Wpis z mikrobloga

Poprawiliśmy ponownie nasze logo, więc wrzucamy do oceny. Zmieniliśmy przyciski na bardziej padowe i poprawiliśmy napis. Tutaj i tutaj można prześledzić cały proces tworzenia. Dzięki za podpowiedzi.

#gamedev #odsorrygravesdosomagames #grafika

--------------------------------------------

Wraz z kolegą postanowiliśmy zacząć tworzyć gry mobilne. Zainteresowanych rozwojem naszej “firmy”, postępami prac nad grami i pomysłami, zapraszamy do obserwowania tagu #somagames. Będziemy dzielić się także wnioskami, jakie wyciągniemy podczas naszych działań (marketing, statystyki itp.)
SomaGames - Poprawiliśmy ponownie nasze logo, więc wrzucamy do oceny. Zmieniliśmy prz...

źródło: comment_s7PwyFsnNCjSx3uM7rNRWr1U97ZX7dsG.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SomaGames: A próbowaliście dać w kolejności soma (dalej pod spodem) logo (i pod spodem) Games i troszkę zwyciężyć ten znak, bo mi się wydaje długi, a może w formie kwadratu by się lepiej prezentował. Tak tylko pytam.
  • Odpowiedz
@SomaGames: Niezbyt ciekawie to wygląda. Ta cienka kreska rozdzielająca obie części pada całkowicie wam zniknie, jak zmniejszycie logo o połowę, a będziecie musieli je zmniejszyć, chcąc np. umieścić je gdzieś w swojej grze. Próbujcie dalej albo podrzucie robotę komuś, kto zna się na rzeczy :)

  • Odpowiedz
@SomaGames: ok, to pozwolę sobie zarzucić linkiem do wpisu na moim blogu, który to wpis dzisiaj popełniłem, może zechcecie przeczytać i dzięki temu wpadnie wam do głowy coś ciekawego :) tutaj
  • Odpowiedz
@Majku_: tyle się rozpisałeś co to znaczy dobre logo.. użyłeś nawet dobrych przykładów a na zwieńczenie tych pięknych słów wstawiłeś swoje logo które jest przeciętne i odstaje od tego o czym pisałeś...
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Oczywiście błąd. Sprawdzałem tekst przed publikacją, niestety to gdzieś mi umknęło. Już poprawione. Dzięki

@crejzus: Logo, które tam przedstawiłem na pewno nie jest doskonałe. Ale żeby od razu przeciętne? To raczej subiektywne odczucie. Przedstawiłem je jako przykład znaku, gdzie cała rzecz została skupiona w jednym elemencie, zgodnie z akapitem, w którym ta ilustracja jest umieszczona - no i to logo takie jest. Poza tym zwyczajnie nie chciałem
  • Odpowiedz