Jak to jest, że gdy Niesiołowski czy Palikot mówią o Kaczyńskim "cham", "ćwok" itp to wykopki uważają ich za nie wychowanych. Jednak, gdy mówi tak JKM to jest OK. Nie chodzi mi o to, kto ma rację w swoich poglądach, tylko o sposób debaty w Polsce. W jednym wykopie atakujecie polityków za wulgarny język, a w kolejnym wychwalacie ten sposób rozmowy u JKM. Trochę hipokryzja.
Jak to jest, że gdy Niesiołowski czy Palikot mówią o Kaczyńskim "cham", "ćwok" itp to wykopki uważają ich za nie wychowanych. Jednak, gdy mówi tak JKM to jest OK.
@7lukas7: Kurczę, a kiedy krul powiedział o kimś cham, ćwok albo jeszcze gorzej? Zdaje się że on ich złodziejami i oszustami nazywa.
Komentarze (84)
najlepsze
to teraz urzad skarbowy bedzie mogl naliczyc karny podatek od wzbogacenia sie autora
Wiadro kitu się przelało, nie ma już go nawet gdzie upychać w świadomości
@7lukas7: Kurczę, a kiedy krul powiedział o kimś cham, ćwok albo jeszcze gorzej? Zdaje się że on ich złodziejami i oszustami nazywa.