Oglądam sobie reportaż z tej Uwagi, gdzie były pokazane sceny lania helmeta pięściami po głowie. No i taka mnie naszła refleksja - kim ku**a trzeba być, żeby po takim czymś się pokazać w telewizji i mówić przed całą Polską, że jest się artystą sztuki nowoczesnej, kontrowersyjnej. Może gość jest serio upośledzony umysłowo, bo nawet ta patologia największa się wstydzi tego co robi i ma gdzieś z tyłu głowy, że to jest mimo
@Dylanek666: 80 % ciosów na kask Marlenka dostała bo sama się o to prosiła, Tak jak Goha menelica syndrom wyparcia i twierdzi że to Jaca się nad nią znęca. BTW J---ć obszczańca nikogo nie bronie :)
Czaicie że była szkoła do której chodziłem nie zrobi remontu szatni w której sie gnieżdżą uczniowie zbici w kupę, ale postawienie JEBUCKIEGO WYKRYWACZA METALU Z POMIAREM TEMPERATURY ZA GRUBY HAJS to juz spoko xDDDDDDDDDD
@PiterParter: A ja mam pytanie z innej beczki. Czy znajdzie się jakiś wykopowicz z Uniwersytetu Medycznego i powie co zrobić aby chwilowo podnieść sobie temperaturę ciała aby dostać zwolnienie z zajęć ? :) Jakiś lek/maść/płyn ?
Samolot medyczny, na pokładzie którego znajduje się opozycjonista Aleksiej Nawalny, wystartował z lotniska w Omsku i jest w drodze do Niemiec - poinformowała rzeczniczka Nawalnego Kira Jarmysz na Twitterze.
Ten samolot pewnie będzie leciał nad Polską, więc jak to z ruskimi bywa czasami samoloty spadają. Nie cieszył bym się z tego powodu za bardzo ( ͡°͜ʖ͡°)
#kononowicz #suchodolski #szkolna17 #patologiazmiasta #patostreamy