Wpis z mikrobloga

Giertych taka ofensywa przeciwko PiS i wszystkim, którzy nie pomagają z nimi walczyć a umowy z tym Stanowiskim chyba nie podpisze bo nie chodzi o żadną prawdę tylko o wygraną i słupki :( Ciekawe, czy jak Tusk za rok będzie w opozycji to zacznie się kłócenie polaków hejtem, gwiazdkami na samochodach polityków byle wygrać bo to jedyny sposób #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Aldona_Lipska: Nigdy na taką skalę co Tusk w opozycji ale Ciebie TO ani kto zaczął taką politykę prowadzić i kto przed nią ostrzegał nie obchodzi, bo początek był przeciwko PiS wiec dla śliniaczków to nie jest początek czegoś złego
  • Odpowiedz
  • 0
@Aldona_Lipska: To przypomnij sobie debatę z 2009 roku kto komu zaczął ubliżać z uśmieszkiem, gdzie druga strona jedynie przestrzegła, że to niebezpieczna polityka :D mogę Ci też polecić dwie książki ale nie wiem, czy to nadal będzie dla Ciebie wiarygodne i sensowne skoro dla śliniaczka liczy się dopiero odpowiedź bo PiS zły XD
  • Odpowiedz