Wpis z mikrobloga

@MichuB: Wg twórców, gra nie wymaga Steama do jej uruchomienia (nie posiada steamowych zabezpieczeń więc nie wymaga odpalonego klienta do działania), co jestem w stanie potwierdzić, ale nie mam pojęcia czy możliwym jest jej instalacja bez "parówki".
@gravelet: chyba jedyny plus tego rozwiązania, w sumie to pudełko kupiłem głównie dla materiałów dodatkowych

@arko123: coś chyba napęd mam walnięty, bo zainstalować się nie chce, cóż z serwerów leci po 4MB/s więc będzie szybciej ;)

@wielooczek: wymaga darmowego konta steam (do zainstalowania i aktywacji), do którego przypisuje się od razu po podaniu numeru seryjnego (czyli odsprzedaży kiedyś mogę zapomnieć)
@MichuB: Lepiej przypisać do Steama niż do jakiegoś serwera w Uzbekistanie, który tylko zeryfikuje kod i zarejestruje ci grę jak np. w przypadku Stalkera Czyste Niebo albo Zew Prypeci, któryś z tych dwóch. Do tego przed odinstalowaniem musisz wyrejestrować grę, inaczej ponowna rejestracja będzie utrudniona a ogólnie masz trzy rejestracje gry. Jak chcesz wyrejestrować grę dołączonym oprogramowaniem, to ono nie działa :D Dokładnie tak miałem, w końcu wywaliłem wszystko bez wyrejestrowania.
@white_duck: wiem jak steam działa (i bardzo go za to lubię), po prostu dziwi mnie po co wydawać w takim przypadku grę na DVD, dodali by tylko kod na steam i byłoby lepiej, nie musieliby tłoczyć płyt, robić pudełka itp
@MichuB: Ty masz dostęp do syzbkiego internetu, to dla Ciebie to nie problem. Jednak sporo ludzi dalej nie ma tego luksusu. Sam mam 1,5 MB/s. Nie jest to wolne, ale jak coś ma 25 Gb, to prawie 5h pobierania. A masa ludzie ma jeszcze wolniejszy internet.