PANELE TO TAK NAPRAWDĘ HOLOGRAMY!
@KolegaPatryk: A chyba srebro. Na złocie nie mam problemów raczej. Tak realnie to skill na platynę i myślę że jak bym się skupiał i grał tylko rankedy to diament bym wbił ale wyżej już nie ma szans.
Czego się spodziewaliście xD Pupilek który pierw był tam prowadzącym, teraz dostał walkę. Brakuje zawodników to robią chociaż sztuczne rekordy. #primemma
@CreativePL: "robie przerwę bo zauważyłem że dużo farmazonię" XD no tak trzeba zrobić przerwę żeby na spokojnie ustalić i nauczyć się jednej wersji farmazonu
Pamiętajcie @TheNitroZyniak to mocny gracz, mocna psycha. Ja p------e xD Tam albo liżesz mocno dupsko albo blok. Nawet jak cytujesz co napisał jego koleś xD Zapraszam na swojego TT CreativePL
Sosowe ostre świry jaki sosik polecacie, macie jakieś swoje ulubione które nie tylko rozwalą mi dupę na 2 dni ale też będą smaczne? Kończą mi się te z Roleskiego a bym coś potestował fajnego
Chłop ma spędzić 100h zamknięty w "więzieniu" i to widzowie mają decydować na IG czy łapkami na YT o tym czasie i aktywnościach. Spoko zamysł na zwiększenie zasięgów i interakcji z widzami jednak jest jedno zasadnicze pytanie. Jak nagrywane wcześniej odcinki mają się do tego czasu? Co z zadaniami, i jak ładnie zmanipulować że niby
źródło: comment_1667053983kWVrPHu274jg60mWxxd3z8.jpg
Pobierz