Wpis z mikrobloga

@MWth: to ciekawe co teraz piszesz, cytuje "Bardzo fajny, aczkolwiek podeslij jeszcze kolegi bo chcialbym porownac sobie". Więc nie pie*dol głupot. Jak coś Ci się nie podobało to pisz od razu, że Ci się nie podoba i po sprawie. Zawracasz dupe a później nawet nie raczysz odpowiedzieć.

@Artysta89: @MWth chciał szablon allegro, zrobiłem swoją propozycję + 1 propozycję kumpel. Na początku było jw. "Bardzo fajny, aczkolwiek podeslij jeszcze kolegi bo
@Artysta89: układ był taki, że wysyłam projekt i po akceptacji i ew. poprawkach go koduje. Wybrany miał być 1 z tych 2. Całość 300zł. Jeżeli natomiast projekt nie przypadnie do gustu, nie spodoba się i @MWth nie będzie chciał nowego nie było sprawy i nic nie płaci. Już nie chodzi o stratę czasu itp., ale o zwykłą ludzką uczciwość. Nie podoba się - piszę od razu i po sprawie a nie
@TeflonDon: o jak już jesteśmy przy użytkownikach, to nie polecam @owsikalfred. Chciał żeby mu zrobić prostą etykietę na butelkę - zrobiłem. Zaproponował zapłatę w butelce trunku i marynowanych pomidorach (zawsze to jakaś odmiana od sklepowej chemii dlatego przystałem). Niby wysłał pocztą itp, ale po kilku dniach kontakt się urwał i nie odpisywał na wiadomości, mimo że udzielał się na mirko.
@TeflonDon: No cóż... kwestia podejścia. Albo robimy interesy, albo stawiamy babki z piasku. Z tą zaliczką w ciemno może i nie, ale jeżeli podaję człowiekowi moje dane, które potwierdzam, że są prawdziwe, do tego nr konta i tak dalej - to w zasadzie nie mam możliwości, by wziąć kasę i zerwać kontakt. Przy zawartej umowie w zasadzie to samo.

Trzymaj rękę na pulsie - jak twój zleceniodawca wykorzysta projekt i popełni
@MWth: mógłbyś chociaż spróbować się wytłumaczyć. A Ty tylko że "możesz dużo", ale skoro sprawa trafiła na forum publiczne, to chyba masz coś do powiedzenia, dlaczego odmówiłeś dalszej współpracy, skoro wszyscy widzimy, że te szablony kiepskie nie są. Więc sam rozumiesz, że cienko to wygląda, a myślę, że coś do powiedzenia pewnie masz :)
@MWth: Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony... czego się spodziewałeś za 300zł razem z kodowaniem? Że projekt tego szablonu trafi na webdesignserved.com? ;)
@MWth: Wyłożyłeś na stół 300zł i dostałeś projekt ładny i poprawny. Ale żeby oczekiwać cudów? Powinieneś zatem podwoić albo potroić kwotę i poszukać wśród sprawdzonych projektantów - z zaliczkami i umowami po to, by zleceniodawca brał odpowiedzialność za swoje decyzje i nie zmieniał zdania trzy tygodnie po akceptacji, kiedy kod jest już w 90% napisany. Ale nic to, żaden w tym mój interes by was godzić ze sobą. Pozdrawiam :)
@MWth: Ty, no to po co była ta szopka z pisaniem, że bardzo fajne? Nie mogłeś od razu napisać, że Ci się nie podoba? A no i czekam na linki do szablonów za 50zł w takim stylu.
@TeflonDon: @dobrywieczor: Dobry wątek, dodam też coś od siebie. Zrobiłam szkic komiksu dla użytkownika @mejzik88. Cena ustalona, praca zaakceptowana, umowa była taka, że po szkicu (który się spodobał) miałam dostać zaliczkę - ale jak przyszło co do czego nie dostałam już żadnej odpowiedzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jest to oczywiście oszustwo, tak samo jak w przypadku tych szablonów, ale pewien niesmak pozostaje. Po co
@MWth: No spoko ale skoro umówiłeś się że zapłacisz jak ci się propozycje spodobają to dlaczego nie napisałeś wprost że nie jesteś zadowolony i nie chcesz tych projektów? Taki wielki biznesmen a nie masz jaj żeby postawić sprawę jasno.
@MWth: Takiego szablonu na allegro nie kupiłbyś nawet za te 300zł. Firmy które robią na allegro szablony za tą cenę robią to kompletnie beznadziejnie i zazwyczaj w jednym układzie. Te projekty są naprawdę bardzo dobre, szczególnie za tą cenę, rzadko kiedy można spotkać takie szablony na allegro (95% jest bardzo słabych oraz z standardowym układem). Ciekawi mnie tylko dla czego pisałeś, że bardzo Ci się podobają, po czym piszesz, że są