Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

3576

Potrzebny wykop efekt! Usuwamy rosyjską propagandę!

Pokaż treści 18+

Potrzebny wykop efekt! Usuwamy rosyjską propagandę!

W polskim Internecie szerzy się rosyjska propaganda. Usuńmy fałszywe fanpejdże z facebooka aby lemingi na to się nie nabierały. Nagłaśniamy sprawę bo nie wszyscy są świadomi trwającej już rosyjskiej ofensywy w polskim Internecie. Może media w końcu się tym zainteresują.

Adrianek2501
Adrianek2501
z
wykop.pl
dodany: 20.02.2015, 08:54:16
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    putin
  • 766
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam mirków i mireczki. Jak łatwo zauważyć, w polskim Internecie szerzy się rosyjska propaganda.

Wiadomo, taktyką naszego wschodniego nieprzyjaciela od dziesiątków lat jest dezinformacja. Dlatego tak świetnie maskuje i wkomponowuje się on w nasze ruchy narodowe. Po prostu, chce nasze wszystkie kraje porozsadzać od środka.

Tak więc pamiętajcie: prawdziwy ruch narodowy jest cool, a z fałszywym - do kosza! Burn it with fire!

Do rzeczy: na facebooku zaczęły się tworzyć rosyjskie propagandowe fanpejdże. Mowa np. o tym:
1) Polacy za rosyjskim Donbassem https://www.facebook.com/pages/Polacy-za-rosyjskim-Donbasem-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%81/1425039274429570?fref=ts

2) Zbrojne odbicie Wilna dla Polski https://www.facebook.com/pages/Wile%C5%84ska-Republika-Ludowa-%D0%92%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0/1017190118295964

Usuńmy to z facebooka, aby więcej lemingów na taką marną propagandę się nie łapało. Tak więc klikamy w trzy kropeczki, następnie zgłoś stronę i wybieramy powód.



Cyberwojna czy chcielibyście czy nie, już trwa. Warto więc w przerwie od śmiesznych obrazków dorzucić do niej swoją cegiełkę.

PS1: Wiadomo, jest to tylko działanie doraźne. Pewnie jak grzyby po deszczu wyskoczą kolejne fanpejdże ale mimo wszystko warto działać!

PS2: Wiedźcie, że coś się dzieje gdyby spotkał mnie seryjny s-------a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tl;dr
Trwa cyberwojna. Usuwamy z internetu rosyjską propagandę i zgłaszamy do administratorów facebooka poniższe fanpejdże:
**1) https://www.facebook.com/pages/Polacy-za-rosyjskim-Donbasem-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%81/1425039274429570?fref=ts**
**2) https://www.facebook.com/pages/Wile%C5%84ska-Republika-Ludowa-%D0%92%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0/1017190118295964**

Treści powiązane (23)

Zgłaszamy: Wileńska Republika Ludowa
Adrianek2501
z facebook.com
  • 147
Zgłaszamy: Lwowska Republika Ludowa
Adrianek2501
z facebook.com
  • 145

Komentarze (766)

najlepsze

mnoc
mnoc
20.02.2015, 09:02:52
  • 201
Wileńska Republika Ludowa - omg nawet jeśli to głupia propaganda to i tak mnie przeraża
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

breidavik
breidavik
20.02.2015, 09:14:58
  • 57
@mnoc: Jest też Lwowska Republika Ludowa. Tu są nawet dwa profile na facebooku.

https://www.facebook.com/pages/Lwowska-Republika-Ludowa-%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0/781240715303741

https://www.facebook.com/pages/Lwowska-Republika-Ludowa/887649867944398
  • Odpowiedz
tomn2o
tomn2o
20.02.2015, 10:18:25
  • 78
HAHAHAHAHAH


@arek93298: HAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz
p.....8
p.....8
konto usunięte 20.02.2015, 09:37:18
  • 198
Moja wykopowa lista ruskich trolli, nienawidzących Ukraińców, mających pro-rosyjskie poglądy albo nienawidzących wszystkiego co zachodnie:
Zuben
Ustrojstwo
chemmobile
Myrten
lukaslm
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....8
p.....8
konto usunięte 20.02.2015, 09:45:54
  • 76
@apokalipsa2014: wolność, bogactwo, rozwój, bezpieczeństwo?
  • Odpowiedz
t.....l
t.....l
konto usunięte 20.02.2015, 09:53:18 via Android
  • 70
@apokalipsa2014: a chciałbyś mieszkać w jakimś Nowosybirsku? Ja nie. Dziękuję, ale nie chcę nigdy (i mam nadzieję że tak się nie stanie) poczuć "rosyjskiej wolności".
  • Odpowiedz
Fido2801
Fido2801
20.02.2015, 09:56:41
  • 192
Wczoraj była informacja na TVP Info o fali propagandowych, prorosyjskich komentarzy w internecie. Mówili, że można zarobić na tym jakieś 600 euro miesięcznie.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n.....r
n.....r
konto usunięte 20.02.2015, 10:03:00
  • 132

Komentarz usunięty przez moderatora

Fido2801
Fido2801
20.02.2015, 10:37:43
  • 156
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
myszczur
myszczur
20.02.2015, 10:03:36
  • 158
Spróbujcie usunąć rosyjski spam w komentarzach w Onet.pl. Tam to jest dopiero masakra.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Protector
Protector
20.02.2015, 11:32:29
  • 2
@myszczur: Onet i tak jest skończony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mino5
mino5
20.02.2015, 21:00:12
  • 1
@myszczur: Ostatnio tyle tych troli, że ciężko znaleźć jakiś komentarz przeciw Putinowi. Rozbawiło mnie jak w lawinie komentarzy pod jednym z artykułów zobaczyłem " ~loi : precz z nato putin pan nasz "
  • Odpowiedz
X.....s
X.....s
konto usunięte 20.02.2015, 10:30:18
  • 120
Przeraża mnie ile ruskiego gówna wypełzło tu w komentarzach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

oligarcha
oligarcha
20.02.2015, 09:37:59
  • 102
@Adrianek2501:
Świetna inicjatywa. Sądzę, że trzeba robić cyklicznie, np. raz na tydzień, w sobotę przed południem. Umówić się co do tytułu i zmieniać tylko liczbę, np.

Wykop dla Polski: usuwamy ruską propagandę - część III
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukaslm
lukaslm
lukaslm
20.02.2015, 13:34:48
  • -3
@oligarcha: Tak, tylko ten idiota mnie dodał do tej listy. :D Prześledź moje wpisy to sam się przekonasz, że ten koleżka ma coś z główką nie tak.
  • Odpowiedz
sireplama
sireplama
20.02.2015, 13:35:51
  • -1
Niech mi ktoś wytłumaczy: Cały Wykop boi się "rosyjskiej propagandy" i chce ją usuwać, a jednocześnie cały wykop popiera jawnie prorosyjskiego Korwina


@wroclawowy: #wypoklogick, gimbazy nie zrozumiesz :D
  • Odpowiedz
wilczoor
wilczoor
wilczoor
20.02.2015, 10:16:06
  • 95
A tak między nami – czy stosowanie zwrotów typu "ostateczne rozwiązanie kwestii (tu wstaw nazwę narodowości)" nie podchodzi już pod paragraf dotyczący nienawiści rasowej?

Screencap na dowód:
wilczoor - A tak między nami – czy stosowanie zwrotów typu "ostateczne rozwiązanie kw...

źródło: comment_MH9BgW3LbLIJczpAcJ3Ih08C5EWBF7sf.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wilczoor
wilczoor
wilczoor
20.02.2015, 12:45:09
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wilczoor
wilczoor
wilczoor
21.02.2015, 14:37:14
  • 2
@Gamling: Nie ma to jak wytoczyć najcięższe działa przeciwko argumentom – semantykę.
  • Odpowiedz
D.....r
D.....r
konto usunięte 20.02.2015, 10:14:23
  • 77
Kompletna instrukcja postępowania
D.....r - Kompletna instrukcja postępowania

źródło: comment_NzV6h6tcZ1jOdgX9WQ2NGQ1WW16CbhaC.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

striker09
striker09
striker09
20.02.2015, 11:19:22
  • 31
@DrCrauser: nieźle, w zakładce: Pomóż nam zrozumieć, co się stało jest napisane:

Rasa lup pochodzenie etniczne.
  • Odpowiedz
brzezinol
brzezinol
20.02.2015, 15:14:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Protector
Protector
20.02.2015, 10:14:54
  • 47
Trzeba poblokować rosyjskie ip dla usług typu
social media
ip changery
przeglądarki
itd.
Zawsze to spadnie rosyjskie trolowanko.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piatek
piatek
piatek
20.02.2015, 11:32:18
  • 46
Odetnij internet całemu narodowi


@MiszaW: i to jest pomysł na sankcje przeciw Rosji (a nie tam jakieś zakazy wjazdu na teren Unii dla separatystów)
  • Odpowiedz
Protector
Protector
20.02.2015, 13:11:53
  • 3
@asiekierka: No wiem właśnie, a ty myślisz, że "internetowe sankcje" nałożone na Krym jak obchodzą jego mieszkańcy?
Poza tym warto wyciąć zachodnie strony dla Rosji, wtedy mieszkańcy rosjanie zrozumieją, że ta ich potęga to tylko fikcja serwowana przez Putina i jego bandę.
  • Odpowiedz
elim
elim
20.02.2015, 14:19:18
  • 33
Dobra robota - strona Wieleńskiej RL już zablokowana - oby tak dalej:
elim - Dobra robota - strona Wieleńskiej RL już zablokowana - oby tak dalej:

źródło: comment_1fMkAs3GyrU4W4CpbeZvkH90GnQU98Oq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rodowity_Lodzianin
Rodowity_Lodzianin
20.02.2015, 21:00:22
  • -3
To teraz trzeba pójść za ciosem i walczyć o poprawę sytuacji naszych rodaków na Wileńszczyźnie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
3793
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3093
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
2343
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
2303
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2300
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking