Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bambrx

Bambrx

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2051
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 2037
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 2
dewey
dewey
02.12.2025, 16:05:51
  • 0
Pożyczyłem sobie na chwilę z pracy klawiaturę logitecha k650 i myszkę M705 oraz dongiel, żeby przetestować działanie na moim xbox series x. Podłączyłem dongla do konsoli i o ile myszka pięknie w grze działa, tak klawiatura nie reaguje. O co może chodzić? Potrzebne są dwa dongle? W pracy pod stacją dokującą wpięty był jeden i oba urządzenia działały...Ktoś coś?
#pytanie #xbox
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 02.12.2025, 19:07:37 via Wykop
  • 0
@dewey: ja mam klawe i myszkę przy Xboxie. Teraz szukam sobie lepszej klawiatury.
Z tego co ja się orientuje to sprzęt musi działać w tym trybie 2.4ghz a nie po bt. U mnie śmiga na oddzielnych donglach bo mam sprzęt różnych producentów. U ciebie to pewnie jakiś zestaw w sensie było sprzedawane razem?
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 03.12.2025, 06:19:25 via Wykop
  • 0
@dewey: sprawdź gdzieś w necie po modelu tego co tam masz jak to się łączy
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
02.12.2025, 09:04:11
  • 1
#pracaspawaczamnieprzeistacza #heheszki #pracbaza #emigracja #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #swieta
kamil-tumuletz - #pracaspawaczamnieprzeistacza #heheszki #pracbaza #emigracja #polaki...

źródło: IMG_8303

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 02.12.2025, 09:20:40 via Wykop
  • 1
@kamil-tumuletz: powrót z premią uznaniową

  • Odpowiedz
Melepeciarz18
Melepeciarz18
01.12.2025, 16:57:46
  • 154
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 02.12.2025, 08:27:23 via Wykop
  • 1
@Melepeciarz18: zabrac jej prawa rodzicielskie, ćpunka
  • Odpowiedz
Gaki
Gaki
Gaki
02.12.2025, 04:58:37
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 02.12.2025, 08:26:10 via Wykop
  • 2
Szrajberowa nie ma już konta? Chciałem ją oznaczyć

(ʘ‿ʘ) (ʘ‿ʘ) (ʘ‿ʘ)

Zabrać jej prawa rodzicielskie. Lata naćpana po baletach a biedne dziecko bez opieki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zimmonx
zimmonx
zimmonx
30.11.2025, 08:23:56
  • 0
#trexiptv #trex #iptv Mirki do tej pory korzystałem z teleele na tivimate, chciałem wypróbować trexa i zakupiłem go na g2g od jakiegoś resellera (6-mies gobal). Dostałem tylko jakieś ID i hasło. Jak to skonfigurować na tivimate? Nie dostałem żadnej instrukcji od resellera?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 01.12.2025, 08:03:01 via Wykop
  • 0
@marlod: na usevq szło się dogadać i sprzedający zrobił listę tylko z polskimi kanałami. Na g2g próbowałem się dogadać typ obiecał ale nic z tego
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 01.12.2025, 10:51:58 via Wykop
  • 0
@marlod: jak jest jakaś fajna apka że idzie to robić sprawnie to spoko. Na tv Samsunga ciężko to idzie ogarnąć
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 01.12.2025, 07:42:42
  • 23
#rolnikszukazony
Wyciekła treść listu Rolanda do Karolinki
Od 0:23
Bambrx - #rolnikszukazony 
Wyciekła treść listu Rolanda do Karolinki
Od 0:23
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5470
5470
01.12.2025, 21:21:23 via Wykop
  • 0
@Bambrx: opus
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
30.11.2025, 19:21:52
  • 0
Szukam spawarki do domowego zastosowania do "zwykłej" stali. Wolałabym spawanie w odsłonie gazowej. Budżet to max 1500zł. Preferuję polskich albo europejskich producentów. Jesteście w stanie cos polecić?

#spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza #diy #majsterkowanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 01.12.2025, 07:14:18 via Wykop
  • 0
@kobiaszu: sprawdź sobie weldmana
Ile tym kolega w garażu drutu wyspawał... Dziwne że to jeszcze chodzi
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 28.11.2025, 06:46:34
  • 0
#pc #xbox #pcmasterrace

Cześć. Szukam klawiatury bezprzewodowej, takiej która bez problemu połączy się z Xboxem Series X.

