Wpis z mikrobloga

@Cervantes006: Moim zdaniem bardzo fajnie. Mam Radka 280x i zero spadków płynności. Ale mam zalecane i7 więc o może przez to dobrze chodzi. Niczego nie przestawiałem w opcjach. Wszystko na HIGH samo się ustawiło. Jutro pokombinuję jeszcze.
  • Odpowiedz
@Cervantes006: ja mam Radka HD 7870 i AMD FX-6300 i gra śmiga całkiem spoko.

@DeXteR25: pierwszy i drugi boss jak dla mnie dziecinnie prości. Walka sporo wolniejsza niż w DS ale też całkiem fajna. Bardzo fajne jest "czucie" postaci. Kiedy grasz z młotem czuć jego #!$%@?ęcie. Mógłbym przyczepić się do pracy kamery przy zaznaczonym wrogu i trochę do sterowania ale nie jest źle. No i mogłaby być trochę
  • Odpowiedz
@DeXteR25: jednak zmieniam zdanie 6/10 to najwyżej co mogę tej grze dać. Moby bijące przez ściany? Srsly? I do tego resetujące się w #!$%@? sposób. Wracam do Dark Soulsów.
  • Odpowiedz
@baba_by_sie_jednak_przydala: W takie gry tylko gra się na padzie. Bez pada nawet nie podchodź moim zdaniem. Ja chwilowo przestałem grac na poczet nigdy nie ukończonych Dark Souls i dlatego, że gra ma błędy wieku młodzieńczego. Wychodzą patche cały czas i powinna być już w pełni grywalna za niedługo. Kawałek naprawdę przyjemnego kodu moim zdaniem.
  • Odpowiedz