Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2018

Ukrainka tłumaczy jak otrzymać 1500 zł emerytury za tydzień pracy

Pokaż treści 18+

Ukrainka tłumaczy jak otrzymać 1500 zł emerytury za tydzień pracy

na wasz koszt rodacy

EarpMIToR
EarpMIToR
z
streamable.com
dodany: 21.04.2023, 02:33:48
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Pisali o tym w artykule o emeryturach na koszt Polaka!
konto usunięte
z totemat.pl
  • 127
A kto za to płaci?
dendrofag
z m.youtube.com
  • 55

Komentarze (383)

najlepsze

A.....r
A.....r
konto usunięte 21.04.2023, 03:09:09 via Wykop
  • 740
Wykopać na główną, potem prasa robi aferę a rząd ogarnia ten syf.

Na koniec napisze wam kawał - twój rząd wydaję podatki rozsądnie i efektywnie.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Koniasz
Koniasz
21.04.2023, 04:48:12 via Wykop
  • 296
Wykopać na główną, potem prasa robi aferę a rząd ogarnia ten syf.


@Art_of_War: Nie dość że Ukraińcy bez wojny doprowadzili własne państwo do ruiny to teraz robią to samo z naszym xD.
A potem ktoś mówi o bratnim narodzie. Bratni naród który jedyne co robi to ciągnie pieniądze skąd się da.
Ciekawe jakie Ukraina ma haki na PIS po aferze podkarpackiej że PIS się tak przed nimi płaszczy i dba
  • Odpowiedz
KKlasykk
KKlasykk
21.04.2023, 05:14:28 via Wykop
  • 46
@Koniasz: DokładniE
  • Odpowiedz
Rurururkowiec
Rurururkowiec
21.04.2023, 05:53:07 via Wykop
  • 579
Rurururkowiec

źródło: lol

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

l.....e
konto usunięte 21.04.2023, 07:00:44 via Wykop
  • 264
@Rurururkowiec: wszyscy Polacy dołożą się do emerytury Ukraińcom, którzy odprowadzali składki przez tydzień. Ciekawe, co na to emeryci na głodowych emeryturach i przyszli emeryci, którym wmawia się, że ich emerytura to będzie 30% pensji. Z takimi gospodarzami, to Polacy pójdą z torbami za klika lat.
  • Odpowiedz
l.....e
konto usunięte 21.04.2023, 07:11:56 via Wykop
  • 86
Wątpię by Ukraińcowi opłacało się mieszkać w Polsce za 1500 zł miesięcznie ;)


@aarahon: będą brać emeryturę i pracować na czarno. Można też legalnie dorabiać do emerytury, jeżeli nie przekroczy się średniej krajowej. A 1500 od Polaków starczy im na mieszkanie. Albo po prosty wyjadą i nikt nie będzie tego kontrolował... podobnie jak nikt nie kontrolował zboża na granicy.
  • Odpowiedz
robolol
robolol
21.04.2023, 06:01:47 via Wykop
  • 458
A jak sprawa wygląda z ubezpieczeniem zdrowotnym. Nadal jest tak, że Polak może pracować 10 lat, stracić pracę i zostaje na lodzie bez ubezpieczenia (po trzech miesiącach), a Ukrainiec dostaje je bez żadnego ale? A co do samego znaleziska to powiem tak. Szczęść Boże, jedziemy po dwucyfrowy wynik w wyborach.
robolol - A jak sprawa wygląda z ubezpieczeniem zdrowotnym. Nadal jest tak, że Polak ...

źródło: Huek9kuTURBXy84MjM3NWNhZi0zYmJjLTRiMjItOGE2OC03NGFiZTdmNWI5NGIuanBlZ5GVAs0BVMzjw8PeAAGhMAE

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mistalowa
mistalowa
21.04.2023, 06:59:08 via Android
  • 154
@robolol ... po 30 dniach a nie 3 miesiącach
  • Odpowiedz
robolol
robolol
21.04.2023, 07:25:59 via Wykop
  • 155
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
21.04.2023, 06:08:17 via Wykop
  • 272
Ukraińcy (może poza Galicją i Zakarpaciem) mają ruską mentalność, czyli oszukać i okraść kogoś jest git dopóki ten ktoś się nie stawia. Dlatego Pani z filmiku jest dla nas taka bezczelna (w jej rozumieniu nie robi nic złego), ale dla tych zza Buga to normalne, żeby tak mówić i rozumować. Polacy święci nie są, ale na tle wschodniej swołoczy jesteśmy uczciwi (z kolei nasi w Niemczech, Skandynawii czy UK specjalizują się w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ni0bi
ni0bi
ni0bi
21.04.2023, 07:05:30 via Wykop
  • 106
@Pomorski_Wilk: potwierdzam. Pracowalem kiedys w it z jednym ukraincem - mowil ze na ukrainie jak sie nie kradnie to jest sie nikim. Nomen omen przewalal w roboce(programowanie) i ktos z ukrainy za niego pisal apki xD
  • Odpowiedz
jakub-dolega
jakub-dolega
21.04.2023, 07:53:15 via Wykop
  • 166
@Pomorski_Wilk: Wręcz przeciwnie. Kiedyś UK podawała statystki, to odsetek Polaków na socjalu jest najniższy wśród wszystkich nacii.
  • Odpowiedz
D.....l
D.....l
konto usunięte 21.04.2023, 07:02:11 via Wykop
  • 246
Moja babka pół życia dostawała rente 950 złotych, dobrze że mieszkała z córką i zięciem bo by umarła z głodu, a tu cyk, 1,5 kafla dla tygodniowego Ukrainca. Tak nas **** w du że aż kukle piszczą jak to mówił stonoga. Chwała Ukrainie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Panas
Panas
21.04.2023, 07:32:19 via Wykop
  • 64
@Darthal: przez pół życia babki to 950 pewnie było więcej warte niż dzisiejsze 1,5k, no ale rozumiem oburzenie
  • Odpowiedz
onepropos
onepropos
21.04.2023, 14:37:45 via Wykop
  • 26
Moja babka pół życia dostawała rente 950 złotych


@Darthal: Takich osób obecnie jest olbrzymia ilość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
onepropos - >Moja babka pół życia dostawała rente 950 złotych

@Darthal: Takich osób ...

źródło: Ile osób w Polsce pobierało emeryturę niższą niż minimalna emerytura (tzw. emeryturę głodową)

Pobierz
  • Odpowiedz
kikiton
kikiton
kikiton
21.04.2023, 07:04:15 via Wykop
  • 208
A jak pisałem na początku tego cyrku że jeszcze wam Ukraińcy wyjdą uszami to dostawałem minusy i wyzwiska od onuc. I bardzo dobrze niech koszą kasę i was doją za głupotę tego naszego zidiociałego narodu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BarkaMleczna
BarkaMleczna
BarkaMleczna
21.04.2023, 10:59:14 via Wykop
  • 76
@kikiton: ja tak samo, od samego początku pisałam, że ludzie się dali ponieść emocjom, szantażom i polskiemu kompleksowi Chrystusa narodów. Nie minęły nawet dwa tygodnie pomiędzy zmianą narracji z "płaskoziemców" na "onuce" i ludzie bez zadnego oporu w to poszli. Zbudowali narrację w taki sposób, że troska o interes Polski = troska o Putina. Niesamowite.
  • Odpowiedz
Jan_Kowalski01
Jan_Kowalski01
22.04.2023, 22:22:05 via Wykop
  • 3
@kikiton: ja na początku zeszłego roku jak się zaczął ten cyrk, to kilka razy dostałem czasowego bana tu na Wykpie za to, że pisałem właśnie o tym, że to błąd to pomaganie im i to zwożenie ich tutaj w takich ilościach i że jeszcze nam za to "podziękują".
  • Odpowiedz
ray7
ray7
ray7
21.04.2023, 06:11:42 via Wykop
  • 156
marszałek Grodzki kadzi Ukraińcom. To jest tak żenujące, że za każdym razem jak to oglądam to muszę to rozchodzić
ray7 - marszałek Grodzki kadzi Ukraińcom. To jest tak żenujące, że za każdym razem ja...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mohiccan
mohiccan
21.04.2023, 06:40:53 via Wykop
  • 125
@ray7: Dlaczego on pierdzi w ich języku, zamiast mówić po polsku? Dlaczego flaga upadliny jest przed Polską flagą? Co tu się dzieje?
  • Odpowiedz
mohiccan
mohiccan
21.04.2023, 11:58:14 via Wykop
  • 36
@mlodzieniaszek:

