Ci komentatorzy z Eurosportu są jacyś odklejeni. Jeden z dumą cytuje własny wpis na X, a drugi mówi "jak państwo wiecie jestem miłośnikiem włoskich samochodów", tak jakby każdy śledził jego życie xD chyba obowiązkowe jest wybujałe ego żeby dostać tę robotę. #wec
#lemans jak to jest że oni tak słabo się cieszą, tyle przygotowań, testy treningi kwalifikacje i w końcu 24h wyścig a oni się cieszą jak dziecko które dostało książkę na apelu w szkole.
Włączyłem sobie to jeżdżenie w kółko pod wpływem Waszych postów. Widzę, że tam są co najmniej 3 klasy. Rozumiem, że różnią się osiągami samochodów i hypercar są najlepsze i to najbardziej prestiżowa kategoria? Czy te samochody z gorszych klas nie przeszkadzają? Mają obowiązek przepuścić lepsze? #lemans
@dondon: tak hypercar są najszybsze, przeszkadzają ale taki urok wyścigów multiclass. Mają obowiązek ale nie zawsze robią to odrazu bo też jadą po swoje.
Pierwszy raz oglądam lemans i transmisja jest dla mnie zupełnie nieczytelna.. - Nie widac różnic czasowych. - Nie wiem kto jest zyskuje na okrążeniach - Nie wiem kto traci.. #lemans
#wec