SOR SPSK4 przestał działać. Personel nie może wrócić do domu po nocnej zmianie

Szpitalny Oddział Ratunkowy Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie przestał przyjmować pacjentów. Przed oddziałałem gromadzi się coraz większa liczba karetek. Brakuje lekarzy, pielęgniarek i ratowników. Po 12-godzinnej zmianie medycy mają mieć zakaz opuszczania szpitala.
- #
- #
- #
- #
- 253
Komentarze (253)
najlepsze
xDDDDDDDDD
@Login_wykop: prywatny SOR? nie ma czegoś takiego w PL i nie będzie. Wyceny świadczeń są za niskie i rynkowo nie można tego prowadzić
Czy chcesz może powiedzieć że reszta na L4 z powodu koronawirusa na którego się zaszczepiła 3 dawkami? Przeczytałeś w ogóle artykuł czy standardowo jak na neuropka przystało wklejasz z szablonu?
@Chuseok: zupełnie nic nie ma pandemia do wydolności służby zdrowia i decyzji lekarzy o l4, przez które mamy kolejne znalezisko o niedziałających szpitalach ostatnim czasie xD
co
@dioxyna: Skąd pomysł na przecinek w tym miejscu?
Komentarz usunięty przez moderatora
niby jak mozna komus zakazac opuszczac szpital? co oni sa w kompanii karnej?
a co to #!$%@?, obóz pracy jest? czy oni są jeńcami? Nie ma wystarczająco lekarzy bo pani minister kazała im jechać więc pojechali. po nowym wale reszta dołączy do niemieckiej służby zdrowia i zostaniemy bez OZ. no ale kaczafi i jego przydupasy mają swój prywatny szpital mswia i on się nie musi tym martwić.
Rzucisz l4? Nie będzie akceptowane, musi być zwolnienie komisji ZUS.
W kwietniu ubiegłego roku były braki kadrowe w szpitalach tymczasowych, powołano przymusowo wiele pielęgniarek, które pracowały w różnych miejscach, w tym
Jak masz normalnego ordynatora, to dzwonisz i albo on/ona przyjeżdża, albo załatwia kogoś. Ale jak nie to jesteś w
- lekarze musicie leczyc ludzi zeby nie umierali!
- lekarze umierają z przemęczenia
- polityk face: :O
No to praktycznie brak dostępu to też równy dostęp XDDD
To nie przypadek - to skutek waszych wyborów ¯\_(ツ)_/¯
Hahahah ale kogo obchodzi że nie ma zmiennika? Zapewne pracują na kontrakcie albo umowa zlecenie więc mają określone godziny w których muszą być pracy co ich obchodzi że szpital nie może zapewnić zmiany.
¯\_(ツ)_/¯
Komentarz usunięty przez moderatora