Są dwa wymagania:
1. Najcichsza jak się da
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx
Autor
28.11.2025, 08:35:35 via Wykop
  • 0
@Anakee: nigdzie nie wspomniałem że musi być mechaniczna. Zdaje sobie sprawe, że one są głośniejsze. Przeglądam te klawiatury i membranowych pod granie i bezprzewodowych jest mało.
Mechaniczną klawiaturę miałem jakieś 8 lat temu przy komputerze, było głośno. Myślę jednak że technologia w tym zakresie poszła trochę do przodu
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
Autor
28.11.2025, 08:45:48 via Wykop
  • 0
@Anakee: oki :D. Oglądałem właśnie test z klawiaturą którą mi polecił. Musiałbym to dotknąć żeby stwierdzić czy jest okeh
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
Autor
28.11.2025, 10:08:48 via Wykop
  • 0
@nomariko: dzięki za pomoc. Sprawdzę :)
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
27.11.2025, 07:59:48
  • 2
Szukam jakiejś taniej spawarki do hobbystycznego użytku przy domu. Do spawania będę miał głównie pręty z nierdzewki 6-10 mm oraz profile stalowe 2 mm. Budżet to tak max z 500 zł i zastanawiam się, co wybrać: tani mig pod drut samoosłonowy czy trochę lepszą MMA?

W tej cenie MIG to będzie jakiś totalny chińczyk, a jeśli chodzi o MMA, to dałoby się kupić jakiegoś Shermana, Weldmana czy Magnum, które są już darzone
peanut_whu - Szukam jakiejś taniej spawarki do hobbystycznego użytku przy domu. Do sp...

źródło: gHVcrEIMBU4cWHwL

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 27.11.2025, 11:44:24 via Wykop
  • 1
Nie kupuj samooslonowych to szit i tylko się będziesz w------l.
Moja rada to abyś dozbieral trochę funduszu bo szkoda nerwów.

Wbrew pozorom spawanie profili elektrodą nie powinno być dla ciebie trudne o ile będziesz miał to dobrze spasowane. Najważniejsze to dobrać odpowiedniej grubości elektrodę do tego co chce się spawać i nie brać tych najtańszych elektrod które sprzedają wszędzie na sztuki, tylko dołożyć kilka groszy do jakichś lincolnow, esabow czy coś takiego

Do
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 27.11.2025, 13:11:33 via Wykop
  • 1
@peanut_whu: szlifierką i szpachlą wyprowadzisz to jak należy :D... Migomat zawsze można kupić używany. Ja trafiłem na starego migatronica za 1.5 tysiaka bo komuś zagracal w garażu :)
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 23.11.2025, 08:21:05
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 19.11.2025, 12:46:23
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 10.11.2025, 12:38:41
  • 6
#lotto
Znów się otarłem o bogactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bambrx - #lotto 
Znów się otarłem o bogactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000002734

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx
Autor
10.11.2025, 14:13:42 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
Autor
10.11.2025, 14:14:33 via Wykop
  • 0
@kaszanka_z_cebulka82: tutaj akurat były moje liczby. Jeden taki zakład puściłem. Raz na jakiś czas mi się zdarzy użyć wybranych przez siebie liczb
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 05.11.2025, 10:08:28
  • 1
#ebook #ksiazka #czytniki

Cześć. Moja żona pochłania książki w hurtowych ilościach. Wpadłem na pomysł, że na święta kupię jej czytnik ebooków z nadzieją że będzie taniej i będzie mniej zachodu z zakupem książek i sprzedażą przeczytanych już na olx/vinted.

Mam kilka pytań.
1. Co wybrać? Jaki konkretnie sprzęt polecacie w miarę rozsądnych pieniądzach
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx
Autor
05.11.2025, 10:32:23 via Wykop
  • 0
@GalaktycznyWojazer: @DziadLab
Dziękuję :)
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
Autor
05.11.2025, 11:30:39 via Wykop
  • 1
@gosvami: to racja. Dlatego też chce coś pewnego i za razem w dobrej kasie żeby bez problemu się tego pozbyć.

@Cyfranek do zakupu czytnika głównie motywuje mnie brak miejsca na książki. Przeczytane sprzedajemy na bieżąco żeby robić miejsce pod kupione kolejne. Myślę że może jej się spodobać.
Dzięki za podesłanie recenzji
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
Autor
05.11.2025, 14:32:51 via Wykop
  • 0
@tony: odsprzedajemy je tylko ze względu na brak miejsca żeby je wszystkie trzymać, nie z chęci zwrotu kosztów czy zarobku 😅..
Wspominali już tutaj o abonamonecie, może wtedy wyjdzie trochę taniej.
W przypadku czytnika przyda mi się Android?

@To_ja_moze_pozamiatam
O to spoko opcja z tym że nie trzeba tego nigdzie podłączać żeby sobie książkę wrzucić tylko wpada od razu na urządzenie
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
Autor
07.11.2025, 20:55:03 via Wykop
  • 0
@bialy100k: każdy dowolony czytnik obsłuży piraty czy trzeba coś kombinować z oprogramowaniem?
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 31.10.2025, 09:48:08
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

meemphis11
meemphis11
31.10.2025, 05:40:03
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 31.10.2025, 05:59:25 via Wykop
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx 27.10.2025, 06:22:08
  • 0
#xbox

Siema. Mam Xboxa już 3 lata. Warto oddać go już na czyszczenie gdzieś do serwisu czy samemu gdzieś tam dmuchnąć powietrzem?
Przy dłuższym graniu w Hogwarts Legacy słychać delikatny szum wentylatora
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx
Autor
27.10.2025, 08:00:53 via Wykop
  • 0
@Vader-Poland: ja akurat mało gram ale ostatnio zauważyłem że szumi, wcześniej działał bez żadnych odgłosów wentylatora
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
Autor
27.10.2025, 18:18:03 via Wykop
  • 0
@Beeercik: elektronika to jest coś czego najbardziej sie obawiam. Strach że coś pi**dolnie jest za duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
Autor
27.10.2025, 20:01:39 via Wykop
  • 0
@Apode: dzięki spróbuję
  • Odpowiedz
Rustyyyy
Rustyyyy
26.10.2025, 20:22:16
  • 0
Panowie czy do CV dodajecie zdjęcie swojej mordy?
Rozpierdziela mnie to bezrobocie, a wszędzie mam wysyłać CV, zamiast jak kiedyś zwyczajnie przyjść i pokazać co potrafię.

#pracaspawaczamnieprzeistacza #praca #rekrutacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 26.10.2025, 20:47:54 via Wykop
  • 0
@Rustyyyy: ty masz spawać nie wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dużo kołchozów nadal chce żebyś przyjechał i pogadał
  • Odpowiedz
spiewana-pilka-nozna
spiewana-pilka-nozna
23.10.2025, 22:37:56
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 24.10.2025, 08:50:10 via Wykop
  • 0
@spiewana-pilka-nozna: pokazując się nago w sieci, gdzie każdy to może zobaczyć, ciężko mówić o jakimkolwiek honorze
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Anonek463
Anonek463
23.10.2025, 08:32:56
  • 9
Aktualna sytuacja na rynku noży w #cs2:
Też straciłem z 2k złotych ale nigdy tego nie traktowałem jako inwestycje. Jak dla mnie zmiana na plus bo wrócą ceny do dawnych gdzie mogłeś kupić skin do noża za kilka set złotych a nie kilka tysięcy #steam #gry #csgo #csgolounge
Anonek463 - Aktualna sytuacja na rynku noży w #cs2: 
Też straciłem z 2k złotych ale n...

źródło: image_picker_C8575738-401E-442C-A834-2821ADA43ED3-89985-000018BDF73A1382

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx 23.10.2025, 16:24:53 via Wykop
  • 0
@Anonek463: co tam się odwala? (Nie gram w cs od 5 lat)
Pierwszy nóż jaki mailem kosztował 60zl (gut knife)

Zostały mi jakieś skiny jeszcze i patrzę że czerwone ostro w górę xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.10.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking