Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko232
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

289

Poprawność polityczna

Poprawność polityczna

mnie też już dosięgła, bo rysunek satyryczny muszę umieszczać w dziale polityka:P.

desil
desil
desil
z
blog.rp.pl
dodany: 31.05.2011, 20:57:21
  • #
    polityka
  • #
    krauze
  • #
    tusk
  • #
    kibice
  • #
    satyra
  • 44
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (44)

najlepsze

Er4ser
Er4ser
01.06.2011, 01:03:00
  • 11
Bardzo proszę o wyjaśnienie jak treść obrazka ma się to tytułu wykopu. Serio nie rozumiem.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

R.....u
R.....u
konto usunięte 01.06.2011, 01:45:39
  • -13
@Er4ser: Nie ma absolutnie nic wspólnego stąd zakop.
a.....o
a.....o
konto usunięte 01.06.2011, 04:30:23
  • 5
Czy czasem Tusk nie zrugał mynistra za to, że aresztowano ludzi, którzy go krytykowali? Tak chciałem tylko niepopularnie zapytać.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/premier-tusk-zly-na-ministra-bo-policja-karala-kibicow-za-okrzyki-tusk-ty-matole_188170.html

(sorry za źródło, ale na szybko google nie chciało znaleźć artykułu w gazeta.pl)
  • 26
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Muskat002
Muskat002
Muskat002
01.06.2011, 06:25:19
  • 4
@Ryu: Jak zwykle biedny premier nie może ujarzmić swoich podległych. Jedno okienko nie wyszło - winni urzędnicy, wzrosła administracja - winni urzędnicy itd. A ludzie się wciąż nabierają na tą znaną frazę "Premier się wściekł jak to usłyszał":-).

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sztuczka-tuska-przestancie-sie-panstwo-na-to-nabie,1,4400879,wiadomosc.html
marciniaq84
marciniaq84
01.06.2011, 08:25:19
  • 2
@cameel: w jednym sie zgadzamy: PO robi polityke wedlug sondazy, i teraz ja konsekwentnie twierdze, ze tak rzadza ( co zreszta wilekrotnie pokazali ) praktycznie we wszystkim, a ty twierdzisz, ze owszem, ale akurat nie w tym wypadku

Ja nie bronie Tuska, tez mi sie nie podaba, ale nie zagdzam sie z waszymi niskich lotow komentarzami
loge5
loge5
loge5
01.06.2011, 08:58:24
  • 2
Śmieszna, a zarazem prawdziwe :(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

k.....o
konto usunięte 01.06.2011, 07:18:55
  • 1
@ desil: mnie też już dosięgła, bo rysunek satyryczny muszę umieszczać w dziale polityka:P

Ja też padłem ofiarą poprawności politycznej na wykopie. Zbanowali mnie za zamieszczenie w kategorii Humor a nie Polityka stricte satyrycznego Komunikatu Ministerstwa Prawdy.

A gdy zrobiłem o tym Znalezisko [łącznie z korespondencją z Pomocą Wykopu] to je szybko skasowano ze strony Wykopu.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

R.....u
R.....u
konto usunięte 01.06.2011, 20:53:59
  • -1
@kamzio: Tak, Komunikaty Ministerstwa Prawdy to wcaaaaale nie jest prawacka propaganda po prostu. Zwykly kabaret.
AMSterdam
AMSterdam
01.06.2011, 00:17:35
  • 1
Pawka Morozow i czekiści.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Blaskun
Blaskun
01.06.2011, 10:57:35
  • -1
@kajakkajak:

Przecież to się samo narzuca. Też tak pomyślałem.
cfani4k
cfani4k
cfani4k
01.06.2011, 01:52:38
  • -1
@kajakkajak: jakby nie było, niektórzy będą mieli się okazje poznać co to za hultaj z tego Pawko był.
w.....e
w.....e
konto usunięte 01.06.2011, 04:33:50
  • -1
Nie tylko musisz to zamieszczać w dziale polityka ale także jako reklama rzepy. Inaczej by nie wyszło z podziemi wykopaliska jak 90% innych
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sondokan
Sondokan
Sondokan
01.06.2011, 09:02:19
  • -2
ale słabizna
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dyszkadlaciebie
dyszkadlaciebie
01.06.2011, 08:32:54
  • -2
To jest tak suche, że aż musiałem się napić.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

R.....u
R.....u
konto usunięte 01.06.2011, 20:54:38
  • -1
@dyszkadlaciebie: Zdrówko! Ja wlaśnie sączę sobie żolądkową miętową z tymbarkiem jablokowo miętowym. Fajna mieszanka.
slava
slava
01.06.2011, 00:20:24
  • -7
No proszę. Nie tylko strach przed wyjściem na ulicę, ale i w domu nie będzie pewnie? oO

Strach się w ogóle bać ;)

A tak naprawdę to chodzi o to, aby się nie interesować w ogóle, przecież ci na "górze" wiedzą najlepiej czego nam, szaraczkom, potrzeba ;)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pzlpzlpzl
pzlpzlpzl
01.06.2011, 06:20:53
  • 5
@slava: Poczytaj Orwella.
slava
slava
01.06.2011, 08:02:41
  • 0
@pzlpzlpzl: czytałem, i?
c.....e
konto usunięte 31.05.2011, 21:08:32
  • -22
Jakie to prawdziwe, tylko zmienił bym postacie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hity

tygodnia

Marcin Meller zły, bo nie mógł wjechać na drogę rowerowa
Marcin Meller zły, bo nie mógł wjechać na drogę rowerowa
2786
Nie żyje Bożena Dykiel
Nie żyje Bożena Dykiel
2598
Dino przechodzi do ofensywy i żąda usunięcia krytycznych wpisów
Dino przechodzi do ofensywy i żąda usunięcia krytycznych wpisów
2542
Maksymalna wypłata BLIK w Euronet z limitem 200 zł (wcześniej 800 zł)
Maksymalna wypłata BLIK w Euronet z limitem 200 zł (wcześniej 800 zł)
2509
Szpieg sam się wystawił. Laski zrobiły selfie i ujawniły działanie spyware'u.
Szpieg sam się wystawił. Laski zrobiły selfie i ujawniły działanie spyware'u.
2360
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #kanalzero
  • #pis
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #ciekawostki
  • #partiarosyjska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking