Wpis z mikrobloga

@dzeksondzekson: #gimbokatol To że nie uznaje to przecież w niczym nie przeszkadza aby na pogrzeb swojej koleżanki czy znajomej iść.... To że jest w kościele to nie znaczy, że musi się modlić, klękać czy co tam jeszcze.

Zwyczaj zakopywania zmarłych nie wywodzi się z tej wiary.
  • Odpowiedz
@CODER_BEST: Ale zwyczaj pochowywania w obrządku katolickim raczej tak. Nikt mu nie kazał wchodzić do kościoła, wystarczyło pójść na cmentarz z korowodem pogrzebowym i zostać jedynie na pochówku. Ale to nie byłoby w stylu Wojewódzkiego, który nie potrafiłby tak po prostu nie robić z prywatnych spraw takich jak pogrzeb czy związek (zawsze w tabloidach jeśli chodzi o jego nowe laski) szumu medialnego.
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: Może i masz trochę racji, że zrobił ten tekst pod publiczkę, żeby trochę o nim się głośniej zrobiło....

Ale do kościoła może wejść jak i wyrazić opinię na jakiś temat tak jak ja czy ty w tym momencie.
  • Odpowiedz
Trzeba się cieszyć, że odeszła do lepszego świata. Na świecie nie będzie lepiej, bo wszystko ma swoje plusy i minusy i technologia w tym nie pomoże. Dzieci też wiecznie żyć z mamą nie będą.
  • Odpowiedz
@xSQr: W sumie to #bylo i wcześniej się nie przebiło, jakim cudem takie durne wywody teraz mają ponad 400 plusów?

Żal mi Wojewódzkiego, uważanego za inteligentnego faceta, że musi pisać teksty na poziomie obrażonego na świat dzieciaka by zwrócić na siebie uwagę, w dodatku wykorzystując do tego takie zdarzenia jak pogrzeb. Żenada.

Padały slogany o tym, że „Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy”. To największe kłamstwo, jakie czytałem, od dwóch tysięcy
  • Odpowiedz