Wpis z mikrobloga

mirki,

jakis czas temu, zabralem sie za nauke #html #html5 #css #css3 i takie tam.

obawiam sie, ze raczej srednio mi to idzie i chyba potrzebowalbym kogos w rodzaju 'nauczyciela', ktory bylby w stanie pomoc mi ogarnac calość. wytlumaczyc pewne rzeczy, i takie tam.

I teraz tak, moj pomysl na to wszystko, byc moze ktos z Was zajmuje się takimi rzeczami 'bardziej profesjonalnie'. Ja czasem dorabiam sobie projektujac glownie strony www, taki ze mnie freelancer troche ( ͡º ͜ʖ͡º)

Byc moze znajdzie się ktoś, kto byłby w stanie ogarnac ze mna kodowanie, w zamian za moja grafike - ja wykonuje projekt, ktory jest ci w danym momencie potrzebny, ty sobie na nim zarabiasz, a mnie uczysz pisac.

Jestem samoukiem i poziom moich prac nie jest jakos mega wysoki, wiec ocene zostawie Wam, dlatego nizej wrzucam moje 2 przykladowe projekty, byc moze komus sie spodoba taka opcja:

http://s9.postimg.org/ykv456msd/1234.png

http://s28.postimg.org/tpnq6on2z/speedup.jpg

dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#webdev #webdesign
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sqez: pierwszy styl to tak zwany mokry sen grafika - raz, że kodowanie tego będzie nieprzyjemne, dwa, że nie każdemu się spodoba.

drugi jak najbardziej na dzisiejsze standardy
  • Odpowiedz
@normanos: ta pierwsza, to faktycznie jedna z pierwszych prac, jakie udalo mi sie wykonac, ale dzieki :D

@epi: problemem jest to, ze nie umiem, a chcialbym sam zaczac kodowac swoje prace ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@matiit: @Hieronim_Buszewski: @handler: dzieki, jak mowilem, samouk i byc moze faktycznie troche topornie to wyglada. oby z czasem nie bylo gorzej :P
  • Odpowiedz