Wpis z mikrobloga

Ja p------ę, nie wiem czy mam bekę czy raczej wami gardzę wy delikatniutkie p-------i xD

Nie wychodźcie z domu, na dworze pizga złem!


K---a mać, ile wy macie lat żeby jęczeć z powodu odrobiny chłodu? No jeszcze zrozumiem laski (bo są próżne i rozpieszczone i może mają nadzieję, że jak napiszą, że im zimno, to jakiś e-rycerz im powie coś miłego i poczują atencję) ale kuuuuuurwix chłopy po 20 lat i płaczą że im zimno xD weźcie się do c---a ojca ogarnijcie

Co to w ogóle za określenie "pizga złem"?!

#h-----------------------------------------e
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TripleSec: Ci twardziele którzy mają taką samą bekę jak ty, w lecie przy 25 stopniach pocą się jak świnie i śmierdzą niemiłosiernie, więc z dwojga złego lepiej być p-------ą niż smierdzącym grubasem
  • Odpowiedz
A chociaż ja mogę ponarzekać jak w niedzielę wróciłam z urlopu i już mam zapalenie oskrzeli i zdycham motzno a na dodatek mam tylko cienką bluzę i jutro wracam pociągiem do gdańska? :-


@atrapa: Wg mnie możesz. Proszę. Narzekaj sobie.
  • Odpowiedz
K---a mać, ile wy macie lat żeby jęczeć z powodu odrobiny chłodu? No jeszcze zrozumiem laski (bo są próżne i rozpieszczone i może mają nadzieję, że jak napiszą, że im zimno, to jakiś e-rycerz im powie coś miłego i poczują atencję) ale kuuuuuurwix chłopy po 20 lat i płaczą że im zimno xD weźcie się do c---a ojca ogarnijcie


@TripleSec: to jest jeszcze nic, nawet jestem w stanie być wyrozumiała
  • Odpowiedz
  • 0
Pizgalo jak miałem warty w zimie przy - 20 za czasów poboru jeszcze. Kalach przy dotknieciu gołą ręką groził pobytem w szpitalu :) pozdrowienia dla p-------k
  • Odpowiedz
Co to w ogóle za określenie "pizga złem"?!


@TripleSec: Jak to przeczytałem to myślałem, że chodzi o mgłę albo raczej smog bo jestem w Krakowie i cały dzień taka złowieszcza atmosfera przez ten smog. Zimno raczej dziś nie było.
  • Odpowiedz
@TripleSec: suchoklates do atencjusza - nie wiem do czego się odnosisz ale jak pada deszcz i n--------a wiatr(tzn. pizga złem) przy +paru jest to bardziej w---------e niż śnieg i -8. A użytkownik wykopu gdzie język jest mega specyficzny kwestionujący jakieś(szczególnie tak popularne) określenie jest dziwny. Poza tym ten post brzmi jakbyś sam szukał e-królewny, która powie, że jesteś mega męski i w ogóle....

  • Odpowiedz
@TripleSec: Ja tam to najbardziej lubię spacery wieczorem tak przy -20st. Podoba mi się takie opuszczone miasto z widocznością powietrza przekraczającą 10km.
  • Odpowiedz