Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dosyć nietypowy problem.

Otóż od 10 roku życia obcina mi włosy mamełe (której nawiasem mówiąc całkiem nieźle to wychodzi) jednak postanowiłem skorzystać z usług profesjonalisty, który pomoże mi dobrać odpowiednią fryzurę i wskaże mi jak odpowiednio modelować włosy.

Stąd też pytanie, jaki jest dobry, podkreślam dobry, #fryzjer - stylista męski w #warszawa ? Cena jest drugoplanowa, bo jak mi raz ułoży fryzurę, to potem znów mi mamełe będzie włosy obcinać ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i w ogóle weźcie powiedzcie, jak to się do takiego fryzjera chodzi? Mam mu zdjęcie zanieść z fryzurą czy co? xD

#kiciochpyta #pytanie #mirkipomozcieprobojewygracwzycie zawołam też #ubierajsiezwykopem, bo w sumie to bardzo pokrewna broszka.
  • 20
@rafalu90: Jeśli chcesz, żeby dobrał Ci najlepszą fryzurę to po prostu idziesz i mówisz: chcę zmienić stajl, zrób coś szałowego ale z krztyną elegancji i zalotu. I on wie co ma robić:)
@mk87so0:

@Captaii: @ADR89: #cebulakdetected

Najlepiej jak te wsioki, maszyną i na jeża, jak robi to większość sebixów. Jak ktoś chce się wyróżniać, to jest gejem.

@Captaii: tak, oczywiście, korzystanie z usług matki, do strzyżenia włosów, jeśli ona nie jest fryzjerem, jest bardzo męskie :)

Nie wiedziałem, że w czasach, kiedy faceci aktywnie korzystają z kosmetyczki, dentysty, dietetyka, są jeszcze osoby wzbraniające się przed fryzjerem :|