Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
1erick

1erick

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4257
  • Znaleziska 1100
  • Mikroblog 3157
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
  • Dodane (947)
  • Komentowane (599)
  • Plusowane (1611)
josedra52
josedra52
przedwczoraj, 20:19:09
  • 1
O BOŻE O K---A

#latwogang
josedra52 - O BOŻE O K---A

#latwogang

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aski
aski
przedwczoraj, 20:04:31
  • 8
Ciekawe czy bardziej zmęczony jest jazdą na rowerze czy gadaniem xd
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
przedwczoraj, 20:04:37
  • 6
Drogie dziewczęta, prosimy nie wypinać dupska na środku jezdni, Piotrek ma już dziewczyne, dziekuję

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomekwyntel
Tomekwyntel
przedwczoraj, 20:01:43
  • 2
Ja p------e my wszyscy jesteśmy tym samym gatunkiem...

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aski
aski
przedwczoraj, 19:44:31
  • 36
NA 6 MILIONÓW MAKSIU PRZYZNA PUBLICZNIE ŻE ARKA GDYNIA K---A ŚWINIA
#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjedz_kanapke
zjedz_kanapke
przedwczoraj, 19:45:35 via Wykop
  • 1
@aski: a tu mnie zabiłeś teraz( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)monitor oplułam
  • Odpowiedz
aski
aski
Autor
przedwczoraj, 19:47:34 via Wykop
  • 1
@zjedz_kanapke: spoko, Łatwo zrobi zbiórkę na mumufikację
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
przedwczoraj, 18:41:07
  • 7
22-24 maj
Narodowe dni jechania pod prąd rowerem
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
przedwczoraj, 18:30:06
  • 9
- Hej Piotrek! Idziesz się odlać? Wiem, że jesteś bardzo zmęczony i pewnie nie dasz rady utrzymać sprzętu w rękach. Może chcesz żebym Ci potrzymał?

Ehh a potem się dziwicie, że na rowerzystów mówi się "pedalarze"
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otonavauni
otonavauni
otonavauni
przedwczoraj, 18:28:24
  • 3
Odpady już dołączają żeby być w peletonie na samym finale
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
przedwczoraj, 18:11:15
  • 7
Tak, nie chcą jechać dawidku xD weź k---a wyprzedz kolumnę samochodów i pedalarzy co jeżdżą przeciwległym pasem XD
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut
przedwczoraj, 18:13:49
  • 7
#latwogang JA NIEE MOGEEEEE ŁATWOGANG ŁOOOO ŁATWOGANG JA NIE MOGEE
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karpikmirek88
karpikmirek88
przedwczoraj, 16:24:19
  • 762
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
przedwczoraj, 16:29:15 via Wykop
  • 225
@karpikmirek88: masz wielkie serce mireczku, plus ode mnie乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
feelingr8
przedwczoraj, 16:39:54 via Wykop
  • 91
@karpikmirek88: Brawo! Brawo! I właśnie o to chodzi karpikmirek.
  • Odpowiedz
Gaki
Gaki
Gaki
przedwczoraj, 16:24:26
  • 111
#latwogang
Gaki - #latwogang

źródło: 1000021904

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matewoosh
matewoosh
przedwczoraj, 16:25:38 via Wykop
  • 39
@Gaki: o już zrobiło pełen obrót, wrzucone na wykop pewnie poleciało na fejsa i x i wróciło na wykop
  • Odpowiedz
mlodygustaw
mlodygustaw
przedwczoraj, 18:04:04 via Wykop
  • 18
@Gaki: pewnie troll ale zaśmianie
  • Odpowiedz
nibynoozki
nibynoozki
przedwczoraj, 10:50:59
  • 6
po człowieku po 50km widać że jest zmęczony, po 500 to widać że jest w------y :P #latwogang
nibynoozki - po człowieku po 50km widać że jest zmęczony, po 500 to widać że jest w--...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OCIEBATON
OCIEBATON
przedwczoraj, 10:14:45
  • 11
#latwogang #heheszki

Ewelina Kosmetyczna gdy za miesiąc łatwogang wymyśli że przejdzie Polskę tyłem
OCIEBATON - #latwogang #heheszki

Ewelina Kosmetyczna gdy za miesiąc łatwogang wymyśl...

źródło: 1000003512

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radarada
radarada
przedwczoraj, 09:55:42
  • 2
ale jak kurła on jedzie 500km
ja po 30 zdycham :D
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp
przedwczoraj, 10:02:41
  • 20
Nie mogę czytać tych komentarzy na yt. Przecież ci ludzie co komentują oni są k---a ułomni (ಠ‸ಠ)
#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
przedwczoraj, 10:05:43 via Android
  • 19
@pylylylyp dzień dobry, pierwszy dzień w Polsce?
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
przedwczoraj, 10:09:02 via Wykop
  • 11
@pomarancza_testovirona: @pylylylyp a to i tak ci bardziej ogarnięci bo są piśmienni xD
  • Odpowiedz
pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
przedwczoraj, 09:23:56
  • 4
tam dojdzie zaraz dp tragedii #latwogang
pomarancza_testovirona - tam dojdzie zaraz dp tragedii #latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
przedwczoraj, 09:29:03 via Wykop
  • 1
@pomarancza_testovirona: to był chłop z radia albo z telewizji xD ten w czarnej
  • Odpowiedz
pinktonguy
pinktonguy
przedwczoraj, 09:30:40 via Wykop
  • 5
@pomarancza_testovirona: To tak pędził redaktor Jedynki żeby dodatkowo obciążyć Piotrka udzieleniem ekskluzywnego wywiadu podczas jazdy, zupełnie jakby peleton dzbanów wokół nie był wystarczającym obciążeniem xD
pinktonguy - @pomarancza_testovirona: To tak pędził redaktor Jedynki żeby dodatkowo o...

źródło: redaktur

Pobierz
  • Odpowiedz
afghan-kush
afghan-kush
przedwczoraj, 09:18:24
  • 2
#latwogang
ulala
afghan-kush - #latwogang 
ulala

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 81
  • Strona 1 z 81
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.12.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking