Mirki mam propozycję przejścia z biura na budowę jako inżynier. Miałabym pilnować dokumentacji i zgodności jej na budowie. Czy opłaca się ? W biurze projektowym mi się podoba choć kasa słaba. Czy to awans czy degradacja czy forma pozbycia się pracownika w białych rękawiczkach? Jaka kasa na takiej budowie? To będzie duży obiekt, czas trwania to 4 lata. Jestem różowym paskiem nie wiem jak sobie poradzę z chlopami. Ogólnie delegacji czy ubrudzenia
@szynszyla2018: Trochę zależy jaka to budowa - jakiś obiekt, droga, kolej? U nas na budowach inżynier robi wszystko, od papierków po nadzór nad pracownikami i podwykonawcami. Kasa lepsza na budowie niż w biurze ;)
@szynszyla2018: Ja bym szedł w to - zawsze jest co wpisać w CV a i doświadczenie o wiele większe zdobędziesz. Za chwilę ruszy budowa elektrowni atomowej, będzie poszukiwanie ludzi z doświadczeniem w branży a Ty już będziesz miała jakieś podstawy. Kasa szybko pójdzie do góry ;)
Za 3 tygodnie w Starej Wsi koło #limanowa rozpoczyna się Wyścig Górski, na który co roku przychodzi po kilkanaście tysięcy kibiców - Duda będzie miał na kim poćwiczyć strzelanie xD
#bmw #alfaromeo Które auto bardziej podoba się wam wizualnie (BMW 3 330i 258km vs Alfa Romeo Giulia 280km)? I jakbyście mieli wybrać jedno z tych dwóch to dlaczego akurat te?
To na co zwróciłem uwagę - BMW lepszy infotainment, kamery, head-up
Którą miejscowość na #slowacja wybrać na kilkudniowy wypad rodzinny pod koniec czerwca? Nigdy nie byłem po stronie słowackiej na a chciałbym tam pochodzić.
Chciałem zmienic galaxy watch classic 2 na najnowszy ale to jest tak brzydkie, że trzeba szukać alternatywy. Jaki #smartwatch polecacie z dobrymi sensorami, kilka dni trzymającą baterią, płatnościami zbliżeniowymi?
Mega podoba mi sie OPwatch 3 ale czytałem ze sensory totalna lipa wiec chyba zostaje Garmin (forerunner 570?) Bo Huawei odpada ze względu na kombinacje chociażby z płatnościami. #samsung
@konorro2 porównywałem z huawei watchfit 3 i różnice były jednostkowe. Nie potrzebuje super precyzyjnych danych więc przy szukaniu zegarka dla mnie to nie był priorytet.
@GrimJyu u mnie| Alfa 159 z 1.9jtdm właśnie dobija do 460tys km również bez żadnego remontu silnika a kosztowała mnie jakoś pewnie ze 20 razy mniej niż ten merc ;)
Znany jest na całym świecie ze swoich osiągnięć lekkoatletycznych, a doceniany jest za przezwyciężanie barier, hart ducha i pozytywne nastawienie do życia. Stanisław Kowalski obchodzi dzisiaj 111 urodziny.
@zenon_z_chorzowa1 coś słabo u Ciebie z matematyką - jeśli urodziła się w 1938 to ma w tym roku 83 lata w rzeczywistości a w papierach 76 lat jeśli ją zarejestrowali w 1945 roku
U nas na budowach inżynier robi wszystko, od papierków po nadzór nad pracownikami i podwykonawcami. Kasa lepsza na budowie niż w biurze ;)