Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, nie wiem czy mam bekę czy raczej wami gardzę wy delikatniutkie #!$%@? xD

Nie wychodźcie z domu, na dworze pizga złem!


#!$%@? mać, ile wy macie lat żeby jęczeć z powodu odrobiny chłodu? No jeszcze zrozumiem laski (bo są próżne i rozpieszczone i może mają nadzieję, że jak napiszą, że im zimno, to jakiś e-rycerz im powie coś miłego i poczują atencję) ale kuuuuuurwix chłopy po 20 lat i płaczą że im zimno xD weźcie się do #!$%@? ojca ogarnijcie

Co to w ogóle za określenie "pizga złem"?!

##!$%@?
  • 37
  • Odpowiedz
@TripleSec: Wypraszam sobie. Nie nazywaj ich chłopami, bo mnie jako chlopa to obraża. Poza tym zgadzam się z Tobą, łap plusa. Ciekawe co powiedzą jak zima przyjdzie, a nie ta zimowa namiastka, ledwo zawiało i troche szronu, a już płaczą.
  • Odpowiedz
@TripleSec: Polecam na zimne dni: załóżcie kalesony (nie mam), dresy, porządną skórzaną kurtkę, czapkę, szalik, rękawiczki i treki. @zielnoka: true, ratlerki zawsze się trzęsą, tak jak ja - suchoklates - ale napinka i jest git.
  • Odpowiedz
@TripleSec: Kurde nie moge tego znalezc, ale wczoraj jakis mirek tez plakal bo mu ptak wpadl do lazienki przez szyb wentylacyjny.. zamiast go wziac elegancko za morde i wyniesc (da sie bo tak robilem, jak mi gołomp wpadł) to sie skarzy na mirko :(
  • Odpowiedz
@TripleSec: O JA #!$%@? JAK MNIE WKURZAJĄ TAKIE CIOTY, O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY MIŁOŚNIK ZIMNA. CO TAM MATI -20 I WYMIĘKASZ? HEHE JA TO PRZY 0 KELWINA ZAKŁADAM DOPIERO PODKOSZULEK.

Mirko sirius biznes!
  • Odpowiedz
Co to w ogóle za określenie "pizga złem"?!


@TripleSec: Jest to określenie żartobliwe na to, że zimno jest #!$%@? i nieprzyjemne. Generalnie takie określenia są spoko, ale część osób ma problem z powodu kija w dupie, który naciska na nerw z dupy do oka i po prostu ciężko to zobaczyć. Nie ma się co cieszyć z bycia bardziej hehe menskim, że się nie narzeka na zimno. Zimno jest #!$%@?. Menski
  • Odpowiedz
@TripleSec: Ale to jest normalne przecież :D Po lecie, kiedy organizm jest wygrzany, to 10 stopni C jest Arktyką. Po zimie, jak będzie 10 stopni, to wszyscy bez kurtek będą chodzić ;D

  • Odpowiedz
Po zimie, jak będzie 10 stopni, to wszyscy bez kurtek będą chodzić ;D


@isomalta: Bullshit.

Zdecydowana większość jeszcze przez długi czas będzie łazić w kurtkach/płaszczach przy ponad 20 stopniach.
  • Odpowiedz