Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

354

Nowa normalność

Pokaż treści 18+

Nowa normalność

Żebyście czasem za bardzo nie zbliżali się do siebie!

PozytywistycznaMetamorfoza
PozytywistycznaMetamorfoza
z
youtube.com
dodany: 30.05.2020, 22:07:43
  • #
    technologia
  • #
    koronawirus
  • #
    prawo
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    tracking
  • #
    afera
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Roboty nie zabierają pracy - stają się nadzorcami
Menglomerat
z wykop.pl
  • 1
Produkcja chipów RFID w Polsce
Menglomerat
z wykop.pl
  • -1

Komentarze (83)

najlepsze

arinkao
arinkao
30.05.2020, 22:22:00
  • 161
Zarządzający systemem będzie miał piękny wgląd kto co porabia i ile czasu spędza na tronie w łazience.
Swoją drogą, fajna sprawa dla ludzi którzy nienawidzą gdy ktoś stoi za blisko i skraca dystans chcąc zdominować rozmówcę, z drugiej strony głupota.
Przecież żaden wirus nie jest inteligentnym mikrobem który dryfuje pomiędzy ludźmi na dwa metry, pojawia się i znika.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bregath
bregath
bregath
30.05.2020, 23:54:08
  • 74
@arinkao: wirus może nawet dryfować na 5m w zamkniętym, klimatyzowanym pomieszczeniu :)
  • Odpowiedz
grzmot51
grzmot51
31.05.2020, 14:38:56
  • 53
@arinkao: @bregath: w zamkniętym, klimatyzowanym pomieszczeniu w ogóle nie ma limitu dystansu, wirus krąży w całej przestrzeni - ale bliżej ludzi jest go więcej. Ograniczenia dystansu nie mają dawać pewności, tylko statystycznie zmniejszać szansę zakażenia, tak samo, jak maseczki.
  • Odpowiedz
ziarnodlakur
ziarnodlakur
ziarnodlakur
31.05.2020, 20:47:53
  • 57
ziarnodlakur

źródło: comment_1590958071Yitm9QRrQXuqng8iyRDhP3.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chehu
Chehu
31.05.2020, 22:44:58
  • 6
@ziarnodlakur: jeszcze w styczniu ludzie na zakladach by się buntowali na tego typu sprzęty, teraz capną bez problemu. Tak btw. w ciągu ostatnich dwóch lat jedna z dużych firm oferująca w Polsce usługi m.in. porządkowe dla m.in szpitali testowała nadajniki gps do śledzenia pracownika - gdzie/kiedy chodzi itd. Potestowali, nie przeszło. Lepszej okazji do wprowadzenia niż teraz mogą już nie mieć
  • Odpowiedz
Tiboo
Tiboo
31.05.2020, 07:57:16
  • 57
Brakuje jeszcze opcji 'po 3 alarmach potrąca ci z premii' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NoOne3
NoOne3
NoOne3
31.05.2020, 17:28:57
  • 8
@Tiboo: To po podłączeniu do excela kierownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mojemirabelki
mojemirabelki
31.05.2020, 20:49:52
  • 7
@Tiboo: i zliczania czasu spędzonego na porannej kupie. Skończy się defekowanie na koszt pracodawcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krakataw
krakataw
31.05.2020, 06:39:31
  • 34
jak króliki w laboratorium z tym że to my jesteśmy królikami, jeszcze kamerka w tym urządzeniu i IA będzie patrzyło czy nie ogladasz "kotków" w necie a jeśli tak to dyskretny alarm odezwie sie u kapo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
31.05.2020, 18:14:01
  • 3
jak króliki w laboratorium z tym że to my jesteśmy królikami, jeszcze kamerka w tym urządzeniu i IA będzie patrzyło czy nie ogladasz "kotków" w necie a jeśli tak to dyskretny alarm odezwie sie u kapo


@krakataw: To już pewnie mogą sprawdzić na podstawie stron i danych przesyłanych przez sieć firmową.
  • Odpowiedz
emjot86
emjot86
31.05.2020, 20:40:57
  • 30
Miło ze strony wirusa, że idealnie przy 2m przestaje być niebezpieczny.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

twar
twar
31.05.2020, 17:24:27
  • 24
Kolejny elektroniczny smiec jakich nie brak na tym swiecie, za 2 tygodnie trafi na smietnik tak samo jak te "atestowane" maski ktory kupil szumi i wszystko inne. xD
a tak przy okazji kto sobie ubzdural ze akurat 2m to bezpieczna odleglosc? w zamknietych pomieszczeniach to pewnie i 5m to za malo mowie o czystej fizyce i o niczy wiecej jezeli chodzi o ruch czasteczek wokol.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

secret_passenger
secret_passenger
31.05.2020, 18:14:13
  • 20
wykopuję, bo to taka bzdura, że aż warto by jak najwięcej osób zobaczyło to znalezisko.

z tego co obserwuję to prędzej korporacje zainwestują w pracę zdalną niż takie głupoty. no chyba że chodzi o ludzi, którzy muszą fizycznie pracować w jednej przestrzeni - ale i tutaj mam spore wątpliwości.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

W.....a
W.....a
konto usunięte 01.06.2020, 00:47:47
  • -3
@secret_passenger: to czekaj, nadal jest obostrzenie co do odległości w pracy?

my mamy wracać do biura, a biurka są praktycznie dosunięte do siebie XD no chyba p------o, że ja bedę siedział przed kompem w masce
  • Odpowiedz
t.....s
t.....s
konto usunięte 30.05.2020, 23:23:59
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Saeglopur
Saeglopur
31.05.2020, 16:06:06
  • -4
@tomasz-klaus: Polska firma https://estimote.com/ oferuje od lat coś podobnego i to ma mase zastosowań. Teraz na fali szału z chińskim wirusem też coś oferowali typowo dla takich scenariuszy użycia: https://estimote.com/
Saeglopur - @tomasz-klaus: Polska firma https://estimote.com/ oferuje od lat coś podo...

źródło: comment_1590941130tARRmFJuzzUYGmBxoPN1QF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mojemirabelki
mojemirabelki
31.05.2020, 20:51:41
  • 13
mojemirabelki

źródło: comment_1590958300qQczIVvBU0D6106TYCV6nk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michauues
michauues
31.05.2020, 20:48:08
  • 6
alternatywne i tańsze rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
michauues - alternatywne i tańsze rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1590958074AexdlzJPmjwNgkLx6JMVCg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3282
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
3059
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2521
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2551
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2393
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #nauka
  • #komputery
  • #zainteresowania
  • #stacjakosmiczna
  • #wydarzenia
  • #polska
  • #informatyka
  • #sztucznainteligencja
  • #internet
  • #ai
  • #swiat
  • #rozrywka
  • #motoryzacja
  • #programowanie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking