Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
9010

9010

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2424
  • Znaleziska 510
  • Mikroblog 1914
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 47
policjantpeel
policjantpeel
policjantpeel
12.10.2022, 08:12:13
  • 0
jak długo szła wam paczka z #aliexpress "Cainiao Super Economy for Special Goods" bo mi pokazuje dostawę 11 stycznia 2023 i zastawiam się kogo tutaj ostro p----------o?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 12.10.2022, 14:30:26
  • 0
@policjantpeel: Ostatnio bite 3 miesiące...
  • Odpowiedz

1003

OFICJALNIE - spadną dopłaty dla polskich rolników.

Pokaż treści 18+

OFICJALNIE - spadną dopłaty dla polskich rolników.

Podstawowa płatność do hektara dla rolników, która wynosi do końca roku 190 euro, spadnie do 118 euro. Gratulacje dla PiS za doskonałe negocjacje w imieniu polskiej wsi!

konto usunięte
z
next.gazeta.pl
dodany: 11.10.2022, 08:11:51
  • 205
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    bekazpisu
9010
9010 11.10.2022, 17:42:55
  • 0
Chcialbym tez KRUS


@OraclePL: I emeryturkę 960 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
brudne_skarpety
brudne_skarpety
24.09.2022, 10:26:40 via Android
  • 0
Ma ktoś konto na aliexpress i chce się powymieniać tym linkiem do gry bonusowi ziomkowie? #aliexpress #cebuladeals
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 24.09.2022, 18:40:04
  • 1
@brudne_skarpety: Nie dobijesz tego nigdy, od ponad roku jest to jedynie scam.
To już nie te czasy, że dawali bez problemu $80 w 3 kliki (╥﹏╥).
  • Odpowiedz
19ludwik91
19ludwik91
19ludwik91
31.08.2022, 13:25:40 via Android
  • 0
Jest jakaś opcja żeby w help center na #aliexpress przeskoczyć tego bota i przejść do ludzkiej obsługi klienta?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 31.08.2022, 14:14:05
  • 0
@19ludwik91: Ciastka us:
login.aliexpress.com/setCommonCookie.htm?locale=enUS&blocale=en_US&currency=USD&region=US

potem
  • Odpowiedz
Jojo303
Jojo303
Jojo303
28.07.2022, 17:29:38 via Android
  • 0
Mirki chciałem skorzystać z kuponów na nieaktywnych kontach Ali i za każdym razem order closed da się to obejść ? Próbowałem się logować na innym telefonie na kompie incognito i nic , płatność blik lub revolut i lipa ktoś ma podobnie ?
#aliexpress #chinskacebulakupony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 29.07.2022, 11:18:54
  • 0
@Jojo303: Adres zbanowany, wpisz jakieś losowe dane do wysyłki i sprawdź, czy nie zamknie lub zamawiaj do paczkomatu.
  • Odpowiedz
thatguy93
thatguy93
25.07.2022, 12:13:56
  • 0
Otrzymał już ktoś paczkę po aferze ze źle poadresowanym paczkomatem?
#aliexpress #inpost
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 26.07.2022, 05:53:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thatguy93: Po 11 dniach jedna przesyłeka wyruszyła dziś do paczkomtu.
  • Odpowiedz
binocular1
binocular1
binocular1
19.07.2022, 21:36:54
  • 0
Jak skodzystac z kupony dla powracajacych? Od razu po zamowieniu "order closed". Jakis vpn, inna przegladarka? Inne dane odbiorcy? Dzieki
#aliexpress
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 19.07.2022, 22:38:20
  • 0
@binocular1: W niedzielę i poniedziałek nic nie zamykało a wczoraj fala closed... musieli przykręcić kran, trzeba przeczekać.
  • Odpowiedz
SuperStefan
SuperStefan
13.07.2022, 08:01:34
  • 6
nosz gurwa z tym #inpost xd

Na #aliexpress zamówiłem sobie paczuchę, która miała przyjść do sraczkomatu w Krakowie (no bo nikt nie mówił, że nie można do niego nasrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Majfrendy nie podumały i paczucha idzie do sraczkomatu w Lesznie xd

Zadzwoniłem na infolinię inPostu, mówię im jaka jest sytuacja, że chcę przekierować paczuchę na Kraków. Pani powiedziała, że tylko
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 13.07.2022, 08:35:15
  • 0
@SuperStefan: https://www.wykop.pl/wpis/66577669/dzisiaj-zobaczylem-w-apce-inpostu-ze-4-paczki-z-al/#comment-236292543 Jest szansa na dotarcie przesyłek do "właściwych" paczkomatów.
  • Odpowiedz
9010
9010 13.07.2022, 08:39:11
  • 0
@PurpleHaze: Za to przesyłkę kurierską bez problemu przekierujesz do paczkomatu na drugim końcu polski i to za darmo, takie uroki inpostu.
  • Odpowiedz
hors
hors
04.07.2022, 05:29:06
  • 10
Aliexpress p------o i paczkomaty mają losowe adresy, chciałem to gdzieś zgłosić ale jest tylko opcja gadania z botem który ma gotowe pytania (╯︵╰,) nie chce ryzykować tym że będę musiał nagle ponad 100 kilometrów jechać po paczkę bo komuś się w excelu coś źle wylosowało. Na obrazku przykład, paczkomat z ryjewa który jest 400 kilometrów od katowic.
#aliexpress #paczkomaty
hors - Aliexpress p------o i paczkomaty mają losowe adresy, chciałem to gdzieś zgłosi...

źródło: comment_16569124195WkhiKcCAYvgLbvCNqtr56.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 04.07.2022, 06:26:38
  • 1
paczkomat z ryjewa który jest 400 kilometrów od katowic.


@hors: Kupiłem w ten sposób i dostałem śledzenie, w którym kod pocztowy sugeruje paczkomat oddalony o 500 km ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisałem do obsługi, oto odpowiedz.
9010 - > paczkomat z ryjewa który jest 400 kilometrów od katowic.

@hors: Kupiłem w...

źródło: comment_1656915996VF7GOmc1MwCZ9A1C3VKF4g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
9010
9010 04.07.2022, 06:29:22
  • 1
jest tylko opcja gadania z botem który ma gotowe pytania


@hors: Sposób na bota:

ciastka US:
  • Odpowiedz
9010
9010 12.07.2022, 10:02:30
  • 0
@Setral: Nie próbowałem otwierać sporu, przesyłki jeszcze nie dotarły do kraju, więc nie mam jeszcze potrzebnych "dowodów"
  • Odpowiedz
9010
9010 12.07.2022, 10:24:57
  • 0
@Setral: Dostałeś kod odbioru? Kilka razy mi się zdarzyło, że nieodebrana paczka kursowała pomiędzy sortownią a paczkomatem nawet po 5x, zanim ją odesłali.
  • Odpowiedz
9010
9010 12.07.2022, 10:38:21
  • 0
@Setral: A i teraz najlepsze, bo mi się przypomniało z zeszłego roku: będą próbowali cię naciągnąć na opłatę przesyłki w obie strony...
  • Odpowiedz
9010
9010 12.07.2022, 13:47:32
  • 0
@Setral: Prawdopodobnie na naklejce adresowej jest prawidłowy adres i tylko kod paczkomatu i kreskowy jest "trzepnięty"
  • Odpowiedz
9010
9010 08.07.2022, 08:26:21
  • 0
Dostałem śledzenie typu UU_ CN (czyli nierejestrowany china post) pytanie brzmi następująco czy poczta dalej łupi haracz w postaci tych 8,50 za obsługę?
Jeśli tak to oczywiście nie zamierzam tego odbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#aliexpress
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pcela
pcela
10.07.2022, 16:57:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@9010:
Zawsze możesz skorzystać z pośrednictwa agencji celnej. Wtedy nie płacisz Poczcie opłaty za pośrednictwo celne, a wybranej agencji.
  • Odpowiedz
9010
9010 02.07.2022, 14:20:37
  • 1
Wkopałem się z paczkomatem, wybrałem na mapie właściwy adres, ale z inną nazwą automatu i oczywiście otrzymane śledzenie ma kod pocztowy paczkomatu oddalonego ode mnie o ~500 km.

Da się to przekierować przez menadżer przesyłek? https://inpost.pl/pomoc-czy-moge-przekierowac-paczke-do-innego-paczkomatu Według nich nie.

Nie mogę się przebić przez bota na czacie aliexpress, aby porozmawiać z obsługą.
Jest jakaś komenda na obsługę przez człowieka jak kiedyś w revolucie?
#aliexpress #inpost #paczkomaty
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010
Autor
02.07.2022, 15:33:49
  • 0
@mathmed: Cokolwiek tu wpisze, to daje mi 3 opcje do kliknięcia albo mnie olewa.
9010 - @mathmed: Cokolwiek tu wpisze, to daje mi 3 opcje do kliknięcia albo mnie olew...

źródło: comment_1656776020WL8zYI2Hz0eRnikHB5NIVL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
9010
9010
Autor
02.07.2022, 15:55:05
  • 1
@mathmed: Przeklinałem 5x bota na ciastkach us i mnie połączyło. niby mam czekać na e-mail jak przemielą dane...
  • Odpowiedz
9010
9010
Autor
02.07.2022, 17:40:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waszunia1234: Jeśli nie chcesz kłopotów, to nie szukaj ich na siłę. 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
9010
9010
Autor
04.07.2022, 17:19:18
  • 0
@Ispov: Dla mnie obsługa ali odblokowała przycisk dispute i ma wywalone na resztę.

Napisałem do sprzedawcy czy ma zdjęcie etykiety i czy by go nie wstawił, dwa dni temu odpisał ok i koniec na tym...
  • Odpowiedz
chwells
chwells
31.05.2022, 21:08:14 via iOS
  • 0
ma ktos jakis nowy sposob na kupony na nowe konta? sam useragent nie pomaga juz, vm tez #shopee
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 01.06.2022, 14:27:13
  • 0
@Rayden07: ( ͡º ͜ʖ͡º)
9010 - @Rayden07: ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1654093610Ysf0s897eWVMOBQGKmGXqZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
grap32
grap32
29.05.2022, 08:53:50
  • 0
Siema, zalozylem pierwszy raz konto z moim nr telefonu na pc. Po tym zalogowalem sie tamtymi danymi w appce mobilnej i w baskecie dostaje blad o wykrytych nieprawidłowościach M01. Ktos wie jak to naprawic?
#shopee
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 29.05.2022, 09:42:49
  • 0
Ktos wie jak to naprawic?


@grap32: Nie używać kuponów dla "nowych"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
9010
9010 29.05.2022, 11:27:18
  • 3
@grap32: Korzystać jak normalny user bez kuponów...
Po zainstalowaniu apki telefon jest już w ich bazie i nie pozwolą na użycie na nim następnych kont.
Teraz, nawet żeby przycebulić przez przeglądarkę trzeba się nie lada wygimnastykować, bo zaczęli sprawdzać fingeprinta...
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
05.05.2022, 08:15:04
  • 0
Nie wiem z czego to wynika, ale na shoppe chyba nigdy nikt nie wysłał zamówienia w przeciągu 24 h, co na allegro jest normą.
#shopee
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 05.05.2022, 09:11:42
  • 0
chyba nigdy nikt nie wysłał zamówienia w przeciągu 24 h


@Neobychno: Niektórzy wysyłali w kilka minut od zakupu.

Standard u mnie to zakup do 12 a odbiór po 9 w paczkomacie następnego dnia.
  • Odpowiedz
Kubala123
Kubala123
Kubala123
03.05.2022, 12:26:32
  • 1
Co to jest? Dostalem zwrot...
#shopee
Kubala123 - Co to jest? Dostalem zwrot...
#shopee

źródło: comment_1651580783Hsaqc5vlK39gzdD7cxdEH6.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9010
9010 03.05.2022, 13:03:31
  • 0
@Kubala123: koVid 19 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

511

Likwidacja małych i średnich gospodarstw rolnych - jak ją powstrzymać?

Likwidacja małych i średnich gospodarstw rolnych - jak ją powstrzymać?

Likwidacja małych i średnich gospodarstw rolnych postępuje. Tymczasem małe i średnie gospodarstwa rolne odgrywają kluczową rolę w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności.

rolnik_wykopowy
z
agrofakt.pl
dodany: 26.04.2022, 06:25:25
  • 180
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    rolnictwo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
9010
9010 26.04.2022, 10:05:53
  • 17
@thomeq: Ta... u mnie za ziemię chcą 100% dopłat (sami składają) + oczywiście opłacenia podatku.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
  • Strona 3 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking