Wpis z mikrobloga

Biegające Mirki,

poradźcie coś w temacie diety. Biegam od 6 lat, kiedyś trochę więcej i szybciej, dzisiaj od czasu do czasu i wolniej, ale i tak przebiegnięcie dla mnie do 20 km nie jest żadnym wyzwaniem. Zazwyczaj jeden(czasami zdarzają się dwa) trening w tygodniu ok. kilkunastu kilometrów robie. Jednakże od 2-3 lat moja waga utrzymuje się w okolicach 80 kg przy 170 cm. Wiem, że jem dużo za dużo, ale nawet jakieś okresy większego postu czy diety kończą się tym, że waga spada do 76 kg i koniec. Niby kiedyś już zbiłem z 82 do 65, ale jak tylko poszedłem na #studbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°) waga spowrotem ruszyła w górę. Może któryś z was ma jakieś doświadczenia z tym związane, totalnie nie mam motywacji ani pomysłu jak się za to systemo wziąć, co jeść i jak jeść. Nigdy nie próbowałem pójść jakąś dietą albo planem, może któryś z was miał podobne przygody, ma już swoje typy i sprawdzone metody i chce się podzielić? Nie mogę w internetach znaleźć jakiegoś opracowania, tylko pojedyncze porady któe nie za bardzo składają się w kupę. A to właśnie wystający brzuszek i okrągła buzia jest główną przyczyną mojego #przegryw z #rozowepaski ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bieganie #biegajzwykopem #dieta #kiciochpyta #chudnijzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ten_tego: zrob sobie msc na diecie 1000-1250kcal az zbijesz do <70 i pozniej rob mase.

Może któryś z was ma jakieś doświadczenia z tym związane, totalnie nie mam motywacji ani pomysłu jak się za to systemo wziąć, co jeść i jak jeść.


oczywscie nie zapomnij o bialku i witaminach
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: ciężko będzie człowiekowi który stwierdza że lubi dużo zjeść zejść nagle do takiego poziomu kalorycznego, pomijając fakt że średnio to będzie zdrowe. Sam kiedyś byłem na takiej diecie i wiem że do tego trzeba się przygotować i fizycznie i psychicznie.
  • Odpowiedz
@Ten_tego: Odstaw cukier,słodycze i fast-foody, jedz tylko wtedy kiedy czujesz głód, biegaj tempem aerobowym i schudniesz na pewno... jeśli nie to zrób sobie podstawowe badania.
  • Odpowiedz