Swift - Apple przedstawiło swój własny język programowania
Dziś na WWDC2014 pod koniec konferencji Apple zaskoczyło wszystkich swoim własnym językiem programowania, jak Apple mówi, Swift jest szybkie, nowoczesne, bezpieczne i interaktywne.

- #
- #
- #
- #
- #
- 137






Komentarze (137)
najlepsze
http://www.apple.com/apple-events/june-2014/
Tutaj masz cały: https://www.youtube.com/watch?v=v3ducueijds
A skróty poszczególnych rzeczy są na theverge
źródło: comment_QFW3FfA7V3xet1D3lNDFEdR266LwS0Sk.jpg
Pobierz"szybkie, nowoczesne, bezpieczne i interaktywne"
jakoś ze sobą nie bardzo "idzie", zwłaszcza to "bezpieczne"... bezpieczny język to język w którym znaleziono już większość błędów, żaden nowy języki taki nie będzie
Jeśli nie znasz znaczenia słowa "bezpieczny" w stosunku do języków programowania, to pozostaje tylko ruszyć mózgownicą i spróbować sobie dopasować co ono może oznaczać. Samego języka raczej przecież się nie atakuje. Tylko programy w nim napisane. Więc cóż może oznaczać "bezpieczny"? Może np. taki, który sprzyja unikaniu błędów, w szczególności takich, które są też lukami bezpieczeństwa (a to jest spora klasa błędów).
I tak na pewno "niebezpieczna" byłaby w języku