No dobra, koniec śmieszkowania. Kolejny raz dałem szansę Linuxowi. Tym razem udało się. #ubuntu (typowy świeżak jest typowy) zainstalował się, znalazł prawidłowe sterowniki, sieć i... śmiga. Pierwsze wrażenia: - jest ładnie, - jest szybciej niż na Windows, - instalacje oprogramowania bywa dość kłopotliwe i skomplikowane dla kogoś, kto chciałby wiedzieć jak w razie potrzeby coś odinstalować. ( ͡°͜ʖ͡°)
Zainstalowałem manager pakietów Synaptic. Wrzuciłem sobie trochę softu z Ubuntu Software, pobrałem kilka
Środowisko linuksiarzy jest "specyficzne" - otwartość i mnogość opcji sprawiła, że ludzie zamiast brać co dają, to poszli w drugą stronę spektrum i narzekają na absolutnie wszystko. Jednem nie pasuje systemd, drugi woli x11 od waylanda, trzeci nie toleruje flatpaka i woli sobie wszystko samemu budować, czwarty woli KDE od GNOME, piąty nie zainstaluje "proprietary garbage" chociażby było one
Jest 19:48. O 19:45 zawsze szkalowali Tuska, a teraz mówią co się dzieje na świecie. Ja p------ę. Niesamowite po 8 latach lania szamba! (。◕‿‿◕。) #tvpis
W sumie, to #tvpis jest takim stand upem i roastem Tuska na poważnie dla starych bab i głupich ludzi. XDDDDD Oglądam od wielu lat z pewną ciekawością "co oni jeszcze tam o--------ą? Kogo znów oplują?". IMO to pewnego rodzaju fenomen telewizyjny w skali Europy.
W końcu akcja znów ruszyła z kopyta. Przed wyborami będzie grubo, skoro już srają żarem. XDDDDD #tvpis
Commodore 64, C64, CBM64 – komputer domowy z lat 80. XX wieku firmy Commodore Business Machines (CBM). C64 był dotychczas najlepiej sprzedającym się komputerem w historii informatyki – 17 mln sprzedanych egzemplarzy.
- jest ładnie,
- jest szybciej niż na Windows,
- instalacje oprogramowania bywa dość kłopotliwe i skomplikowane dla kogoś, kto chciałby wiedzieć jak w razie potrzeby coś odinstalować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainstalowałem manager pakietów Synaptic. Wrzuciłem sobie trochę softu z Ubuntu Software, pobrałem kilka
@Commodore_64:
Środowisko linuksiarzy jest "specyficzne" - otwartość i mnogość opcji sprawiła, że ludzie zamiast brać co dają, to poszli w drugą stronę spektrum i narzekają na absolutnie wszystko. Jednem nie pasuje systemd, drugi woli x11 od waylanda, trzeci nie toleruje flatpaka i woli sobie wszystko samemu budować, czwarty woli KDE od GNOME, piąty nie zainstaluje "proprietary garbage" chociażby było one