Jak ustalić pierwszeństwo flag?
Kłopoty zaczynają się, gdy flag jest kilka, np. przed hotelem czy w kościołach. Zasada jest prosta. Polska flaga ma pierwszeństwo i wieszamy ją zawsze przed flagą innego kraju, kościelną, watykańską, Unii Europejskiej czy flagą firmową.

Tutaj mamy sześć
  • Odpowiedz
N.....m
N.....m
konto usunięte 21.04.2023, 05:29:56 via Wykop
  • 129
ALE ON NAS BRONI PRZED PUTLEREM! NASZA BRATANKA!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alibaski
alibaski
alibaski
21.04.2023, 19:44:50 via Wykop
  • 32
@Nieznajomy_U_Bram: Wiadomo a kto mówi inaczej niż narracja pisu i po w sprawie pomocy ten ruska onuca XD
alibaski - @NieznajomyUBram: Wiadomo a kto mówi inaczej niż narracja pisu i po w spra...

źródło: Braun

Pobierz
  • Odpowiedz
okops
okops
okops
26.04.2023, 10:55:15 via Wykop
  • -2
@Nieznajomy_U_Bram: widzialem wczoraj Ukrainca na ulicy, lezalo przed nim 100 PLN na chodniku. Schylil sie, ale nie podniosl, poszedl dalej mowiac pod nosem, ze nalezy sie to jakiemus Polakowi #takbylo
  • Odpowiedz
aleksc
aleksc
21.04.2023, 06:19:27 via Wykop
  • 104
1500 zł emerytury za tydzien pracy? Jak? :O
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mohiccan
mohiccan
21.04.2023, 06:38:26 via Wykop
  • 62
@aleksc:

https://wykop.pl/link/6850511/polska-emerytura-dla-obywateli-ukrainy-zus-tlumaczy-szczegoly/
  • Odpowiedz
pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
21.04.2023, 07:33:48 via Wykop
  • 92
@aarahon: przez słowacje wróci do siebie tak jak robią do tej pory i git pieniążki polaków lecą
  • Odpowiedz
gieroj777
gieroj777
21.04.2023, 06:56:04 via Wykop
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smallboobslover
smallboobslover
21.04.2023, 07:22:19 via Wykop
  • 27
@gieroj777: no z podatków- gdyby nie było tego rozdawnictwa, mielibyśmy jak na Tajwanie.
  • Odpowiedz
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
22.04.2023, 06:28:23 via Wykop
  • 1
skąd oni kasę na to wszystko biorą?


@gieroj777:
Przeciętny etatowiec jest opodatkowany/oskładkowany na 50-70%. Ok. 50% wliczając wszystkie obciążenia (nie tylko brutto + to co po stronie pracodawcy) + VAT w sklepach.
Jak ktoś ma oszczędności to w zależności od ich ilości to kolejne do 20% rocznie do utylizacji. Wystarczy, że ma 100k i już "gubią" się trzy średnie krajowe rocznie.

Problem w tym, że "frajerów" (nie obrażam, ale tak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Hity

tygodnia

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
4176
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
3349
Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.
Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.
3062
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
2920
Pracownia 3lab potwierdza, że aplikacja Kornelii Wieczorek nigdy nie powstała
2843
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking