Wpis z mikrobloga

nosz gurwa z tym #inpost xd

Na #aliexpress zamówiłem sobie paczuchę, która miała przyjść do sraczkomatu w Krakowie (no bo nikt nie mówił, że nie można do niego nasrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Majfrendy nie podumały i paczucha idzie do sraczkomatu w Lesznie xd

Zadzwoniłem na infolinię inPostu, mówię im jaka jest sytuacja, że chcę przekierować paczuchę na Kraków. Pani powiedziała, że tylko nadawca może to zrobić i proszę o kontakt z Chińczykiem :O przecież zanim Chińczyk obliczy gdzie jest Polska i co to jest sraczkomat to 3 lata chińskie miną (°°
  • 21
@SuperStefan: Mam dokladnie taką samą sytuację! Zamówilem z Aliexpress a paczka jest nadana do paczkomatu jakieś 8 godzin drogi od mojej miejscowości. Daj znać jak się sytuacja rozwiązała, też próbowałem dzwonić do inpostu - powiedzieli to samo co Tobie, a chińczyk narazie bez odzewu.
@SuperStefan @Jankomuzyk: Piąteczka Mireczki, ja chciałem paczkę do Jarocina a właśnie dotarła do Konstancina koło Warszawy xD mam do niej 400 km xD pierwszy raz mi się zdarzyło, a zamawiam na AIi od kilku lat. U mnie produkt za 30 zł to jak nie dojdzie to trudno, ale jestem ciekawy jak to się rozwinie, będę pisał do majfrienda. Dajcie znać jak tam się u was temat rozwiąże. Wygląda to na jakiś
ale co ma inpost do tego? Sprzedawca wydaje dyspozycje i im placi, wiec inpost to realizuje.

To ze odbiorca domaga sie zmiany miejsca dostarczenia, ich gowno obchodzi i bardzo dobrze ¯_(ツ)_/¯


@PurpleHaze: z jednej strony rozumiem, bo ludzie potrafią dupę zawracać. Z drugiej strony, inPost może mógłby do paczek zagramanicznych dorzucić opcję przekierowania, bo więcej wyjdą ich koszty infolinii niż przekierowań ;)
@SuperStefan: @pyskaty92: @JankoMuzyk:

Ja rozumiem #!$%@?, ale z drugiej strony logistycznie takie przekierowania to kest dramat dla inpostu, bo rozpieprzwsz cala logistyczna droge paczki, plus dodatkowa praca dla kogos.

Natomiast ja bym od strzalu otwieral dispute na ali, bo to wyglada na jakis blad systemowy. Albo sprzedajacy leca w #!$%@? i robia to celowo.